TerraMaster przedstawia 2-zatokową pamięć masową RAID D2-310 z USB 3.1


TerraMaster, profesjonalna marka specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych produktów pamięci masowej, przedstawia 2-wnękową pamięć masową RAID D2-310 z portem USB 3.1 5 Gb / s dla małych domów i małych biur. D2-310 jest wyposażony w szybki port USB 3.1 Gen 1 SUPERSPEED + 5 Gb / s Type-C, który jest kompatybilny z systemami Windows i Mac. Wysoce kompatybilne, szybkie złącze Type-C zapewnia prędkość do 410 MB / s, umożliwiając użytkownikom kopiowanie filmów o rozmiarze 1 GB w zaledwie 2-3 sekundy.

Model D2-310 w konkurencyjnej cenie 159 USD jest idealny dla kreatywnych profesjonalistów, takich jak montażyści wideo, graficy i animatorzy pracujący w domu iw małych biurach. Dwie wnęki obsługują 2,5-calowe i 3,5-calowe dyski SATA oraz do 36 TB pojemności (2 dyski 18 TB 3,5 cala). Wykorzystuje solidną aluminiową obudowę z doskonałym zarządzaniem temperaturą i niskim poziomem hałasu.

Zaprojektowany dla profesjonalistów

Dla profesjonalistów, którzy wymagają szybkiej, pojemnej i bezpiecznej pamięci masowej, D2-310 jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania cennych plików roboczych, niezależnie od tego, czy używasz komputera z systemem Windows czy Mac. Połączenie USB 3.1 Gen 1 5 Gbps SUPERSPEED + Type-C może zapewnić maksymalną prędkość odczytu 410 MB / si maksymalną prędkość zapisu 400 MB / s na dyskach SSD. Użytkownicy mogą mieć do 36 TB przestrzeni dyskowej. Użytkownicy mogą również wybrać jeden z czterech obsługiwanych trybów przechowywania, w tym RAID 0, RAID 1, JBOD i SINGLE, zgodnie z ich potrzebami.

Zaprojektowany z myślą o Twoich potrzebach
Specjalistom, którzy pracują z poufnymi danymi, takimi jak dokumenty finansowe i dokumenty firmowe, D2-310 jest wyposażony w niezbędne funkcje bezpieczeństwa, aby zawsze chronić dane. Użyj trybu RAID 1, aby automatycznie zabezpieczyć przechowywane dane za pomocą kopii lustrzanej. Dla profesjonalistów, takich jak edytorzy wideo i tworzenie treści, którzy potrzebują szybkości, tryb RAID 0 oferuje większe prędkości, znacznie skracając czas kopiowania i zwiększając produktywność.

Trwała i inteligentna obudowa
W modelu D2-310 zastosowano bardzo wytrzymałą obudowę ze stopu aluminium z inteligentnym wentylatorem chłodzącym, który utrzymuje niską temperaturę dysków podczas pracy. Wentylator chłodzący zapewnia doskonałą kontrolę temperatury przy niskim poziomie hałasu, podczas gdy obudowa ze stopu aluminium aktywnie odprowadza ciepło. D2-310 przeszedł wiele certyfikatów, w tym FCC, CE, UL, GS i RoHS.

cennik
Sugerowana cena detaliczna pamięci masowej TerraMaster D2-310 2-Bay RAID wynosi 159,99 USD.

Reklama

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź strona produktu.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Feud’s Chris Chalk on playing Baldwin vs Capote and making it look easy

James Baldwin is, to put it mildly, foundational. Oft-quoted and adapted across media, Baldwin’s work still forms the spine of our...

iOS 17.4 pojawi się w przyszłym miesiącu: oto wszystko, co do tej pory nowe

iOS 17.4 jest obecnie w fazie testów beta z programistami i publicznymi użytkownikami wersji beta. Wiąże się to z szeregiem poważnych zmian...

W serialu telewizyjnym Halo zmarnowano ulubioną postać fanów z gier

The Aureola Widowisko telewizyjne zawsze trzymał historię serii gier wideo na dystans. Od tego wczesne ogłoszenie „Srebrnej Osi Czasu” (całkowicie...
Advertisment