TikTok ostrzeże użytkowników przed opublikowaniem „nieodpowiednich lub niemiłych” komentarzy


TikTok wprowadza dziś wyskakujące okienko, które ma na celu ostrzeżenie użytkowników, zanim opublikują komentarz, który może brzmieć „niewłaściwe lub nieuprzejme.”Nowa funkcja jest jedną z dwóch ogłoszonych, które mają na celu„ promowanie życzliwości ”w serwisie. Drugi to Filtruj wszystkie komentarze, dzięki czemu pojawiają się one dopiero po ich indywidualnym zatwierdzeniu.

Nowe niemiłe ostrzeżenie pojawia się, jeśli TikTok uważa, że ​​komentarz może naruszać wytyczne dla społeczności. „Czy chcesz ponownie rozważyć opublikowanie tego?” w wyskakującym okienku zostanie wyświetlony komunikat, a następnie zachęci użytkowników do „edycji” lub „Opublikuj mimo to”.

Takie podpowiedzi zostały zbadane przez inne sieci społecznościowe w celu ograniczenia znęcania się i nękania. Instagram wprowadził podobne podpowiedzi w 2019 roku, Twitter ogłosił, że tak testując je w zeszłym roku, i oni też byli zauważony na Facebooku. Instagram poinformował później, że wyniki wprowadzenia monitu były „obiecujący”I że odkrył, że„ tego typu zachęty mogą zachęcić ludzi do ponownego przemyślenia swoich słów, gdy tylko nadarzy się taka okazja ”.

Reklama

Przełącznik jest dostępny w menu Filtry komentarzy.
Zdjęcie: TikTok

Po włączeniu tej funkcji użytkownicy muszą ręcznie zatwierdzać komentarze do swoich filmów wideo.
Wizerunek; TIK Tok

Nową funkcję Filtruj wszystkie komentarze można włączyć w menu Filtry komentarzy, które umożliwia już użytkownikom filtrowanie spamu i obraźliwych komentarzy lub filtrowanie na podstawie określonych słów kluczowych. Po włączeniu twórcy muszą ręcznie zatwierdzać poszczególne komentarze, zanim pojawią się pod ich filmami.

W ramach dzisiejszego ogłoszenia TikTok ogłosił również, że współpracuje z Centrum Badań nad Cyberprzemocą ponieważ działa na więcej inicjatyw przeciwdziałających zastraszaniu.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

FSP przedstawia nowe zasilacze Dagger Pro Series ATX 3.0 SFX

FSP Group, jeden z wiodących światowych producentów wysokowydajnych zasilaczy OEM i ODM, przedstawia nową generację zasilaczy SFX serii DAGGER PRO o mocy 750...

Armored Core VI nie ma otwartego świata – dyrektor FromSoftware chciał odróżnić go od Elden Ring

Armored Core VI: Fires of Rubicon firmy FromSoftware i Bandai Namco Entertainment ma ukazać się latem tego roku – wielu fanów nie może...

YEYIAN ogłasza gamingowe komputery stacjonarne z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti

YEYIAN Gaming, wiodący światowy projektant i producent innowacyjnych, gotowych komputerów do gier, urządzeń peryferyjnych i komponentów komputerowych, z radością ogłasza wprowadzenie na rynek...
Advertisment