Thermaltake przedstawia obudowę Tower 200 MiniThermaltake, wiodąca marka premium dla komputerów PC DIY w zakresie obudów, zasilania, chłodzenia, urządzeń peryferyjnych do gier i rozwiązań pamięci dla entuzjastów, z dumą przedstawia obudowę Tower 200 Mini Chassis, ekskluzywną obudowę Mini-ITX, która może pomieścić kartę graficzną 4090 i 280 mm Chłodnica AIO. Jako kompaktowa obudowa, Tower 200 ma tę zaletę, że nie tylko oszczędza miejsce, ale także nie rezygnuje z wysokiej klasy wsparcia sprzętowego. Aby zachować panoramiczny widok i wydajność termiczną, Tower 200 zachował przedni panel TG i zmienił lewą i prawą stronę na panele perforowane, a jednocześnie jest wyposażony w dwa wentylatory 140 mm CT140 dla lepszej wydajności chłodzenia. Tower 200 to potężna obudowa Mini-ITX, która spełnia Twoje potrzeby w zakresie wyglądu i wydajności.

Tower 200 zachowuje kultową pionową konstrukcję swoich poprzedników, zapewniając elastyczność i zmniejszając przeszkody w grach i miejscu pracy dzięki mniejszej powierzchni. Dobrze zaprojektowany przepływ powietrza w Tower 200 eliminuje powszechne obawy dotyczące wydajności chłodzenia obudowy Mini-ITX. Wloty zimnego powietrza z lewej, prawej i dolnej strony oraz wyloty gorącego powietrza z górnej i tylnej strony utrzymują przez cały czas niską temperaturę wewnętrzną. Oprócz jednego fabrycznie zainstalowanego wentylatora chłodzącego PC CT140 140 mm na górze i drugiego z tyłu, Tower 200 umożliwia użytkownikom zbudowanie wyjątkowego systemu chłodzenia poprzez zainstalowanie różnych komponentów. Po prawej stronie Tower 200 może obsługiwać do dwóch wentylatorów 120/140 mm lub chłodnicę AIO 280 mm. Poza tym zdejmowany wspornik wentylatora ułatwia proces instalacji, a wyjmowane filtry wentylatora zapewniają doskonałą ochronę przed kurzem.

Chociaż Tower 200 to obudowa Mini-ITX, nadal jest zoptymalizowana pod kątem dobrej obsługi sprzętu. Tower 200 może pomieścić chłodzenie procesora o wysokości do 200 mm, GPU o długości do 380 mm oraz zasilacz o długości do 220 mm. Pojemność Tower 200 jest dostępna dla procesora graficznego 4090 i zasilacza o standardowej wielkości, co pozwala użytkownikom zbudować wymarzony komputer z najnowszej generacji wysokiej klasy komponentami. Ponadto Tower 200 jest wyposażony w stabilizator GPU, który zapobiega chybotaniu się GPU podczas użytkowania lub transportu. Porty I/O są wyposażone w dwa porty USB 3.0, jeden USB 3.2 Gen 2 Type C i jeden HD Audio, zapewniając bezpośredni dostęp w razie potrzeby. Ponadto, jeśli chcesz ulepszyć efekt wizualny wieży 200, dostępny jest zestaw panelu TFT-LCD o przekątnej 3,9 cala, który jest sprzedawany oddzielnie. Wyświetlacz LCD może wyświetlać informacje o komponentach w czasie rzeczywistym, tryb czasu i tryb pogody , a nawet przesyłać dowolne obrazy lub pliki GIF za pomocą oprogramowania TT RGB Plus 2.0.

Jako nowy dodatek do serii Tower, Tower 200 to obudowa Mini-ITX z pionową obudową, ma dobrze zaprojektowaną wydajność termiczną i funkcje, które mogą obsługiwać kartę graficzną do 4090 i chłodnicę 280 mm. Tower 200 to niewielka, ale potężna obudowa, odpowiednia dla tych, którzy chcą osiągnąć zarówno kompaktowe rozmiary, jak i efektywną wydajność.

Cechy obudowy Tower 200 Mini Tower:

Klasyczny pionowy korpus
Tower 200 zachowuje kultowe kontury swoich poprzedników, z pionową konstrukcją korpusu, która pozwala obudowie mieć mniejszą powierzchnię, zapewniając elastyczność i minimalizując przeszkody w grach i miejscu pracy.

Obsługuje grzejnik do 280 mm po prawej stronie
Pomimo niewielkich rozmiarów, Tower 200 zapewnia wyjątkową wydajność chłodzenia bez żadnych kompromisów. Obsługuje do 280 mm chłodnicy po prawej stronie, co skutecznie obniża temperaturę wewnątrz obudowy i utrzymuje optymalną wydajność systemu.

Zainstalowane dwa wentylatory chłodzące PC CT140
Tower 200 jest wyposażony w dwa wentylatory 140 mm PWM, jeden na górze, a drugi z tyłu, aby zapewnić dobrą wydajność chłodzenia.

Reklama

Wybierz sposób instalacji
Po prawej stronie Tower 200 może pomieścić dwa wentylatory 120/140 mm lub chłodnicę 280 mm. Instalacja jest dziecinnie prosta dzięki wyjmowanemu wspornikowi wentylatora, który upraszcza ten proces.

Wlot i wylot powietrza
Ludzie mogą mieć obawy dotyczące wydajności chłodzenia obudowy Mini-ITX. Jednak nasza wieża Tower 200 ma dobrze zaprojektowane wloty zimnego powietrza i wyloty gorącego powietrza, aby przez cały czas utrzymywać niską temperaturę wewnętrzną.

Doskonała ochrona przed kurzem
Tower 200 ma dobrze zaprojektowane wyjmowane filtry wentylatora z tyłu, po dwóch stronach wewnętrznych i wewnętrznej dolnej warstwie. Wyjmowane filtry zapewniają doskonałą ochronę przed kurzem, zapewniając wolne od kurzu środowisko.

Wsparcie sprzętowe i rozwiązanie chłodzące
Tower 200 ma dobre wsparcie sprzętowe. Może obsługiwać chłodzenie procesora o maksymalnej wysokości 200 mm, kartę graficzną o maksymalnej długości 380 mm (bez osłony zasilania), zasilacz o długości do 220 mm, dwa dyski SSD 2,5″ ze wspornikiem bocznym i dwa 2,5-calowe dyski SSD lub dwa 3,5-calowe dyski twarde (bez tylnego wentylatora) za tacką płyty głównej. Chociaż Tower 200 to obudowa Mini-ITX, nadal jest zoptymalizowana pod kątem dobrego chłodzenia. Na górze i z tyłu obudowy znajdują się dwa -zainstalowane wentylatory CT140, które mogą poprawić wydajność cieplną.Dodatkowy wentylator 120 mm lub 140 mm można zainstalować na górze pokrywy zasilacza, a po prawej stronie można zainstalować do 280 mm uniwersalnego chłodzenia procesora walizka.

Poręczne porty we/wy
Jeden port USB 3.2 (Gen 2) Type-C i dwa porty USB 3.0 umieszczono na górnym panelu, aby zapewnić bezpośredni dostęp w razie potrzeby.

Demontowalna konstrukcja modułowa
Nigdy więcej nieosiągalnych rogów śrub lub szczelin, instalacja może być dziecinnie prosta dzięki naszej demontowalnej modułowej konstrukcji.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Quick Look: UCOTECH RE-2 In-Ear Monitors

Introduction UCOTECH is a South Korean audio brand that was founded in 2007 and has put out nearly 20 products in the time since....

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...
Advertisment