Telefony Samsung Galaxy Note 20 są dziś tańsze nawet o 500 USD w Woot


Woot zdyskontował dziś linię Samsung Galaxy Note 20, oferując do 500 USD oszczędności w zależności od zakupionego telefonu. Możesz kupić Galaxy Note 20, który jest w mistycznej zieleni i ma 8 GB pamięci RAM i 6,7-calowy ekran LCD 1080p za jedyne 600 USD. Alternatywnie możesz pobrać plik Galaxy Note 20 Ultra za 200 dolarów więcej, który jest z mistycznego brązu i ma 12 GB pamięci RAM i 6,9-calowy ekran OLED 1440p.

Ceny te dotyczą wersji odblokowanych i obie obejmują 128 GB miejsca na dane; jednak tylko Note 20 Ultra ma gniazdo microSD, co pozwala na rozszerzenie pamięci, jeśli zechcesz.


Samsung Galaxy Note 20 Ultra (128 GB, odblokowany)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Reklama

Jeden z dwóch telefonów z linii Note 20, Galaxy Note 20 Ultra ma 6,9-calowy ekran OLED 1440p, obsługuje częstotliwość odświeżania do 120 Hz i zawiera gniazdo microSD do rozszerzenia pamięci.

Oferta Best Buy została przeceniona Zewnętrzny dysk twardy Western Digital 14 TB 3.0. Możesz go dostać za jedyne 220 $; to 90 dolarów mniej niż zwykła cena 310 dolarów. Chociaż widzieliśmy, że ta konkretna konfiguracja spadła do poniżej 200 USD, nadal jest to dobra okazja, biorąc pod uwagę całą dostępną przestrzeń.

Zewnętrzny stacjonarny dysk twardy Western Digital 14 TB Elements łączy się przez USB, ale nadal wymaga kabla zasilającego (dołączonego do zakupu) i oferuje szybkie przesyłanie pamięci masowej z prędkością do 5 GB na sekundę w trybie USB 3.0. Co więcej, ten produkt wykorzystuje te same dyski, co Western Digital Red NAS, czyli możesz wyjąć wewnętrzny dysk SATA i umieść go na swoim pulpicie lub w swojej własnej konfiguracji NAS.

Jeśli przegapiłeś to na początku tego tygodnia, Woot stracił 10 dolarów z DualSense kontroler gry. Następca DualShock 4 na PS4, DualSense jest dołączony i zaprojektowany dla PS5; zawiera wbudowany mikrofon, wyzwalacze adaptacyjne i dotykowe technologie sprzężenia zwrotnego, które mają na celu zapewnienie lepszego sprzężenia zwrotnego w trakcie gry.


Sony DualSense

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontroler zaprojektowany dla PS5, wyposażony w adaptacyjne wyzwalacze, wbudowany mikrofon i dotykowe technologie sprzężenia zwrotnego.

Jeśli chodzi o przewodowe myszy do gier, uważamy, że G502 Hero firmy Logitech jest jeden z najlepszych obecnie na rynku do gier komputerowych. Przy cenie 50 USD to już dobra okazja, ale w tej chwili ta mysz do gier kosztuje 40 USD u kilku sprzedawców detalicznych, w tym Amazonka i Najlepsza oferta.


Logitech G502 Hero

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Logitech G502 Hero ma większość tych samych funkcji co nasz najlepszy wybór, G502 Lightspeed – z wyjątkiem tego, że jest przewodowy. Jeśli nie masz nic przeciwko, jest to doskonała mysz, którą zwykle można znaleźć za 50 USD lub mniej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tylko dzisiaj samonagrzewający się kubek Ember Mug 2 jest przeceniony o prawie połowę

Bez kawy wielu z nas prawdopodobnie przestałoby istnieć. Jest to prawdopodobnie jedno z naszych najważniejszych narzędzi zwiększających produktywność, dlatego osobiście uważam, że...

Oto najlepsze etui M4 na iPada Pro zapewniające ochronę, styl i nie tylko

Nowy iPad Pro M4 firmy Apple to najdroższy iPad jaki kiedykolwiek stworzono, choć jego ultracienka i lekka konstrukcja jest tak piękna, istnieje duża...

Pobierz ChatGPT na Maca i pomiń listę oczekujących

OpenAI uruchomiło swój natywna aplikacja ChatGPT dla komputerów Mac w tym miesiącu obok GPT-4o. Chociaż każdy może zainstalować aplikację na Macu, Twoje...
Advertisment