TikTok ostrzeże użytkowników przed opublikowaniem „nieodpowiednich lub niemiłych” komentarzy


TikTok wprowadza dziś wyskakujące okienko, które ma na celu ostrzeżenie użytkowników, zanim opublikują komentarz, który może brzmieć „niewłaściwe lub nieuprzejme.”Nowa funkcja jest jedną z dwóch ogłoszonych, które mają na celu„ promowanie życzliwości ”w serwisie. Drugi to Filtruj wszystkie komentarze, dzięki czemu pojawiają się one dopiero po ich indywidualnym zatwierdzeniu.

Nowe niemiłe ostrzeżenie pojawia się, jeśli TikTok uważa, że ​​komentarz może naruszać wytyczne dla społeczności. „Czy chcesz ponownie rozważyć opublikowanie tego?” w wyskakującym okienku zostanie wyświetlony komunikat, a następnie zachęci użytkowników do „edycji” lub „Opublikuj mimo to”.

Takie podpowiedzi zostały zbadane przez inne sieci społecznościowe w celu ograniczenia znęcania się i nękania. Instagram wprowadził podobne podpowiedzi w 2019 roku, Twitter ogłosił, że tak testując je w zeszłym roku, i oni też byli zauważony na Facebooku. Instagram poinformował później, że wyniki wprowadzenia monitu były „obiecujący”I że odkrył, że„ tego typu zachęty mogą zachęcić ludzi do ponownego przemyślenia swoich słów, gdy tylko nadarzy się taka okazja ”.

Reklama

Przełącznik jest dostępny w menu Filtry komentarzy.
Zdjęcie: TikTok

Po włączeniu tej funkcji użytkownicy muszą ręcznie zatwierdzać komentarze do swoich filmów wideo.
Wizerunek; TIK Tok

Nową funkcję Filtruj wszystkie komentarze można włączyć w menu Filtry komentarzy, które umożliwia już użytkownikom filtrowanie spamu i obraźliwych komentarzy lub filtrowanie na podstawie określonych słów kluczowych. Po włączeniu twórcy muszą ręcznie zatwierdzać poszczególne komentarze, zanim pojawią się pod ich filmami.

W ramach dzisiejszego ogłoszenia TikTok ogłosił również, że współpracuje z Centrum Badań nad Cyberprzemocą ponieważ działa na więcej inicjatyw przeciwdziałających zastraszaniu.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak uzyskać bezpieczeństwo kwantowe iMessage

Apple ogłosiło poważną aktualizację zabezpieczeń dla iMessage – ochronę przed komputerami kwantowymi. Przeczytaj dalej, jak zapewnić bezpieczeństwo kwantowe iMessage na swoim iPhonie,...

AT&T przeprasza za awarię i twierdzi, że jej sieć znów jest w pełni sprawna

Dziś po południu AT&T potwierdziło, że przywróciło świadczenie usług mobilnych poważna awaria co zakłóciło działanie sieci dla klientów w całych Stanach Zjednoczonych przez...

Wszystkie Spider-Women Madame Web mają całkowicie szalone historie

Pani Web'S słabe początkowe wyniki w kasie sugeruje, że niewiele osób chce go zobaczyć w teatrze, nie mówiąc już o mówieniu...
Advertisment