To jest przenośny głośnik Sonos Roam 2


Najważniejszym nadchodzącym produktem sprzętowym dla Sonos jest niewątpliwie ten długo oczekiwany As Sonos słuchawki. Będą one stanowić debiut firmy w nowej, ogromnej (i wysoce konkurencyjnej) kategorii. Ale wiosna i lato to zawsze sezon nowych głośników przenośnych i Sonos nie zapomniał o tej części swojej działalności.

Firma pracuje nad kontynuacją wędrówka Sonos, mały przenośny głośnik, który wypuścił trzy lata temu. Uzyskałem zdjęcia przedpremierowej wersji Sonos Roam 2 i mogę powiedzieć trochę więcej na temat różnic między nim a oryginalnym modelem, który był krytykowany przez niektórych właścicieli za niestabilną wydajność baterii i inne problemy.

Pod względem konstrukcyjnym Roam 2 jest w zasadzie kopią głośnika pierwszej generacji. Główną różnicą między nimi jest to, że logo „Sonos” pasuje teraz do koloru głośnika, co widać na tym czarnym urządzeniu; na oryginale był biały.

Roam 2 ma dedykowany przycisk do parowania Bluetooth.
Obraz: Kraina

Innym wyjątkowym aspektem kontynuacji jest to, że z tyłu produktu znajdują się teraz dwa przyciski. Jednym z nich jest dedykowany przycisk parowania Bluetooth. Tak, będziesz mógł sparować Roam 2 z dowolnym telefonem lub innym źródłem dźwięku bez najpierw musisz przeprowadzić wstępną konfigurację domowej sieci Wi-Fi za pomocą aplikacji Sonos. Sonos na szczęście już sobie z tym radzi ten irytujący wymógco nie jest przeszkodą, z którą konsumenci muszą sobie poradzić w przypadku zdecydowanej większości innych głośników Bluetooth.

Bloomberga pierwszy zgłoszony na Roam 2 kilka miesięcy temu, wskazując, że nowy Roam będzie miał pojemnościowy suwak głośności podobny do Era 100, Era 300 i Move 2. Mogę jednak potwierdzić, że ostateczny projekt ma takie same fizyczne elementy sterujące jak poprzednio, z bez suwaka. Możliwe, że ulepszony układ sterowania został przetestowany na wczesnym etapie i porzucony w procesie opracowywania urządzenia. Niektórzy używają Roama jako głośnika pod prysznic, a przyciski pojemnościowe nie będą do tego idealne.

Reklama

Jeśli chodzi o jakiekolwiek ulepszenia lub zmiany sterowników wewnętrznych, które Sonos wprowadził w celu poprawy ogólnej niezawodności sprzętu, nie mogę jeszcze z nimi rozmawiać. Spodziewam się jednak, że Roam 2 będzie dostępny w tej samej cenie co jego poprzednik i będzie zawierał wiele tych samych kluczowych zalet: jedną z nich jest możliwość dzielenia się dźwiękiem Bluetooth z resztą domowego systemu głośników Sonos.

Nadal bardzo podoba mi się większy (zarówno pod względem rozmiaru, jak i dźwięku) Przesuń 2, który nie sprawił mi żadnych problemów przez kilka miesięcy użytkowania. Ale ilekroć Roam 2 się pojawi, będę mieć na uwadze negatywne opinie, jakie narosły na temat głośnika pierwszej generacji, gdy go recenzuję.

Sonos ogłosi dziś po południu wyniki finansowe za drugi kwartał, a następnie zorganizuje rozmowę telefoniczną z analitykami. Będę wysłuchiwać wszelkich interesujących ciekawostek od dyrektora generalnego Patricka Spence’a i pozostałych członków kadry kierowniczej firmy.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kobiety w danych: CDO BAE Systems wyjaśnia, dlaczego różnorodność danych ma znaczenie

Praca z dzikimi gorylami i gibonami ratowniczymi nie jest tradycyjną drogą do kariery w branży danych i technologii. Ale dla Johanny Hutchinson...

Jak oglądać serial komediowy Próbowanie na Apple TV+

Dzisiaj, AppleTV+ Premiera czwartego sezonu brytyjskiego oryginalnego serialu komediowego Próbować, z udziałem Rafe’a Spalla i Esther Smith. Pierwsze dwa odcinki nowego sezonu...

AOC przedstawia 27-calowy monitor Q27B3CF2 WQHD 100 Hz USB-C

Specjalista w dziedzinie wyświetlaczy, firma AOC, z dumą przedstawia nowy, elegancki model QHD, będący zorientowanym na wartość dodatkiem do linii monitorów B2C, serii...
Advertisment