Thor pojawił się w Wonder Woman DC bez łamania zasad Marvela


Ostatnio widzieliśmy Cudowna kobieta, była u progu wzniesienia się do Sfery Boga (to jest rzecz), ale odrzuciła boską okazję, by zbadać multiwersum. W tym tygodniu Cudowna kobieta # 770, dowiedzieliśmy się dokładnie, gdzie znalazła się następna: w nordyckim życiu pozagrobowym, bez pamięci, kim jest.

A to może oznaczać tylko jedno: Thor.

Co jeszcze dzieje się na łamach naszych ulubionych komiksów? Powiemy ci. Witamy w Monday Funnies, Cotygodniowa lista książek Polygon, które spodobały się naszemu redaktorowi komiksów w zeszłym tygodniu. To po części towarzyskie strony o życiu superbohaterów, po części zalecenia dotyczące czytania, po części „spójrz na tę fajną sztukę”. Może być kilka spoilerów. Może nie być wystarczającego kontekstu. Ale będą świetne komiksy. (A jeśli przegapiłeś ostatnią edycję, Przeczytaj to.)


Reklama

Zdjęcie: Michael W. Conrad, Becky Cloonan, Travis Moore / DC Comics

Wonder Woman nie spotkała Marvel Comics ‘ Oczywiście Thor. Nie, to nie było możliwe od lat. To jest real Thor! To znaczy, to jest – hm. To prawdziwy mitologiczny Thor?

Pomijając metatekstową zabawę, Cudowna kobieta # 770 to świetne pierwsze wydanie autorstwa nowego zespołu kreatywnego książki. Michael W. Conrad i Becky Cloonan tworzą fascynującą tajemnicę w środku zestawu zabawnych mitologicznych odniesień nordyckich. Wonder Woman natychmiast zostaje przyjaciółką Sigfrieda i powiernikiem Ratatoskra, wiewiórki boga plotek. Wszystko narysował Travis Moore, jeden z najlepszych producentów uroczych chłopców w DC.

My wstrzymane w naszej recenzji ze względu na spoilery, ale Dzieci Atomu # 1 ma duży zwrot na końcu. Ten zespół sześciu kochających X-Menów, broniących się mutantów to … ludzie, którzy chcieć być mutantami. Seria jest teraz gotowa do zmierzenia się z mięsistymi pytaniami dotyczącymi kultu bożków, przywłaszczenia i wpływu dominacji Kakao na kulturę ludzką.

James Gordon spaceruje po metrze Gotham, zauważając różnych nastolatków ubranych w pamiątki Jokera i Punchline w The Joker # 1, DC Comics (2021).

Zdjęcie: James Tynion IV, Guillem March / DC Comics

James Tynion IV zrobił wiele sprytnych rzeczy Żartowniś # 1, ale wśród nich jest sposób na umieszczenie pliku Batman Beyondstylowy gang nastolatków czczących Jokera do głównej ciągłości! Niech żyje Jokerz.

Cztery nastolatki wchodzą i wychodzą z winnebago nerwowo pośrodku pustynnej drogi.  „Chłopaki, nie ma nas tutaj, jeśli się nie pokażecie!”  wrzeszczy się w ciemność.  „Oni po prostu się z nami pieprzą, bo nie mogliśmy wyjść” - odpowiada inny w Proctor Valley Road # 1, Boom Studios.

Zdjęcie: Grant Morrison, Alex Child, Naomi Fanquiz / Boom Studios

Proctor Valley Road zyskuje dużą popularność jako nowy projekt Granta Morrisona, ale gdybyś mi powiedział, że to nowy debiut niezależny, byłbym tym równie podekscytowany. Morrison i Child wykonują świetną robotę, przedstawiając rozległą obsadę nastolatków z lat 70., którzy mieszkają w pobliżu mocno nawiedzonej drogi, ale to projekty postaci i wyrażenia Naomi Fanquiz naprawdę sprzedały mi te cztery dziewczyny i ich dążenie do zarobienia wystarczającej ilości pieniędzy, aby przejść do Koncert Jansa Joplina.

Terapeuta więzienny ubiera Daredevila za przyznanie się do winy i pozostanie w więzieniu.  „Jestem tutaj, aby pomóc ludziom, którym siłą odebrano wolność [...] jesteś na wycieczce nierówności pod przykrywką, że chcesz być traktowany jednakowo ”, w Daredevil # 28, Marvel Comics (2021).

Zdjęcie: Chip Zdarsky, Marco Checchetto / DC Comics

Chip Zdarsky i Marco Checchetto’s Śmiałek jest tak solidnie świetny, że rzadko trafia do łapanki – po prostu kolejny świetny numer Śmiałek w tym tygodniu [yawns]. Ale ten jest podsumowaniem tego wspaniałego elementu historii Daredevil: Ktoś dzwoni do Matta Murdocka z powodu jego samobiczowania się.

Czerwony Kapturek daje małemu chłopcu maskę, aby poczuł się bezpiecznie, zostawiając go samego w alejce i pyta go, jak nazywa się jego superbohater, w Batman: Urban Legends # 1, DC Comics (2021).

Zdjęcie: Chip Zdarsky, Eddy Barrows, Eber Ferreira / DC Comics

Batman: Urban Legends jest moim pierwszym nieoczekiwanym faworytem w nowym składzie DC. Z drugiej strony, komiks antologii o bohaterach niebędących Batmanem w Gotham City nie jest dla mnie trudny do sprzedania. ja prawie nigdy czuć uczucia związane z Czerwonym Kapturkiem, a jednak główna historia w Miejskie legendy # 1 wbił mnie prosto w nietoperzowe emocje.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Szef handlu USA: Kraj potrzebuje dodatkowego finansowania w postaci chipów

Sekretarz handlu USA, Gina Raimondo, była znaczącym gościem podczas wczorajszego wystąpienia Intel Foundry Direct Connect Keynote — została zaproszona (za pośrednictwem łącza wideo),...

Jak Sąd Najwyższy mógłby patroszyć ochronę środowiska w 2024 r

Sąd Najwyższy może wkrótce pozbawić agencje federalne zdolności do ograniczania zanieczyszczeń powodujących smog i zmiany klimatyczne.W tym roku SCOTUS rozważy dwie sprawy, które...

KDE Slimbook V wprowadzony przed wprowadzeniem Plazmy 6

Slimbook Spain zaprezentował swoje „KDE Slimbook V„ modelu do publicznej wiadomości — firma współpracowała z KDE, międzynarodową społecznością wolnego oprogramowania. Środowisko graficzne Plasma...
Advertisment