Teorie Legend of Zelda’s Zonai powracają po nowym zwiastunie TOTK


Rzeka Floria łagodnie wije się wokół Faron Grasslands, wodnej przepaści, którą trzeba pokonać, zanim dotrze się do Ruin Zonai. Wspomniane ruiny są schowane w gęstych lasach tego obszaru, gdzie monolity zbudowane przez Zonai nadal stoją pomimo upływu wieków. Być może zostały zbudowane jeszcze przed pojawieniem się Hyrule.

Dla większości The Legend of Zelda: Breath of Wild gracze, to nic więcej niż kawałek ziemi na ogromnej mapie Hyrule, z pewnymi strukturami, tajemniczymi runami i kilka linii zadań. Być może też odebrałeś Oddech dziczyBarbarian Armor w Faron — opis przedmiotu ponownie nawiązuje do „starożytnego wojowniczego plemienia”, które żyło na tym obszarze — i ruszył dalej.

Ale tutaj jest grupa teoretyków Zeldy spodziewając się, że Zonai odegrają większą rolę w nadchodzącym The Legend of Zelda: Łzy królestwa. I w końcu mają niezaprzeczalny dowód.

Tajemnica Ruin Zonai i prehistorycznego plemienia, odrębnego od Szejków, które zamieszkiwało te tereny, od lat intryguje fanów Zeldy. Twitter i Reddit zostały przytłoczone analizami, a twórców YouTube wzbudziło każde skinienie ze strony Nintendo, które potwierdza teorię. Niektórzy uważają, że Zonai są powiązani z mocami Triforce i ich bogami: siła, odwaga i mądrość. Istnieje potencjalna teoria, o której wspomniano w The Legend of Zelda: Księżniczka Zmierzchuteż inna gra to zostało teoretyzowane być podłączonym do Łzy Królestwa. O teoriach Zonai mówiło się tyle, że plemię stał się prawie memem; tam, gdzie są teoretycy Zonai, zawsze są przeciwnicy, którzy mówią analitykom, żeby już się zamknęli.

Jednak od wtorku entuzjaści Zonai zostali usprawiedliwieni: podczas gdy niektórzy fani myśleli, że we wcześniejszych zwiastunach była symbolika Zonai, marcowa prezentacja rozgrywki z producentem Eiji Aonuma potwierdziła związanie po raz pierwszy. To mała chwila, naprawdę. Link jest na podniebnej wyspie i walczy z Konstruktem za pomocą kilku patyków; po pokonaniu nowego wroga podnosi kilka pozostałych elementów, z których jeden nazywa się „Szarżą Zonai”.

Włączenie tych dwóch małych słów uwiarygodnia wcześniejsze teorie o bardziej ezoterycznych wskazówkach dotyczących wpływu Zonai; Oddech dziczy zawiera wiele starożytnej architektury przedstawiającej różne stworzenia, takie jak węże i smoki, ze specjalnie stylizowaną rzeźbą runiczną. Niektórzy teoretycy myśleli, że rozpoznali te rzeźby Łzy Królestwamateriał marketingowy, w tym samo logo gry.

Reklama

Przedmiot Zonai Charge tak naprawdę nie odpowiada każdy jednak pytania o Zonai. Kim oni są? Gdzie oni poszli? Czy naprawdę wymarły? Czy są związani z bogami? Do czego służą opłaty Zonai? Ale to robi sugerować, że Łzy Królestwa może mieć jakieś odpowiedzi. Osobiście uważam, że Zonai Charge może być podłączony do tych małych zielonych fiolek, które wiszą u Linka — może nawet zasilają niektóre z jego nowych umiejętności. The Konstrukt został pokazany konkretnie na wyspach niebai być może jest w tym jakiś związek.

A może to wcale nie są ważne szczegóły, a Nintendo rzuciło nam czerwony śledź. Łzy Królestwadata premiery to 12 majawięc mamy nieco ponad miesiąc, żeby się nad tym dusić.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Linie Garmin Epix 2 i Fenix ​​7 stają się „Pro”

Garmin dołącza do modnego modelu Pro. W środę wprowadza na rynek Epix 2 Pro i Fenix ​​7 Pro, które są wyposażone w...

Windows 11 otrzymuje kilka przydatnych widżetów do monitorowania procesora, pamięci i GPU

Funkcja Windows Widgets wreszcie otrzymuje kilka przydatnych dodatków, które pozwalają monitorować użycie procesora, pamięci i GPU. Neowin zauważył że nowa wersja Microsoftu aplikacja...

Panasas dodaje obsługę S3 do przechowywania brzegowego i przenoszenia do chmury

Niedawne ogłoszenie firmy Panasas o dodaniu platformy brzegowej do rodziny platform skalowalny serwer NAS zbiegło się z planowanym znaczącym przejściem firmy w kierunku...
Advertisment