Tim Cook jest coraz mniej nieśmiały w stosunku do zestawu słuchawkowego AR firmy Apple


Tim Cook drażnił się, że Apple pracuje nad produktem rozszerzonej rzeczywistości (AR) w wywiad z państwowym outletem Chiny codziennie, prosząc fanów AR, aby „byli na bieżąco, a zobaczysz, co mamy do zaoferowania”. Odczytuje to jako bezpośrednią wskazówkę, że firma pracuje nad jakimś rodzajem zestawu słuchawkowego, o którym plotkowano od lat — chyba że, oczywiście, myśli, że ludzie będą naprawdę podekscytowani używaniem ARKit aplikacje na swoich telefonach.

W klipie zwrócono naszą uwagę za pomocą 9to5Mac, ankieter pyta Cooka, jakie według niego są kluczowe czynniki sukcesu produktu AR. Cook odpowiada, mówiąc, że „nie może być bardziej podekscytowany” AR, mimo że znajduje się „na bardzo wczesnym etapie” ewolucji.

Cook mówił o AR dziesiątki razy podczas swojej kadencji jako dyrektor generalny Apple i posunął się nawet do stwierdzenia, że ​​jest fanem „numeru jeden” tej technologii. Zgodził się również, że AR jest „krytycznie ważną częścią przyszłości Apple”, a kiedy firma ogłosił swoje AR APICraig Federighi powiedział, że technologia była „głęboką” zmianą. Ale chociaż te komentarze jasno wskazywały, że Apple działa w kosmosie, nie obiecywały, że Apple dostarczy urządzenie AR.

Plotki krążą od lat, że Apple pracuje nad zestawem słuchawkowym AR, a nawet połączeniem zestawu słuchawkowego rozszerzonej / wirtualnej rzeczywistości, a ze wszystkiego, co zebraliśmy w tym czasie, to miał burzliwy proces projektowania. Obecnie urządzenie uważane jest za samodzielną jednostkę, z wbudowanym komputerem zasilającym zestaw słuchawkowy. Analiza Ming-Chi Kuo powiedział, że chip zestawu słuchawkowego będzie tak samo potężny, jak te, które zasilają komputery Mac.

Ostatnie doniesienia sugerują, że zestaw słuchawkowy jest prawie gotowy. Pracuj nad swoim systemem operacyjnym o nazwie Reality OS, nabrał tempawedług Bloomberga rada dyrektorów musiała wypróbować sprzęt w zeszłym miesiącu.

Mimo to komentarz Cooka niekoniecznie jest dowodem na to, że zestaw słuchawkowy Apple jest tuż za rogiem. W marcu Apple wyraźnie powiedział nadchodziło ogłoszenie Apple Silicon Mac Pro. Wielu ludzi, ja w zestawie, byliśmy pewni, że oznaczało to, że zobaczymy go na WWDC w czerwcu. Ale myśl przewodnia pojawiła się i zniknęła, a Apple nie pokazywało swojej najwyższej klasy maszyny. Mówię, że chociaż Apple wydaje się nieco otwierać na temat produktów, które ma w leju, z pewnością wciąż nas zgaduje.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Aplikacja Zadania do wykonania otrzymuje dużą aktualizację dzięki współpracy i nie tylko

Zadania to jedna z moich ulubionych aplikacji do zrobienia, która bardzo ewoluowała odkąd po raz pierwszy o tym napisałam tutaj 9to5Mac. W...

Wind Armor location in Zelda: Tears of the Kingdom

One of the biggest problems with Breath of the Wild, some will say, was the lack of Link’s iconic green garb....

Pixel Watch 2 może pożegnać się z chipami Samsunga, aby poprawić baterię

Wszystko, co musiał zrobić pierwszy Pixel Watch, to nie ssać. To nie będzie wystarczająco dobre dla jego następcy, o którym podobno debiut...
Advertisment