Test upadku: nowy flagowiec Samsunga z najnowszym szkłem Gorilla Glass w porównaniu z iPhonem 14 Pro Max


Od Samsunga Galaxy Przybył S23 Ultra widzieliśmy, jak PhoneBuff to umieścił z iPhonem 14 Pro Max w teście prędkości. Teraz powraca z testem upadkowym, aby sprawdzić, czy najnowsze szkło Gorilla Glass wytrzymuje lepiej niż ceramiczna osłona iPhone’a.

Zanim zaczniesz, PhoneBuff zauważa, że ​​iPhone może mieć kilka zalet pod względem trwałości dzięki ramie ze stali nierdzewnej i płaskim krawędziom. Można to porównać do zaokrąglonych krawędzi Samsunga Galaxy S23 Ultra z aluminiową ramą.

Jednak S23 Ultra zawiera najnowsze i najlepsze rozwiązanie Corning: szkło Gorilla Glass Victus 2 zarówno z przodu, jak i z tyłu urządzenia. Tymczasem iPhone 14 Pro Max wykorzystuje ceramiczną osłonę na przedniej szybie, a tylną przy użyciu szkła Dual Ion-Exchange.

S23 Ultra był w stanie wygrać w pierwszej rundzie, a iPhone zmienił sytuację w drugim i trzecim teście. Jednak S23 Ultra zakończył czwartą rundę w lepszej formie.

Podczas gdy oba telefony były prawie w pełni funkcjonalne pod koniec czterech rund testu upuszczenia, Galaxy S23 Ultra był w stanie pokonać iPhone’a 14 Pro Max, szczególnie z Gorilla Glass Victus 2, który wytrzymał znacznie mniej uszkodzeń niż iPhone.

Reklama

Sprawdź pełny test upadku:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Windows 11 otrzymuje kilka przydatnych widżetów do monitorowania procesora, pamięci i GPU

Funkcja Windows Widgets wreszcie otrzymuje kilka przydatnych dodatków, które pozwalają monitorować użycie procesora, pamięci i GPU. Neowin zauważył że nowa wersja Microsoftu aplikacja...

Panasas dodaje obsługę S3 do przechowywania brzegowego i przenoszenia do chmury

Niedawne ogłoszenie firmy Panasas o dodaniu platformy brzegowej do rodziny platform skalowalny serwer NAS zbiegło się z planowanym znaczącym przejściem firmy w kierunku...

Security Think Tank: Krótka historia (bezpiecznego) kodowania

Ponieważ technologia rozwija się w coraz szybszym tempie, programiści stają przed większym niż kiedykolwiek wyzwaniem, aby nadążyć kod zabezpieczać i łagodzić stale rosnące...
Advertisment