TerraMaster przedstawia 8-kieszeniowy serwer pamięci masowej U8-111 z 10GbETerraMaster, profesjonalna marka specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych produktów pamięci masowej, przedstawia 8-kieszeniowy sieciowy serwer pamięci masowej klasy korporacyjnej U8-111 z szybkim 10 Gigabit Ethernet. Jest to wysoce skalowalny serwer pamięci masowej, zaprojektowany z myślą o potrzebach wirtualizacji przedsiębiorstwa, aplikacji intensywnie wykorzystujących dane i ciągłości usług. TerraMaster U8-111 ma konkurencyjną cenę 1099,99 USD.

TerraMaster U8-111 jest wyposażony we wbudowany port 10GbE zapewniający dużą przepustowość, aby zmaksymalizować wydajność serwera pamięci masowej. Dzięki dwóm dyskom twardym Seagate IronWolf 6 TB w trybie RAID 0, prędkość odczytu i zapisu U8-111 może osiągnąć odpowiednio 650 MB / si 670 MB / s. Użytkownicy mogą korzystać z wyższych prędkości 10GbE bez konieczności wymiany kabli Cat6 / 6A na adaptery i bez konieczności stosowania dodatkowych kart sieciowych 10GbE. U8-111 jest przeznaczony dla profesjonalnych twórców treści, takich jak edytory wideo i animatorzy, którzy obsługują duże dane, przy czym prędkość i przepustowość znacznie wpływają na produktywność.

Obsługuje agregację łączy

U8-111 jest wyposażony w dwa interfejsy sieciowe i funkcję Link Aggregation, która zapewnia łączność sieciową w przypadku awarii jednego interfejsu sieciowego. Funkcja Link Aggregation zapewnia również równoważenie obciążenia, które automatycznie równoważy ruch sieciowy między sieciami łączy. Zapewnia to niezawodną i stabilną łączność dla U8-111 przez cały czas.

Łatwe zarządzanie dzięki TOS 4.2
U8-111 posiada korporacyjną wersję systemu TOS 4.2, która zapewnia dostęp do wielu aplikacji i funkcji ułatwiających zarządzanie kontami użytkowników i przestrzenią dyskową. Wersja TOS 4.2 z nowym interfejsem i nowymi funkcjami, w tym obsługą serwera WWW, obsługą Wake-on-LAN (WOL), obsługą IPv4 i IPv6, ulepszonymi zabezpieczeniami z SSL, ulepszoną obsługą i monitorowaniem oraz innymi funkcjami.

Użytkownicy serwerów pamięci masowej będą łatwo zarządzani za pomocą systemu TOS. TNAS może obsługiwać do 1000 użytkowników, a zarządzanie użytkownikami odbywa się za pomocą systemu TOS. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do pamięci serwera za pośrednictwem przeglądarki, aby z łatwością przeciągać i upuszczać pliki w celu przesyłania lub pobierania.

Wiele opcji kopii zapasowych
System TOS jest również wyposażony w solidny zestaw funkcji bezpieczeństwa, który obejmuje inteligentne opcje tworzenia kopii zapasowych w celu skutecznej ochrony danych. Użytkownicy mogą tworzyć kopie zapasowe danych z serwera pamięci masowej na innym komputerze, zewnętrznym urządzeniu USB, innym TNAS lub w chmurze. Obsługuje również kopie zapasowe Time Machine i zdalne tworzenie kopii zapasowych Rsync. Aplikacje do tworzenia kopii zapasowych TerraMaster obsługują deduplikację danych i przyrostowe kopie zapasowe.

Reklama

Obsługa dysków wirtualnych
TerraMaster U8-111 obsługuje dyski wirtualne za pośrednictwem ISCSI. Zamontuj dyski wirtualne za pośrednictwem ISCSI, aby rozszerzyć przestrzeń dyskową i poprawić zarządzanie przestrzenią dyskową i efektywność wykorzystania.

cennik
8-kieszeniowy serwer pamięci masowej TerraMaster U8-111 ma sugerowaną sugerowaną cenę detaliczną 1099,99 USD, który jest teraz dostępny w Amazon w Stanach Zjednoczonych. W przypadku innych regionów prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem TerraMaster, aby uzyskać więcej informacji na temat cen i dostępności.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Recenzja „No One Will Save You”: Hulu przedstawia przerażający thriller o kosmitach

Filmy o inwazji na domy odwołują się do niemal powszechnego strachu. Od Freda Waltona Kiedy nieznajomy dzwoni do 2008 roku...

BenQ wprowadza na rynek projektory z serii X do gier

enQ, wiodąca na świecie marka projektorów DLP 4K i innowator cyfrowych urządzeń lifestylowych, zaprezentowała dziś trzy zupełnie nowe inteligentne projektory 4K HDR. ...

Microsoft ma nadzieję, że ludzie nie staną się „nadmiernie zależni” od jego asystenta AI

Dziś rano Microsoft ustalił datę premiery swojego Drugi pilot zasilany sztuczną inteligencją funkcję i po raz pierwszy pokazał niektóre ze swoich możliwości. ...
Advertisment