Tinder rozdaje darmowe testy pocztowe na COVID-19


Tinder daje 500 użytkownikom parę bezpłatnych zestawów testowych na COVID-19 – jeden dla nich, a drugi dla meczu Tinder. Firma twierdzi, że jest to sposób, aby pomóc ludziom czuć się bardziej komfortowo podczas spotkań z dopasowaniami na prawdziwych randkach.

Korzysta z testów firmy EverlyWell zajmującej się testami medycznymi. Ludzie biorący Testy koronawirusa EverlyWell przetrzyj nosy w domu i wyślij próbkę do laboratorium. Wyniki są publikowane online w ciągu jednego do dwóch dni.

Podczas pandemii firmy oferujące aplikacje randkowe wprowadziły nowe funkcje, które pomagają ludziom bezpiecznie umawiać się na randki. Główny nacisk położono na sposoby ułatwienia wirtualne randki, które są w rzeczywistości dobrym sposobem na poznanie ludzi bez ryzyka rozprzestrzeniania się lub zarażenia COVID-19. Niedawno uruchomiony Bumble Noc w, funkcja umożliwiająca użytkownikom wspólne granie w gry podczas rozmowy wideo.

Reklama

Obraz: krzesiwo

Tinder traktuje swój zestaw testowy jako kolejny sposób na zmniejszenie ryzyka randkowania. „Cieszymy się, że możemy współpracować z Everlywell, aby ułatwić naszym członkom bezpieczne odwiedzanie ich meczów” – powiedziała w oświadczeniu Nicole Parlapiano, wiceprezes ds. Marketingu Tindera na Amerykę Północną.

Ale rozdawanie zestawów testowych nie sprawia, że ​​randka osobista jest całkowicie bezpieczna. Wykonanie testu COVID-19 przed spotkaniem z kimś nowym pomaga, ale nie eliminuje całkowicie ryzyka: ktoś może wykonać test, wysłać go, a następnie złapać koronawirusa w oknie, zanim wynik wróci.

Tinder wskazuje na to w interfejsie prezentu, mówiąc, że „negatywny wynik testu nie oznacza, że ​​nie masz lub nie możesz przesłać COVID-19”.

Według Tindera, coraz więcej osób w swoich profilach mówi, że chce iść na randkę. Istnieją sposoby, aby uczynić to bezpieczniejszym, na przykład spotkania na zewnątrz, noszenie masek lub unikanie innych ludzi przed i po. Testy mogą odgrywać rolę w tym ogólnym rachunku, ale wynik negatywny nie jest darmowym przejściem.

Użytkownicy Tindera w Stanach Zjednoczonych mogą ubiegać się o kod do testów 20 marca, począwszy od godziny 19:00 czasu wschodniego. Jeśli nie uda ci się go złapać, bezpłatne testy na COVID-19 są również dostępne w ośrodkach zdrowia i aptekach w całym kraju.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Disney+ ostrzega subskrybentów, że „przeanalizuje wykorzystanie Twojego konta”, aby zablokować udostępnianie haseł

W zeszłym miesiącu, Ogłoszono Disneya planuje rozpocząć walkę z udostępnianiem haseł, podobnie jak co niedawno wdrożył Netflix. Disney zaczął teraz wdrażać nowe...

Google dodaje opcję umożliwiającą wydawcom rezygnację z otrzymywania danych szkoleniowych AI

Właśnie ogłosiło to Google daje wydawcom witryn możliwość rezygnacji z wykorzystywania ich danych do uczenia modeli sztucznej inteligencji firmy, przy jednoczesnym zachowaniu dostępności...
Advertisment