Tim Cook twierdzi, że Vision Pro to jeden z momentów „aha” w życiu, a Apple „bardzo poważnie” podchodzi do gier


Po premierze iPhone’a 15 Tim Cook wyruszył w międzynarodową trasę koncertową. Podczas pobytu w Londynie dyrektor generalny Apple udzielił wywiadu Niezależny aby porozmawiać o grach Apple i Vision Pro. I choć nie widzieliśmy jeszcze, żeby Cook założył publicznie zestaw słuchawkowy Apple, używanie go najwyraźniej stało się częścią jego wieczornego rytuału.

„Szef ds. technologii twierdzi, że Vision Pro stał się częścią jego codziennej rutyny, co pomogło mu zrozumieć, w jaki sposób może stać się produktem definiującym branżę” Niezależny pisze.

W jaki sposób? Niedawno był nim dyrektor generalny Apple zacytowany jako mówiący, że oglądał cały trzeci sezon Teda Lasso w Vision Pro.

Cook porusza także kwestię tego, co może stanowić wyzwanie w ostatecznej sprzedaży komputerów przestrzennych masom:

„Istnieją ogromne różnice w sposobie, w jaki ludzie na to patrzą, w zależności od tego, czy o tym czytali, czy faktycznie tego próbowali” – mówi. „Jeszcze bardziej wierzę w to, jak głębokie są obliczenia przestrzenne”.

Ja? Nadal jestem w obozie „przeczytaj o tym”. Apple zaprosiło 9 do 5Mac jednak wziąć udział w pierwszej demonstracji prasowej. Przeczytaj, co Chance Miller miał do powiedzenia na temat swoich doświadczeń Tutaj.

Reklama

Cook dalej stwierdza, że ​​to doświadczenie było jednym z niewielu momentów „aha” w życiu:

„Kiedy tego spróbujesz, jest to chwila aha, a masz tylko kilka takich w ciągu życia”.

Na razie oboje musimy wierzyć Timowi na słowo. Apple twierdzi, że Vision Pro pojawi się w USA na początku przyszłego roku. Tymczasem wciąż przeżywam moment „aha” z tytanowym iPhonem 15 Pro Max. To dobry rok dla iPhone’a.

Wracając do wywiadu, była jeszcze jedna ciekawostka na temat gier. Oto, co miał do powiedzenia Cook:

„Nasza rola w grach budzi duże emocje i podchodzimy do tego bardzo poważnie” – mówi. „To nie jest dla nas hobby. Dajemy z siebie wszystko.”

Myśli? Dzwońcie w komentarzach.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

AMD pracuje nad algorytmem skalowania FSR opartym na sztucznej inteligencji

Dyrektor ds. technicznych AMD Mark Papermaster potwierdził, że AMD pracuje nad nową technologią skalowania, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Kluczową różnicą technologiczną pomiędzy...

Apple ukarane pierwszą w historii unijną karą w związku ze skargą Spotify

Apple został ukarany grzywną w wysokości 1,84 miliarda euro (około 2 miliardów dolarów) przez organy regulacyjne Unii Europejskiej w związku z zasadami obowiązującymi...

Komisja Europejska ukarała Apple grzywną w wysokości 2 miliardów dolarów za „nadużycie” zasad App Store, Apple złoży apelację

The Komisja Europejska ogłosiła dzisiaj że nałożył na Apple karę w wysokości 1,8 miliarda euro, czyli około 2 miliardów dolarów, za nadużywanie swojej...
Advertisment