Threads rozpoczyna testowanie interfejsu w stylu TweetDeck z wpisami w czasie rzeczywistym


Threads ma świetną wiadomość dla użytkowników, którzy chcą większej mocy i elastyczności platformy mediów społecznościowych. Od dzisiaj serwis zaczyna testować m.in W stylu TweetDeck wielokolumnowy interfejs, który jest w pełni konfigurowalny przez każdego użytkownika Threads.

Gwinty tak, jak chcesz

Tę wiadomość jako pierwszy przekazał Tom Warren z The Verge. Rzecznik Meta podzielił się następującymi szczegółami:

Jeśli bierzesz udział w teście, możesz zachować prostotę za pomocą jednego kanału lub dodać osobne kolumny dla ulubionych wyszukiwań, tagów, kont, zapisanych postów i powiadomień… Możesz wybrać opcję automatycznej aktualizacji określonych kolumn w czas rzeczywisty.

Mark Zuckerberg udostępnił wątek zawierające obrazy z testu, jak widać poniżej.

Nie jest jasne, ilu użytkowników bierze udział w tym teście, ale obecnie ogranicza się on do internetowej wersji Threads. Mamy nadzieję, że nowy interfejs zostanie udostępniony nie tylko wszystkim użytkownikom, ale ostatecznie także dedykowanym aplikacjom na komputery Mac i iPad.

Jednym z pierwszych głównych żądań użytkowników Threads po uruchomieniu był interfejs sieciowy, który Meta dostarczona w sierpniu ubiegłego roku. W przeciwnym razie wprowadzanie nowych funkcji Threads znacznie spowolniło od debiutu aplikacji na iPhone’a.

Reklama

Interfejs w stylu TweetDeck byłby fantastycznym kolejnym krokiem, oferującym elastyczność i moc, która zaspokaja różnorodne potrzeby użytkowników.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Procesory mobilne AMD Ryzen AI „Strix Point” wprowadzone na rynek w sierpniu

Przedstawiciel producenta minikomputerów AOOSTAR ujawnił, że nadchodząca rodzina procesorów mobilnych AMD Ryzen AI „Strix Point” zostanie wprowadzona na rynek w sierpniu 2024 r.,...

Horror komiksowy Ładny dom nad jeziorem powraca tego lata z nową odsłoną

Od tego czasu minęło prawie półtora roku Komiksy DC opublikował oszałamiający finał Jakub Tynion IV i Alvaro Martineza Bueno Ładny dom...

Zdobądź certyfikaty IT CompTIA, a ten pakiet przygotowawczy kosztuje tylko 59,97 USD

Istnieje więcej niż jeden sposób szkolenia na specjalistę IT. Chociaż formalny dyplom może otworzyć wiele drzwi, nadal istnieją wiarygodne zasoby, do których...
Advertisment