Tim Cook potwierdza, że ​​Apple omówi „wielkie plany” dotyczące sztucznej inteligencji podczas przyszłotygodniowego wydarzenia dotyczącego iPada


Dyrektor generalny Apple Tim Cook potwierdził, że firma będzie omawiać sztuczną inteligencję podczas wydarzenia poświęconego iPadowi w przyszłym tygodniu. Cook powiedział, że Apple ma „wielkie plany ogłoszenia” dotyczące sztucznej inteligencji podczas majowego wydarzenia i czerwcowej konferencji programistów.

Za CNBCw rozmowie o zarobkach:

Cook powiedział także, że Apple ma „wielkie plany ogłoszenia” z „punktu widzenia sztucznej inteligencji” podczas wydarzenia dotyczącego iPada w przyszłym tygodniu, a także podczas konferencji firmy coroczna konferencja deweloperów w czerwcu.

Chociaż nie jest to pierwszy raz, kiedy Apple publicznie drażni się z ważnymi wiadomościami dotyczącymi sztucznej inteligencji, które pojawią się w tym roku, potwierdza to informację z tego tygodnia raport że w przyszłym tygodniu wydarzenie na iPadzie będzie poświęcone sztucznej inteligencji.

Cook przez cały rok podniecał inwestorów nadchodzącymi ogłoszeniami Apple dotyczącymi sztucznej inteligencji. W Lutydyrektor generalny Apple zażartował, że wiadomości o sztucznej inteligencji pojawią się jeszcze w tym roku, sugerując iOS 18. Pod koniec miesiąca Cook oświadczył, że Apple „wprowadzi nowe możliwości” w zakresie generatywnej sztucznej inteligencji w 2024 r.

Ostatni Listopadpodczas telekonferencji poświęconej zarobkom wyraził, że Apple patrzy na generatywną sztuczną inteligencję z odpowiedzialnej perspektywy. Wcześniej , linia firmowa było to, że Apple „od lat” inwestuje w technologię generatywnej sztucznej inteligencji.

Reklama

Nadchodzące wydarzenie Apple odbędzie się we wtorek, 7 maja o godzinie 10:00 czasu wschodniego. WWDC odbędzie się miesiąc później, a przemówienie inauguracyjne zaplanowano na poniedziałek, 10 czerwca.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment