Thirsty Suitors ma najlepsze sekwencje pieszczot psów w historii


Dużo Spragnieni zalotnicy jest po prostu ekstra, w najlepszy możliwy sposób. Rozmowa z byłym to nie tylko rozmowa, ale pełnowymiarowa bitwa filmowa i choreograficzna. W tej grze nawet ciotki mogą przybrać proporcje kaiju. Na szczęście dla nas twórca gry Outerloop Games wniósł to samo wyczucie stylu do głaskania psów. Nowa gra przygodowa ma, moim zdaniem, jedną z najlepszych sekwencji głaskania psów, jakie kiedykolwiek widziałem w grze.

W Spragnieni zalotnicy, wcielisz się w kobietę o imieniu Jala, która podejmuje próbę zadośćuczynienia swoim licznym byłym i lepszego poznania siebie. W jednej szczególnej scenie Jala spotyka w restauracji psa. Zamiast po prostu stworzyć animację przedstawiającą Jalę głaszczącą psa i zakończyć ten dzień, Outerloop poszedł na całość. Może pogłaskać psa, ale może też zrobić o wiele więcej.

Jako Jala możesz głaskać psa. Przybijasz piątkę. Dajesz psu deskorolkę. Pies wykonuje kickflipa. Na koniec podrap go pod brodą, a pies w zamian da ci małe lizanie. To cała cholerna scena, w której postępujesz poprzez serię małych, szybkich wydarzeń. To niesamowita sekwencja, o której nie wiedziałem, że jest mi potrzebna. Możesz obejrzeć A nagranie poniżej.

To, czy w grze można pogłaskać psa, czy nie, stało się w zasadzie powracającym memem. Oczywiście ludzka chęć pogłaskania psa jest wcześniejsza niż jakikolwiek żart internetowy, ale ten powyżej Ślady konta na Twitterze niezależnie od tego, czy gra pozwala na głaskanie psa, czy nie, i z biegiem lat zyskała na popularności – tak bardzo, że niektórzy deweloperzy przyznali się nawet do dodania scen z psami z tej przyczyny.

Myślę, że może to być frustrujące dla programisty. Tworzysz całą grę, a ludzie skupiają się na cholernym psie? Jednak to, co podoba mi się w tej scenie, to sposób, w jaki głaskanie psa łączy się z większymi intencjami twórców. W rozmowie z serwisem Polygon twórcy opowiedzieli, jak chcieli Historia Jali ma być o radości. I choć istnieje wiele sposobów, aby czerpać radość z życia, jednym drobnym sposobem może być zatrzymanie się, aby pogłaskać szczeniaka i popatrzeć, jak wykonuje kickflipa.

Jeśli chcesz pogłaskać tego psa, gra Thirsty Suitors jest już dostępna na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One i Xbox Series X.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment