TerraMaster przedstawia linię 8-Bay Rackmount NAS

TerraMaster przedstawia swoją linię 8-wnękowych serwerów pamięci masowej zaprojektowanych z myślą o potrzebach nowoczesnych firm w zakresie wirtualizacji przedsiębiorstw, aplikacji intensywnie korzystających z danych i ciągłości usług. Seria TerraMaster Rackmount NAS jest wyposażona w najnowsze technologie i zaawansowane zabezpieczenia, aby zapewnić wydajną wydajność i doskonałe bezpieczeństwo danych, co czyni ją idealną do użytku biznesowego i rządowego.

Seria TerraMaster 8-Bay Rackmount NAS obsługuje do 1000 kont użytkowników z zarządzaniem prawami RBAC i Windows ACL. Pozwala to na łatwe zarządzanie użytkownikami i prawami dostępu. Seria 8-Bay Rackmount NAS obsługuje dyski 2,5″ i 3,5″ i jest wyposażona w cztery porty LAN RJ-45 1 GbE. Wszystkie modele są również wyposażone w jedno gniazdo PCIe 3.0 x16 i dwa gniazda PCIe 3.0 x8, oferując elastyczność rozbudowy dla kart sieciowych 10 GbE lub dedykowanych kart RAID.

Wydajne czterordzeniowe procesory Intel

Seria TerraMaster 8-Bay Rackmount NAS jest wyposażona w czterordzeniowe procesory Intel do klasy korporacyjnej Intel Xeon E-2224, które są przeznaczone do pracy w trybie 24/7. Procesory klasy korporacyjnej są wyjątkowo niezawodne w porównaniu do swoich odpowiedników klasy konsumenckiej.

Rozszerzalna pamięć

Seria TerraMaster 8-Bay Rackmount NAS jest wyposażona w 8 GB pamięci DDR4, którą można rozszerzyć do 64 GB (4x 16 GB). Obsługuje również pamięć z kodem korekcji błędów (pamięć ECC), która zapewnia doskonałe bezpieczeństwo i stabilność, dzięki czemu idealnie nadaje się do krytycznych baz danych.

Elastyczna rozbudowa PCIe

Reklama

Skonfiguruj trzy gniazda rozszerzeń PCIe 3.0 dla wielokanałowych kart sieciowych 10 Gigabit (2 porty SFP +), szafę rozszerzeń SAS i karty macierzy RAID.

zaawansowana ochrona

Wyposażony w wersję Enterprise TerraMaster TOS, uzyskaj dostęp do zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa, w tym logowania hasłem, dostępu https, zapory i mechanizmu ochrony szyfrowania dysku AES256-bit.

Elastyczny i skalowalny

8-kieszeniowy sieciowy serwer pamięci masowej TerraMaster U8-322-9100 klasy korporacyjnej zapewnia ekonomiczne rozwiązanie do przechowywania danych dla różnych potrzeb biznesowych i rządowych. Jest zasilany przez wydajny czterordzeniowy procesor Intel z 8 GB pamięci DDR4, którą można rozszerzyć do 64 GB. TerraMaster U8-322-9100 8-bay RackMount NAS jest idealny dla startupów o budżecie wynoszącym 1 899,00 USD.

8-kieszeniowy serwer sieciowej pamięci masowej TerraMaster U8-522-9400 klasy korporacyjnej jest idealny dla rozwijających się firm dzięki bardziej wydajnemu procesorowi Intel Core i5 za 2299,00 USD. Z drugiej strony TerraMaster U8-722-2224 jest wyposażony w procesor Intel Xeon, idealny dla firm o wysokich wymaganiach w zakresie pamięci masowej za 2 599 USD.

Wszystkie modele są wysoce skalowalne, łączą dwa lub więcej serwerów TerraMaster do montażu w szafie w celu utworzenia klastra serwerów lub wielowęzłowego serwera do montażu w szafie w celu zapewnienia nadmiarowości danych lub rozszerzenia pamięci masowej.

Modele:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Akasa Intros AK-PCCE25-02 Adapter 2,5GbE z obsługą PoE 25W

Akasa ostatnio zainteresowała się produktami sieciowymi dla klientów, a jej niedawna niskoprofilowy adapter 2,5 GbE. Najnowszym produktem firmy w tej kategorii jest...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!