Testowanie na Twitterze ulepszonego projektu udostępniania zdjęć i nie tylko


Twitter ogłosił dzisiaj, że testuje ulepszony projekt udostępniania zdjęć w swojej sieci społecznościowej. Po kilku kontrowersjach dotyczących tego, co algorytm wybrał do wyświetlenia, firma testuje nowe sposoby udostępniania obrazów, aby wyświetlać większe i wyższej jakości obrazy na osi czasu.

Gdy użytkownik wyśle ​​pojedyncze zdjęcie do Twittera, będzie ono większe niż wcześniej, więc nie będziesz mieć problemu z wyborem przez algorytm, która część obrazu ma zostać umieszczona na Twojej osi czasu.

Twitter zacznie również testować przesyłanie obrazów 4K do swojej sieci społecznościowej, dzięki czemu możesz udostępniać zdjęcia w wyższej rozdzielczości niż kiedykolwiek wcześniej.

Plik Wsparcie konto napisało w tweecie: „Czasami lepiej to powiedzieć ze zdjęciem lub filmem. W ciągu następnych kilku tygodni będziemy testować sposoby ulepszenia sposobu udostępniania i przeglądania multimediów na Twitterze ”.

Jeśli zostałeś wybrany do testu, musisz otworzyć Ustawienia Twittera, a następnie w Użycie danych wybrać opcję obrazu wysokiej jakości dla najnowszego doświadczenia.

Te funkcje zostaną udostępnione niektórym użytkownikom w ciągu najbliższych kilku tygodni. Będą mogli również wysyłać filmy w wyższej rozdzielczości, ale na razie wygląda na to, że obsługa 4K będzie dostępna tylko dla zdjęć. Twitter wyjaśnia:

Czy na udostępnienie czeka kolekcja zdjęć w wyższej rozdzielczości? Testujemy sposoby przesyłania i oglądania obrazów 4K na urządzeniach z Androidem i iOS. Jeśli bierzesz udział w teście, zaktualizuj preferencje dotyczące wysokiej jakości obrazów w ustawieniach „Użycie danych”, aby rozpocząć.

Reklama

Oprócz tej funkcji sieć społecznościowa ma kilka innych nowych rzeczy do udostępnienia wszystkim w nadchodzących miesiącach, takich jak Twitter Spaces oraz nowa funkcja Super Follow.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowy kontrakt z WGA zmieni sposób działania Hollywood

(Ujawnienie: The Verge redakcja jest również zrzeszona w Writers Guild of America, East.)WGA opublikowała dziś wieczorem podsumowanie kontraktu i to historyczne. Najbardziej błyskotliwe...

Strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich zakończy się o północy

Po prawie pięciomiesięcznym strajku Writers Guild of America (WGA) każe swoim członkom opuścić znaki pikiety. W swoim poście WGA podała, że ​​jej...

Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa

Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch...
Advertisment