TerraMaster wprowadza na rynek NAS T9-450 9-zatokowy i T12-450 12-kieszeniowy z obsługą sieci 10GbE


TerraMaster, profesjonalna marka, która koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych produktów pamięci masowej dla domów i firm, niedawno wprowadziła na rynek dwa modele stacjonarnych serwerów NAS T9-450 i T12-450 z podwójnymi szybkimi interfejsami Ethernet SFP+ 10 Gb. Są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy wymagają szybkich aplikacji o dużej objętości, takich jak wirtualizacja, bazy danych, tworzenie treści graficznych i wideo i nie tylko. Rozwiązania pamięci masowej NAS TerraMaster T9-450 i T12-450 10 Gb są połączone ze stacjami roboczymi za pośrednictwem interfejsu Ethernet SFP+ 10 Gb na urządzeniach, dzięki czemu dziesiątki stacji roboczych mogą jednocześnie uzyskiwać dostęp do pamięci masowej i postedycji. Obsługuje również dwa interfejsy sieciowe 2,5 GbE i zapewnia wygodną i elastyczną konserwację sprzętu sieciowego do edycji nieliniowej.

Funkcje NAS TerraMaster T9-450 i T12-450 10 Gb:
Konfiguracja sprzętu o wysokiej wydajności

Wykorzystuje czterordzeniowy procesor Intel, 8 GB dwukanałowej pamięci DDR4 (do 32 GB), dwa interfejsy Ethernet SFP+ 10 Gb, dwa interfejsy 2,5 GbE i obsługuje 2 dyski SSD M.2 NVMe do przyspieszania pamięci podręcznej.

Szybkie podwójne udostępnianie sieci 10 Gb/s
Budując sieć 10 Gb, można jednocześnie podłączyć wiele stacji roboczych Windows/Mac do T9-450 lub T12-450, a także współpracować w zakresie edycji online wielościeżkowych materiałów 4K, produkcji efektów specjalnych, syntezy wideo i importowania a eksport klipsów do obiektywów staje się łatwy, znacznie poprawiając wydajność pracy i skracając czas produkcji projektu.

Niezawodna ochrona i przywracanie danych
Obsługa ochrony TRAID i zwykłych migawek systemu NAS. Unikalny tryb izolacji bezpieczeństwa TerraMaster jednym kliknięciem zapewnia skuteczną ochronę awaryjną przed atakami wirusów i ransomware.

Kompatybilny z różnymi nieliniowymi programami
Edius: Obsługuje pełny przepływ pracy z plikami Edius i zapewnia optymalizację wydajności w czasie rzeczywistym, śledzenie, miksowanie w wielu formatach, komponowanie, kluczowanie kolorem, napisy i funkcje wyjścia na osi czasu.

Adobe Premiere pro: obsługa wielowarstwowej i wielokamerowej edycji Adobe Premiere pro oraz optymalizacja wydajności procesora, pamięci i karty graficznej.

Reklama

DaVinci Resolve: obsługuje inteligentne zarządzanie bazą danych DaVinci Resolve i pracę zespołową, która jest wygodniejsza i szybsza.

Final Cut Pro: obsługa najnowszego protokołu SMB3 Apple Final Cut Pro, tworzenie projektów bezpośrednio na serwerze NAS, edycja i przesyłanie wideo.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź strony produktów firmy T9-450I T12-450.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spoglądanie przez przezroczysty laptop Lenovo w przyszłość science-fiction

Rok po naprężeniu mięśni badawczo-rozwojowych za pomocą a składany laptop Lenovo, które rozszerzyło swój ekran za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, powraca do tematu...

MWC 2024: ThinkPady Lenovo stają się szybsze i łatwiejsze w użyciu

Podczas Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem Lenovo, które zaprezentowało na MWC 2024, to tylko weryfikacja koncepcji, firma zapowiedziała także odświeżone wersje kilku ThinkPadów...
Advertisment