Tim Cook „podpowie” na temat funkcji Apple AI podczas premiery iPada – WaPo


Tak mówi nowy raport Jabłko Dyrektor generalny Tim gotuje „wskazuje” na nadchodzące wydarzenia sztuczna inteligencja funkcje w przyszłym tygodniu Zwalniać wydarzenie.

Nowy iPady będą głównym tematem wydarzenia, ale istnieją możliwe powody, by sugerować, że Apple może je również wykorzystać do przedstawienia nowych funkcji sztucznej inteligencji przed szczegółową odprawą pod adresem WWDC

Wczoraj zastanawialiśmy się, czy Apple może wykorzystać to wydarzenie do podglądu niektórych funkcji sztucznej inteligencji, które mają zostać szczegółowo omówione w przemówieniu WWDC przed wprowadzeniem na rynek jako część systemu iOS 18 wraz z nową linią iPhone’a 16.

Zauważyliśmy, że precedens był przeciwko temu, ale przytoczyliśmy kilka potencjalnych argumentów potwierdzających.

Po pierwsze, jest sugestia Marka Gurmana, że ​​nowe modele iPada Pro mógłby otrzymać chip M4, przed komputerami Mac. To samo w sobie otworzyłoby oczy i spowodowałoby powstanie pytania: „Dlaczego mieliby tego potrzebować?” Apple może wyjaśnić, że umożliwia zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji na urządzeniach – a to oznaczałoby, że trzeba coś o nich powiedzieć.

Po drugie, Apple opisuje swoje przemówienie z 7 maja jako „innego rodzaju wydarzenie.”

W naszej ankiecie skromna większość z Was spodziewa się, że podczas wydarzenia zostanie zaprezentowany podgląd niektórych nowych funkcji Apple AI.

Reklama

Tim Cook „podpowiada” na temat funkcji AI

„Washington Post”. nie daje jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, ale sugeruje, że Cook odniesie się do nowych funkcji sztucznej inteligencji.

Oczekuje się, że dyrektor generalny Apple Tim Cook podpowie w przyszłym tygodniu o nowych funkcjach sztucznej inteligencji i zaprezentujemy je podczas firmowej konferencji World Wide Developers Conference w czerwcu.

Jak wyraźne okażą się te wskazówki, okaże się.

zdjęcie zrobione przez vackground.com NA Usuń rozpryski

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gra na iPoda Tetris sterowana za pomocą kółka przewijania znalezionego w prototypie

Niepublikowany iPoda Na prototypie modelu 3. generacji odnaleziono grę Tetris, sterowaną za pomocą kółka przewijania… Klon Tetrisa został znaleziony przez użytkownika X AppleDemoYTktóra...

VANKYO przedstawia nowości projektorów na rok 2024 z inteligentnymi funkcjami

VANKYO, wiodąca na świecie marka innowacyjnych projektorów, wypuszcza na rynek trzy projektory domowe w sam raz na Dzień Pamięci: Leisure L470 Neo, Leisure...

Cała dzisiejsza generatywna sztuczna inteligencja jest w wersji beta – nie tylko iOS 18

Sugeruje to najnowszy biuletyn Marka Gurmana Jabłko może zdecydować się na oznaczenie sztuczna inteligencja cechy w iOS 18 Jak wersja beta lub podglądpodobnie...
Advertisment