Telegram drażni aplikację VisionOS za pomocą wciągających filmów i naklejek AR


Popularna aplikacja do przesyłania wiadomości Telegram jest dostępna na różnych platformach, w tym iOS, macOS, Android i Windows. Wkrótce właściciele Apple Vision Pro będą mogli uzyskać dostęp do Telegramu za pomocą nowej aplikacji VisionOS, jak pokazano w zwiastunie udostępnionym we wtorek.

Telegram uruchomi aplikację VisionOS dla Apple Vision Pro

Teaser, udostępniony przez dyrektora generalnego Telegramu Pavla Durova na jego osobistym kanale, pokazuje, jak aplikacja będzie wyglądać na Apple Vision Pro. Na podstawie obrazów Telegram zapewnił, że aplikacja jest zgodna ze wszystkimi wytycznymi projektowymi systemu VisionOS. Cała aplikacja jest przezroczysta, dzięki czemu użytkownicy mają poczucie głębi podczas korzystania z Telegramu w Vision Pro.

Zamiast tradycyjnego paska kart Telegram dla systemu VisionOS ma pasek boczny, który zapewnia szybki dostęp do kontaktów, połączeń, czatów i ustawień. Użytkownicy mogą spodziewać się tych samych funkcji dostępnych w Telegramie na iOS, takich jak multimedia, wiadomości audio, a nawet nowo wprowadzone Historie.

W zwiastunie możemy zobaczyć także immersyjny odtwarzacz wideo, a także animowane naklejki AR, które wypełniają cały widok, przełamując granice okna aplikacji. Wiadomości można wysyłać za pomocą dyktowania Siri lub wirtualnej klawiatury systemu. Teaser można obejrzeć tutaj.

W tej chwili nie ma więcej szczegółów na temat aplikacji, ale biorąc pod uwagę, że Vision Pro ma trafić do sklepów w USA na początku 2024 r., Telegram ma jeszcze trochę czasu na przygotowanie aplikacji VisionOS do premiery w przyszłym roku. Programiści mogą pobrać pakiet SDK VisionOS do tworzenia aplikacji dla Vision Pro. Apple zaprosił kilku programistów do wypróbowania nowego sprzętu przed oficjalną premierą.

Reklama

Telegram na iOS jest dostępny bezpłatnie w App Store.

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kody QR mogą być ukrytym oszustwem typu phishing – ostrzega FTC

Federalna Komisja Handlu (FTC) ostrzegła społeczeństwo przed skanowaniem jakichkolwiek starych kodów QR blog z alertami konsumenckimi zeszły tydzień. Oczywiście ostrzeżenie sprowadza się...

W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej

Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje...

Włącz podwójne dotknięcie dowolnego zegarka Apple Watch: instrukcje

Jedną z głównych nowych funkcji Apple Watch Series 9 i Ultra 2 jest tak zwane „podwójne dotknięcie”, które pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie do...
Advertisment