Ten pakiet e-learningowy Python za 40 USD to łatwy sposób na naukę kodowania


Ten pakiet e-learningowy o wartości 39,97 USD uczy Cię jak programować w Pythonieoraz jak korzystać z platform internetowych, bibliotek i innych narzędzi — mniej niż 4 USD za kurs. Chcesz zostać programistą samoukiem? Nadal możesz odnieść korzyść z niektórych instrukcji, a te samodzielne kursy elektroniczne zawierają przykłady kodu, zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa i projekty w świecie rzeczywistym, które pomogą Ci twórz strony internetowe, aplikacje i gry w Pythonie. Zawiera 14 kursów i 113 godzin treści, do których możesz uzyskać dożywotni dostęp za 39,97 USD (reg. 196 USD).

Naucz się programowania w Pythonie dzięki temu pakietowi e-learningowemu o wartości 39,97 USD (reg. 196 USD). z 14 kursami i 113 godzinami treści. To mniej niż 4 dolary za kurs. Od 1 kwietnia do 7 kwietnia.

Dowiedz się, jak tworzyć strony internetowe, aplikacje, gry i nie tylko

Możesz brać udział w kursach w dowolnej kolejności i pominąć te, których możesz nie potrzebować lub którymi nie jesteś zainteresowany. Oto ogólny przegląd tego, czego możesz się nauczyć:

 • Zapoznaj się z podstawami i narzędziami Pythona 3.
 • Zanurz się w kolejne projekty, takie jak narzędzia do przeglądania stron internetowych i gry karciane.
 • Przeprowadź testy i dostarcz kompletny projekt.
 • Twórz aplikacje komputerowe za pomocą Tkinter, zestawu narzędzi GUI.
 • Użyj Django, frameworku internetowego, do tworzenia aplikacji internetowych.
 • Poznaj podstawowe koncepcje HTML, CSS i Bootstrap do tworzenia stron internetowych z pełnym stosem.
 • Zaimplementuj bibliotekę NumPy dla dużych, wielowymiarowych tablic i funkcji matematycznych dla projektów.
 • Dowiedz się, jak uczenie maszynowe tworzy funkcje oparte na sztucznej inteligencji, takie jak przewidywanie tekstu i wirtualni asystenci.
 • Zrozumienie uczenia maszynowego w kontekście mobilnym w systemie Android TensorFlow.
 • Twórz zaawansowane aplikacje oparte na danych, korzystając z efektu Bokeh.
 • Naucz się podstaw bezpieczeństwa komputera i hakowania, aby tworzyć bezpieczne programy.
 • Koduj zaawansowane projekty, takie jak tekstowy bot do diagnostyki medycznej i pokój ucieczki, używając algorytmów i programowania obiektowego.

Połączenie programowania w Pythonie zarówno przez samouka, jak i przez ekspertów

Ten pakiet e-kursów jest prowadzony zarówno przez formalnych dostawców e-learningu, takich jak Oak Academy i Mammoth Interactive, jak i osoby indywidualne, takie jak Paul Ashun i Joseph Delgadillo, dzięki czemu możesz uzyskać szeroki wachlarz perspektyw i wiedzy specjalistycznej. W tym pakiecie e-learningowym uczestniczy ponad 450 uczniów, a Ty możesz być następny.

Naucz się programowania w Pythonie dzięki temu pakietowi e-learningowemu o wartości 39,97 USD (reg. 196 USD). z 14 kursami i 113 godzinami treści. To mniej niż 4 dolary za kurs. Od 1 kwietnia do 7 kwietnia.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment