Telefony z serii OnePlus 9 zadebiutują 23 marca


OnePlus ogłosił oficjalną datę premiery swoich następnych telefonów: seria OnePlus 9 zostanie oficjalnie ogłoszona 23 marca o godzinie 10:00 ET. Potwierdza również partnerstwo ze szwedzkim producentem aparatów Hasselblad w celu ulepszenia systemów kamer urządzeń – coś, co już było wyciekły i wskazał na poprzednio.

Dotychczasowe plotki wskazywały na zapowiedź OnePlus 9 Pro z zakrzywionym wyświetlaczem 1440p 120 Hz, Szybkie ładowanie 45 W.i odwrotne ładowanie bezprzewodowe. Odniesienie OnePlus do wprowadzenia „serii” produktu wydaje się potwierdzać więcej niż jedno urządzenie, które zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu. Jest też potwierdzenie 5G, co nie dziwi w tym roku naszego Pana 2021.

Jeśli chodzi o partnerstwo z Hasselblad, szczegóły nie są zbyt obiecujące. Obie firmy zawarły trzyletnią umowę dotyczącą „wspólnego rozwoju nowej generacji systemów kamer do smartfonów dla przyszłych flagowych urządzeń OnePlus”. Obejmuje to nadchodzące urządzenia z serii 9. Po pierwsze, firmy twierdzą, że poprawiły odwzorowanie kolorów w aparatach, aby wyglądały bardziej naturalnie.

Seria 9 będzie również korzystać z nowego czujnika Sony IMX789 i będzie oferować 12-bitowe przechwytywanie obrazu RAW, które obejmują również Samsung S21 Ultra oraz iPhone 12 Pro i Pro Max. To miły krok naprzód, jeśli chodzi o przechwytywanie i przechowywanie tak dużej ilości danych, i jest to pomocne przy przetwarzaniu końcowym.

Ale standardowy plik RAW – nawet ten, który jest 12-bitowy – nadal nie ma zalet fotografii obliczeniowej, które można polubić przy robieniu zwykłego obrazu JPEG za pomocą natywnej aplikacji aparatu. Byłoby jeszcze lepiej zaoferować coś takiego Apple ProRAW, który łączy zalety tych technik obliczeniowych i przechwytywania obrazu RAW. Wydaje się, że nie jest to to, co tutaj opisuje OnePlus, ale skontaktowaliśmy się z zapytaniem i odpowiednio zaktualizujemy tę historię.

To uczciwe traktowanie partnerstwa Hasselblad z pewnym sceptycyzmem. OnePlus nie jest pierwszym producentem smartfonów współpracować ze starszą marką aparatów fotograficznychoraz wyniki poprzednich partnerstw nie osiągnęły wiele. To nie jest nawet pierwsza współpraca Hasselblada z producentem telefonów. Firma wcześniej pożyczył swoją nazwę MotoMod był to mniej więcej rozczarowujący aparat typu „wyceluj i strzelaj”. Przynajmniej w tym przypadku wyniki tego wspólnego przedsięwzięcia trafią do samego telefonu – a nie do czegoś, co się do niego przyczepi.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wydarzenie Pokémon Go Tour w Sinnoh, czasy siedlisk i przewodnik po badaniach specjalnych

Wycieczka Pokémon Go: Sinnoh globalne wydarzenie świętuje zarówno pierwotny region Sinnoh, jak i region Hisui. Rozpoczyna się wielkie wydarzenie Od...

Wygląda na to, że kamera Ring Car Cam została wycofana

Potwierdzono, że dzwoni Krawędź że zaprzestał sprzedaży Kamera samochodowa z pierścieniem, hybrydowa kamera samochodowa i kamera bezpieczeństwa, która rejestruje drogę i kierowcę w...

TikTok rozszerza integrację z Apple Music na kolejne regiony

W zeszłym roku TikTok wprowadził nową „Dodaj do aplikacji Muzyka”, która, jak sama nazwa wskazuje, pozwala użytkownikom szybko zapisać piosenkę, którą usłyszeli w...
Advertisment