Technologia wdrażania Apple Zero-Touch jest teraz dostępna w rozwiązaniu MDM firmy JumpCloud


Aby lepiej służyć przedsiębiorstwom Apple, JumpCloud wprowadził wdrożenie Zero-Touch w swoim katalogu w chmurze i rozwiązaniu do zarządzania urządzeniami mobilnymi.

Wdrożenie JumpCloud Zero-Touch to integracja z Apple Business / School Manager i programem Apple Device Enrollment Program, dzięki czemu urządzenia wysyłane z Apple do klienta automatycznie konfigurują się zgodnie z polityką firmy po połączeniu się z Internetem. Wdrożenie typu Zero-Touch ma kluczowe znaczenie dla organizacji korzystających z pracy zdalnej, więc działy IT mogą „wysyłać” laptopy z Apple do pracowników bez konieczności ich wcześniejszego rozpakowywania i obrazowania.

Rejestracja typu Zero-Touch dla komputerów Mac, funkcja tradycyjnie kojarzona z samodzielnymi produktami MDM, to kolejny przykład tego, jak JumpCloud redefiniuje katalog ”- powiedział Bill Mrocheck, szef produktu JumpCloud. „Dział IT nie powinien przyjmować dziesiątek narzędzi i mieć do czynienia z zarządzaniem wieloma tożsamościami dla jednego pracownika. Dzięki platformie katalogów w chmurze dział IT może wykonywać pracę szybciej i łatwiej, mając tożsamość pojedynczego użytkownika, która upoważnia do dostępu do wszystkich zasobów IT firmy. Przejście do pracy zdalnej spowodowało pilną potrzebę uproszczenia sposobu, w jaki dział IT zarządza dostępem pracowników do różnych typów zasobów – niezależnie od tego, czym one są i gdzie się znajdują. JumpCloud jest wyjątkowo zdolny do ułatwienia pracy zespołom IT, szczególnie tym z ograniczonymi zasobami.

Podczas konfiguracji macOS pracownicy będą wdrażać swoje komputery Mac do firmowego systemu MDM.

Kiedy zatrudnia się nowego pracownika, dział IT tworzy dla niego tożsamość użytkownika w JumpCloud Directory Platform i dodaje go do istniejących grup. Gdy nowi pracownicy rozpakują swój komputer Mac, początkowe logowanie ujednolica tożsamość z urządzeniem, konfiguruje urządzenie za pomocą profili konfiguracji Apple i zapewnia pracownikom odpowiedni dostęp do wszystkich zasobów firmowych za pośrednictwem poświadczeń JumpCloud.

Więcej na JumpCloud

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.

Reklama

Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy możesz umieścić gry Steam w swoim testamencie?

Pewnego dnia umrzesz. Wszyscy to zrobimy. Ale co stanie się z Twoją biblioteką gier cyfrowych, gdy to zrobisz? ...

IRS przedłuża swój program podatkowy Free File na kolejne pięć lat

Program IRS Free File będzie dostępny przez kolejne pięć lat. Agencja ogłosiła że przedłuża program do października 2029 r., umożliwiając ludziom bezpłatne składanie...

Sonos usłyszał muzykę: ulepszenia VoiceOver, odtwarzanie lokalne i nie tylko, powrót do nowej aplikacji

Sonos wprowadził na rynek zupełnie nowość wersję swojej aplikacji ten miesiąc. Otrzymał także wiele krytycznych opinii od użytkowników na temat brakujących funkcji,...
Advertisment