TerraMaster przedstawia wieżę magazynową D16 Thunderbolt 3


TerraMaster, profesjonalna marka, która specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych produktów pamięci masowej dla domu, firm i przedsiębiorstw, z dumą prezentuje profesjonalne rozwiązanie pamięci masowej D16 Thunderbolt 3 16-bay. TerraMaster D16 Thunderbolt 3 to najbardziej kompaktowa 16-wnękowa pamięć masowa typu tower na świecie. Wykorzystuje szybki interfejs Thunderbolt 3 z szybkością transmisji danych do 40 Gb/s, zapewniając szybką i wydajną edycję wideo 4K/8K. Jest wyposażony w inteligentne, ciche wentylatory, które zapewniają wydajne i ciche chłodzenie, które nie zakłóci pracy profesjonalistów.

Zaprojektowany dla wymagających profesjonalistów, takich jak edytorzy wideo, animatorzy, użytkownicy CAD i inni twórcy treści, D16 Thunderbolt 3 zapewnia więcej niż tylko szybką pamięć masową o dużej pojemności. Obsługuje różne profesjonalne tryby RAID, aby dostosować je do Twoich potrzeb. Jest również dostępny w czarno-srebrnej aluminiowej obudowie, która z wydajną, cichą konstrukcją termiczną pasuje do każdego nowoczesnego miejsca pracy.

Nowoczesna i kompaktowa konstrukcja

D16 Thunderbolt 3 ma kompaktową, oszczędzającą miejsce konstrukcję typu tower, która pasuje do każdego nowoczesnego miejsca pracy. Jest wyposażony w dwa wytrzymałe aluminiowe uchwyty ułatwiające transport.

Błyskawiczna pamięć masowa dla profesjonalnych twórców

TerraMaster D6 Thunderbolt 3 jest przeznaczony dla profesjonalnych twórców treści. Wyposażony w parę portów Thunderbolt 3 40 Gb/s i profesjonalny kontroler RAID, D16 Thunderbolt 3 zapewnia prędkość do 2817 MB/s, gdy jest wyposażony w 16 dysków SSD w trybie macierzy RAID 0 w systemie operacyjnym Windows. W trybie RAID 6 urządzenie pamięci masowej może zapewnić prędkość do 2480 MB/s. Jest idealny dla wymagających twórców z dużym obciążeniem pracą.

Pamięć masowa o dużej pojemności i wysokiej skalowalności

Reklama

16-zatokowa D16 Thunderbolt 3 firmy TerraMaster jest kompatybilna z 3,5-calowymi dyskami SATA i 2,5-calowymi dyskami SSD i oferuje łączną pojemność do 288 TB (16 dysków twardych o pojemności 18 TB). Rozszerzenie pamięci masowej jest również łatwe dzięki skalowalności Thunderbolt 3. Użytkownicy mogą rozszerzyć do 1 petabajta pamięci masowej, łącząc sześć urządzeń D16 Thunderbolt 3 łańcuchowo.

Profesjonalne opcje RAID

TerraMaster D16 Thunderbolt 3 to profesjonalna pamięć masowa RAID, która obsługuje wiele trybów RAID. Może działać w trybie RAID 0, 1, 5, 6, 50 i 10, a także w trybach macierzy dyskowych JBOD dla wszystkich potrzeb aplikacji. Użytkownicy mogą zdecydować się na sprzętową ochronę RAID w trybach RAID 5 i RAID 6 – funkcję ochronną, która ma kluczowe znaczenie dla twórców treści pracujących nad edycją i renderowaniem wideo.

Szybkie przepływy pracy przy edycji wideo

W przypadku korzystania z D16 Thunderbolt 3 czas potrzebny na praktycznie każdy aspekt pracy postprodukcji spada. Użytkownicy mogą błyskawicznie przesyłać kilka godzin materiału z urządzenia Blackmagic do programu Adobe Premiere Pro. Z kolei dzięki nieskompresowanemu 10-bitowemu i 12-bitowemu wideo HD użytkownicy mogą edytować ProRes 422 (HQ), ProRes 4444 XQ i inne strumienie danych. Miniatury i renderowanie podglądu są znacznie bardziej responsywne w przypadku używania dużych elementów z licznymi klipami w wysokiej rozdzielczości.

Wydajne i ciche chłodzenie

TerraMaster D16 Thunderbolt 3 jest wyposażony w inteligentne ciche wentylatory zapewniające wydajne i ciche chłodzenie. Wykorzystuje zaawansowaną konstrukcję termiczną, aby zapewnić chłodzenie wewnętrznych dysków twardych. Inteligentne wentylatory chłodzące zapewniają stabilną temperaturę pracy przez cały czas przy satysfakcjonującym poziomie hałasu – dzięki czemu nie będą przeszkadzać pracującym profesjonalistom.

Ceny i dostępność

16-kieszeniowa profesjonalna pamięć masowa RAID TerraMaster D16 Thunderbolt 3 będzie dostępna w sugerowanej cenie detalicznej 3599 USD.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Twitter udostępnia pełnoekranowe pionowe filmy w stylu TikTok

W tym momencie nie można zaprzeczyć, że filmy wertykalne zostaną tutaj, a więcej platform koncentruje się na takich treściach po sukcesie TikTok. ...

Zakończenie uśmiechu, wyjaśnione: „Film uczy, jak go oglądać”

W pewnych przypadkach, Debiut fabularny Parkera Finna Uśmiech to standardowy horror, w którym główna bohaterka (terapeutka szpitalna Rose, grana przez Sosie...

Hocus Pocus 2, The Munsters Netflixa i każdy nowy film, który możesz obejrzeć w domu

W ten weekend Hokus Pokus 2, długo oczekiwana kontynuacja klasycznej komedii fantasy z 1993 roku z Bette Midler, Sarah Jessicą Parker...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!