Ted Lasso sezon 4, spin-off serialu zasugerowany przez dyrektora telewizyjnego


Czy Ted Lasso powróci? To pytanie, które zadaje sobie wielu widzów.

Teraz według A nowy wywiad z dyrektorem telewizyjnym odpowiedzialnym za realizację serialu pojawia się nowa nadzieja. Nie tylko planowany jest czwarty sezon Ted Lasso, ale istnieją również szanse na jego spin-off.

Ted Lasso Sezon 4 lub spin-off: oba są możliwe

Channing Dungey, prezes i dyrektor generalny Warner Bros Television Group, był udzielił wywiadu w poniedziałek w panelu Deadline:

Dungey powiedział, że Apple chciałoby więcej Teda Lasso, niezależnie od tego, czy jest to czwarty sezon, czy spinoff osadzony w uniwersum Teda Lasso.

„Rozmawialiśmy na wszystkie powyższe tematy. Myślę, że Jason Sudeikis jest otwarty na ten pomysł, ale myślę, że chce mieć właściwy pomysł, co doceniam. My w Warner Bros doceniamy to, Apple docenia, ponieważ jest to rodzaj rzeczy, w której nie chcesz robić więcej, tylko ze względu na więcej, chcesz zrobić więcej, ponieważ naprawdę masz coś do powiedzenia, masz historię, którą chcesz opowiedzieć. Zobaczymy, co się stanie” – dodała.

Chociaż Ted Lasso jest „oryginalnym twórcą Apple TV+”, w rzeczywistości nie został wyprodukowany przez Apple, ale raczej przez Warner Bros Television Group. Program powstał w wyniku współpracy obu firm, co oznacza, że ​​Dungey to ktoś, kto dokładnie wie, jaki jest najnowszy status Teda Lasso.

Świeża nadzieja na świetlaną przyszłość

Przed końcem trzeciego sezonu panowała ogólna zgoda co do tego, że serial prawdopodobnie na tym się zakończy, w dużej mierze z powodu twórczej decyzji Jasona Sudeikisa.

Reklama

Teraz jednak wygląda na to, że twórca samego Teda Lasso właśnie rozważa opcje dotyczące przyszłości serialu, niezależnie od tego, czy będzie to czwarty sezon, spin-off, czy jedno i drugie.

Wzięte razem z ostatnia wskazówka od gwiazdy serialu Nicka Mohammeda perspektywy na dalsze występy Teda Lasso rysują się w jasnych barwach.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gwiezdne Wojny: Największym i najdziwniejszym jajkiem wielkanocnym Akolity jest Jedi Plo Koon

Nowa seria Gwiezdnych Wojen od Lucasfilm Akolita ma zasłużył na pochwałę za zwykłe istnienie poza sagą Skywalker – po 47...

Oto, jak przygotować komputer Mac na system macOS Sequoia za pomocą narzędzia CleanMyMac X

Obraz: CleanMyMac X Nowy system MacOS Sequoia firmy Apple oficjalnie pojawi się jesienią, więc Wyczyść MyMaca X udzielił nam świetnych rad, jak najlepiej przygotować...

Tożsamość Mistrza Sithów z „Akolity” jest już całkiem jasna

Akolita utrzymuje w tajemnicy tożsamość tajemniczego Mistrza Sithów, ale – naszym skromnym zdaniem – nie może być to jaśniejsze. Przez...
Advertisment