Test upadku: nowe szkło Gorilla w Samsungu Galaxy Note 20 Ultra robi wrażenie przed premierą iPhone’a 12


Corning ogłosił swój nowy Gorilla Glass Victus w zeszłym miesiącu, a Samsung jest jedną z pierwszych firm, które użyły go z nowym smartfonem Galaxy Note 20 Ultra. W nowym teście upuszczania najnowszy produkt Gorilla Glass wypadł znakomicie, ponieważ wytrzymał 11 upadków z wysokości 5 stóp (1,5 metra) bez jednego pęknięcia ekranu, podczas gdy iPhone 11 Pro Max nie radził sobie tak dobrze.

PhoneBuff przetestował trwałość nowego Samsung Galaxy Note 20 Ultra obok iPhone’a 11 Pro Max. Apple od dawna używa szkła Gorilla Glass firmy Corning, podobnie jak Samsung, jednak uważa się, że używa specjalistycznej wersji dostępnego na rynku standardu.

Galaxy Note 20 Ultra wykorzystuje Najnowsze i najlepsze Corning i imponujące jest, jak dobrze radził sobie w testach upuszczania PhoneBuff. Obejmowały one upadek z tyłu, z rogu i z przodu z dodatkową rundą 10 kolejnych upadków na ekranach smartfonów z wysokości nieco poniżej 1,5 metra. Jak zauważyliśmy wcześniej, Corning twierdzi, że Gorilla Glass „Victus może również przetrwać średnio 20 upadków z metra, podczas gdy Gorilla Glass 6 wytrzymuje średnio 15 upadków z jednego metra”.

IPhone 11 Pro Max ma coś prawdopodobnie odpowiednika Gorilla Glass 6 (podczas premiery Apple nazwał to najtwardsze szkło do smartfonów na świecie). Wyszedł z funkcjonalnym ekranem dotykowym pod koniec kropli, ale kamery były zepsute z poważnymi pęknięciami z tyłu iz przodu.

Z kolei Note 20 Ultra wyglądał świetnie pod każdym względem, bez pęknięć na wyświetlaczu, z całą jego funkcjonalnością nienaruszoną i tylko kilkoma małymi pęknięciami w rogu w pobliżu modułu tylnej kamery.

PhoneBuff dał Note Ultra prawie doskonały wynik 39/40 z lądowaniem iPhone’a 11 Pro Max z 30/40.

Reklama

Miejmy nadzieję, że zobaczymy tę samą wytrzymałość Gorilla Glass Victus z Apple Oferta telefonów iPhone 12 w nadchodzących tygodniach.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!