Testowanie na Twitterze ulepszonego projektu udostępniania zdjęć i nie tylko


Twitter ogłosił dzisiaj, że testuje ulepszony projekt udostępniania zdjęć w swojej sieci społecznościowej. Po kilku kontrowersjach dotyczących tego, co algorytm wybrał do wyświetlenia, firma testuje nowe sposoby udostępniania obrazów, aby wyświetlać większe i wyższej jakości obrazy na osi czasu.

Gdy użytkownik wyśle ​​pojedyncze zdjęcie do Twittera, będzie ono większe niż wcześniej, więc nie będziesz mieć problemu z wyborem przez algorytm, która część obrazu ma zostać umieszczona na Twojej osi czasu.

Twitter zacznie również testować przesyłanie obrazów 4K do swojej sieci społecznościowej, dzięki czemu możesz udostępniać zdjęcia w wyższej rozdzielczości niż kiedykolwiek wcześniej.

Plik Wsparcie konto napisało w tweecie: „Czasami lepiej to powiedzieć ze zdjęciem lub filmem. W ciągu następnych kilku tygodni będziemy testować sposoby ulepszenia sposobu udostępniania i przeglądania multimediów na Twitterze ”.

Jeśli zostałeś wybrany do testu, musisz otworzyć Ustawienia Twittera, a następnie w Użycie danych wybrać opcję obrazu wysokiej jakości dla najnowszego doświadczenia.

Te funkcje zostaną udostępnione niektórym użytkownikom w ciągu najbliższych kilku tygodni. Będą mogli również wysyłać filmy w wyższej rozdzielczości, ale na razie wygląda na to, że obsługa 4K będzie dostępna tylko dla zdjęć. Twitter wyjaśnia:

Czy na udostępnienie czeka kolekcja zdjęć w wyższej rozdzielczości? Testujemy sposoby przesyłania i oglądania obrazów 4K na urządzeniach z Androidem i iOS. Jeśli bierzesz udział w teście, zaktualizuj preferencje dotyczące wysokiej jakości obrazów w ustawieniach „Użycie danych”, aby rozpocząć.

Reklama

Oprócz tej funkcji sieć społecznościowa ma kilka innych nowych rzeczy do udostępnienia wszystkim w nadchodzących miesiącach, takich jak Twitter Spaces oraz nowa funkcja Super Follow.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...

23 maja 2024 r. — MacBooki ze wszystkimi ekranami, aktywności na żywo w Shazam i nie tylko

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...

Czy możesz umieścić gry Steam w swoim testamencie?

Pewnego dnia umrzesz. Wszyscy to zrobimy. Ale co stanie się z Twoją biblioteką gier cyfrowych, gdy to zrobisz? ...
Advertisment