The Sims 4 otrzyma dodatek Game Pack o tematyce Gwiezdnych Wojen


The Sims 4 otrzyma nowy pakiet gier o tematyce Gwiezdnych Wojen, ogłosił wydawca Electronic Arts w trakcie Impreza na żywo z okazji otwarcia Gamescom 2020. Star Wars: Journey to Batuu zostanie wydany 8 września.

Szczerze mówiąc, wygląda niesamowicie. W zwiastunie Sim podnosi miecz świetlny i wydaje się być przetransportowany na Batuu, odległą planetę w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Możesz go rozpoznać z nowego parku rozrywki Disneya Gwiezdne Wojny, Galaxy’s Edge – ma nawet Vi Moradi, szpieg Ruchu Oporu, który jest główną postacią w parku.

Ogłoszony w czwartek pakiet rozgrywki jest pierwszym od czasu premiery Realm of Magic w 2019 roku. Od tamtej pory wydano jednak wiele pakietów akcesoriów, w tym Nifty Knitting Stuff Pack który został dodany w lipcu. The Sims 4ostatnia duża ekspansja, Ekologiczny styl życia, został wydany w czerwcu.

Jeśli wszystkie te różne nazwy paczek są zagmatwane, oto podział: Pakiety rozszerzeń to duże dodatki do rozgrywki, które mogą radykalnie zmienić grę. Często obejmują rozgrywki na dużą skalę – na przykład w Ekologiczny styl życia, The Sims 4 otrzymał nowy system oceny środowiska. Pakiety gier są określane jako „średniej wielkości” i często dodają skoncentrowanych wrażeń. Pakiety rzeczy są mniejsze i zawierają elementy tematyczne, ubrania i dekoracje.

EA ogłosiło nowe The Sims 4 Game Pack na inaugurację Gamescom 2020, niemieckiej konwencji gier który przeszedł na technologię cyfrową z powodu trwającej pandemii koronawirusa.

Rozwijam …

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Bang & Olufsen przedstawia nową generację kultowych głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2

Bang & Olufsen ogłosił nową generację głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2. Te dwa głośniki są nie tylko dostępne w nowych...

Gra strategiczna Terra Nil jest już dostępna, powstała we współpracy Devolver Digital i Netflix

Terra Nil jest już dostępna! Terra Nil to gra o przekształcaniu jałowych, pozbawionych życia krajobrazów w kwitnące, tętniące życiem ekosystemy. Zamień martwą glebę...

Zaoszczędź do 35 procent na zestawie słuchawkowym do gier G PRO X firmy Logitech i nie tylko

Najnowsze oferty Amazon to doskonałe wieści dla każdego gracza zainteresowanego ulepszeniem swoich wrażeń dzięki nowemu zestawowi słuchawkowemu do gier. Istnieje wiele opcji,...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!