Terminidy mogą teraz latać w Helldivers 2


Tak jak Helldivers 2 poprawiono częstotliwość pojawiania się w przypadku superopancerzonych Terminidów twórcy gry Arrowhead Game Studios dodali nowe zagrożenie — latające robaki. W notatkach o łatce z wtorku Arrowhead nie wspomniał o Terminidach ze skrzydłami, ale o graczach w mediach społecznościowych i na forach zgłosiło zauważenie stworzeń w grze. Nowe Terminidy nazywane są Shriekerami i są dość przerażające, gdy nurkują i atakują.

Grot ostrzegł we wtorkowych notatkach o łatce że zmienione Szarżowe i Żółci Tytani nie obniżały poziomu trudności. Jednak gracze nie byli przygotowani na dokładnie to, na co nas czekało.

Trzymając się zgodnie z Helldivers 2 lore, Arrowhead zaprzecza istnieniu błędów: „Wszyscy wiedzą, że «Błędy nie potrafią latać»” Dyrektor generalny Johan Pilestedt wysłał wiadomość do X, dawniej Twittera. „I nie jestem osamotniony w tym myśleniu. Ministerstwo Prawdy zgadza się, że jest to propaganda sympatyków robaków, którzy chcą zrobić pranie mózgu dobrym ludziom. #Kłamstwa”

Ta aktualizacja – lub propaganda, w zależności od tego, kogo spytasz – jest częścią Helldivers 2rozwijająca się historia. Chociaż gra nie ma kampanii, fabuła jest wszędzie: Zaczynając od wstępu i tutoriala, Helldivers 2 tworzy świat propagandy i bezwstydnego patriotyzmu. Rząd jest nie faszystowski! To dążenie do wolności! Jak to ujął Cass Marshal firmy Polygon„Wiemy dokładnie, jaki to rodzaj wojny i jak każdy Helldiver jest skazany na rozpuszczenie się w żółci lub eksplozję przez robota” – napisali. „Ale oni o tym nie wiedzą i zanim to objawienie minie, cała sprawa zamienia się w cudowną mroczną komedię”.

Latające robaki I Zaprzeczenie temu wszystkiemu to tylko kolejny element Helldivers 2 fabuła. Być może pamiętasz podobną sytuację wraz z dodaniem mechów w ciągu ostatniego tygodnia.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Senat ponownie zatwierdza program szpiegowski FISA, ale nie przed jego wygaśnięciem o północy

Senat przyjął ustawę ponownie zatwierdzającą art. 720 ustawy o nadzorze wywiadu zagranicznego (FISA), kontrowersyjny program umożliwiający szpiegowanie zagranicznych „celów” bez nakazu ale długa,...

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout

PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku...

Co oznacza restrukturyzacja Google dla Pixela i Androida?

Kluczowe dania na wynos Wewnętrzne zmiany Google pod rządami Ricka Osterloha mają na celu usprawnienie działania Pixela i Androida oraz usprawnienie...
Advertisment