Teledyski Spotify pojawiają się w 11 krajach, ale nie w USA


Spotify teledyski są już dostępne w Wielkiej Brytanii i dziesięciu innych krajach, ale nowa funkcja nie jest jeszcze dostępna w USA.

W innych wiadomościach Spotify Neil Young ogłosił, że wraca na platformę po dwuletniej nieobecności w ramach protestu przeciwko oszustwom dotyczącym szczepionek na Covid…

Teledyski Spotify

Firma ogłoszony że teledyski zostaną udostępnione dzisiaj w wersji beta i będą dostępne wyłącznie dla abonentów Spotify Premium.

We wczesnych, pełnych neonów latach 80., teledyski pojawiały się na ekranach telewizorów, zamieniając niektóre z najbardziej ukochanych piosenek w wrażenia wizualne, które na nowo zdefiniowały sposób, w jaki fani nawiązywali kontakt z artystami na całym świecie. Od tego czasu teledyski nie tylko stały się jednym z wielu sposobów, w jaki fani odkrywają artystów i zakochują się w nich, ale kultowe filmy stały się częścią popkultury, inicjując rozmowy i wpływając na styl.

Stanowią dla fanów skuteczny sposób na odkrywanie muzyki i nawiązywanie z nią kontaktu, a także naturalny sposób na życie w Spotify. Dlatego z radością udostępniamy teledyski w wersji beta dla użytkowników Spotify Premium na 11 rynkach, dodając kolejny sposób na poprawę kontaktu artysty z fanem.

Filmy będą początkowo dostępne w 11 krajach:

 • Wielka Brytania
 • Niemcy
 • Włochy
 • Holandia
 • Polska
 • Szwecja
 • Brazylia
 • Kolumbia
 • Filipiny
 • Indonezja
 • Kenia

Katalog będzie również limitowany w momencie premiery, a Ed Sheeran, Doja Cat i Ice Spice zostaną wymienieni jako trzej pierwsi artyści, którzy zostaną zaprezentowani.

Reklama

Obsługiwane utwory będą miały przycisk Przełącz na wideo na telefonie komórkowym, komputerze stacjonarnym i telewizorze. Naciśnięcie przycisku aktywuje wideo, a utwór rozpoczyna się od początku. Stuknij opcję Przełącz na dźwięk, aby przełączyć się z powrotem.

Neil Young wraca do Spotify

Piosenkarz i autor tekstów Neil Young wycofał całą swoją muzykę ze Spotify w 2022 roku w ramach protestu przeciwko firmie udostępniającej podcasty Joe Rogana, które promowały fałszywe informacje dotyczące szczepionek przeciwko Covid-19. Szacuje się, że ta decyzja wiązała się z poświęceniem ponad 300 tys. dolarów z tytułu tantiem.

Ten ruch widział Muzyka Apple rzuć okiem na konkurenta firmy zajmującej się strumieniowym przesyłaniem muzyki określając się jako „dom Neila Younga”.

Jednakże, Billboard cętkowany post piosenkarki, ogłaszając swój powrót. Nie dzieje się tak dlatego, że podcast Rogana nie jest już dostępny w Spotify, ale raczej dlatego, że nie jest już dostępny wyłącznie na tej platformie.

Moja decyzja zapadła, gdy serwisy muzyczne Apple i Amazon zaczęły udostępniać te same funkcje podcastów dezinformacyjnych, którym sprzeciwiałem się w Spotify.

Nie mogę po prostu opuścić Apple i Amazon, tak jak to zrobiłem ze Spotify, ponieważ moja muzyka w ogóle nie miałaby zbyt wielu możliwości strumieniowania dla melomanów.

Obraz: Spotify

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...

22 kwietnia 2024 r. – pogłoski o iPadzie Air i przejęciu Apple AI

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...
Advertisment