Ten widżet na iOS pomaga użytkownikom nauczyć się nowego języka


Być może pamiętasz Apollo dla Reddit, jednego z najpopularniejszych zewnętrznych klientów Reddita zamknięty po zmianie modelu biznesowego Reddita dotyczące oferowania dostępu do swojego API. Christiana Seligatwórca programu Apollo, wprowadza teraz widżet ekranu głównego dla systemu iOS, który pomaga użytkownikom nauczyć się nowego języka – lub przynajmniej kilku słów.

Ucz się nowych języków na ekranie głównym iOS dzięki Language Pal

Widżet o nazwie Language Pal nie jest samodzielną aplikacją, ale jest częścią Pixel Pals. Dla niewtajemniczonych Pixel Pals urodzili się jako małe maskotki, które można było włączyć na Dynamic Island, gdy użytkownicy przeglądali Reddit za pośrednictwem Apollo. Zanim Apollo został wycofany, Pixel Pals otrzymał własną aplikację na iOS.

Ponieważ Selig nie ma już Apollo dla Reddit, próbuje zamienić Pixel Pals w aplikację pełną minigier, aby przekonać użytkowników do zapłaty. Dzięki nowym interaktywnym widżetom wprowadzonym w iOS 17 aplikacja Pixel Pals obsługuje teraz język Pal.

Language Pal nie jest tak wyrafinowaną platformą do nauki języków jak Duolingo i nawet Selig twierdzi, że nie taki jest cel aplikacji. Zamiast tego Language Pal pomaga użytkownikom ćwiczyć słownictwo i uczyć się kilku nowych słów w innym języku bezpośrednio z ekranu głównego iPhone’a i iPada. Aby było to możliwe, funkcja ta działa tak prosto, jak tylko możesz sobie wyobrazić.

Wszystko, co musisz zrobić, to dodać widżet do ekranu głównego iOS, a następnie nacisnąć go, aby wybrać język. Obsługiwane są języki francuski, hiszpański, włoski, japoński, chiński mandaryński, niemiecki, arabski, koreański, hindi i kanadyjski angielski. Widżet wyświetli następnie słowo w wybranym języku i udostępni trzy opcje w języku angielskim, z których możesz skorzystać.

Reklama

Istnieją wskazówki, które informują Cię, czy wybrałeś prawidłowe, czy nieprawidłowe tłumaczenie. Na koniec rundy otrzymasz Kartę Raportu zawierającą Twój wynik. Zdecydowanie fajnie jest mieć to coś na ekranie głównym.

Więcej o Pixel Pals

Wprowadzony na rynek w zeszłym miesiącu Pixel Pals 2.0 zawiera także inne interaktywne widżety, w tym pełną minigrę 2048 i obsługę trybu gotowości. W aplikacji wprowadzono także nowe zwierzęta i możliwość dodawania znajomych, aby widzieć swoich Pixel Pals na ekranie głównym.

Możesz wypróbować Pixel Pals bezpłatnie, ponieważ aplikacja jest dostępna bezpłatnie w App Store. Jednak odblokowanie wszystkich funkcji aplikacji wymaga subskrypcji Premium.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment