Technologia bezgotówkowa Amazon Go może trafić do Whole Foods już w przyszłym roku


Amazon może chcieć wprowadzić technologię bez kasową, którą można znaleźć w sklepach Go, do supermarketów Whole Foods już w przyszłym roku, the New York Post raporty.

Amazon może rozpocząć wdrażanie tej technologii w Whole Foods w drugim kwartale 2021 roku, wynika z danych New York Postźródło. Ta technologia, która jest obecnie dostępna w ponad 20 lokalizacji sklepów wielobranżowych Amazon Gowykorzystuje kamery, czujniki i wizję komputerową, aby klienci mogli wyjść ze sklepu z artykułami spożywczymi w ręku i uniknąć kolejek do kas.

Plik New York PostŹródło twierdzi, że wdrożenie nowej technologii w Whole Foods jest jednym z dwóch ostatnich projektów, na których skupia się Jeff Wilke, dyrektor generalny światowego działu konsumenckiego firmy Amazon. przechodzi na emeryturę na początku przyszłego roku.

Sklepy Amazon Go zostały pierwotnie uruchomione w 2016 roku dla pracowników Amazon, zanim zostały otwarte dla publiczności w 2018 roku. Następujący Przejęcie Whole Foods przez Amazon w 2017 rokuklienci, pracownicy i dziennikarze zastanawiali się, czy Amazon zintegruje tę technologię w supermarkecie. W lutym powiedział Dilip Kumar, wiceprezes Amazon Go nasza siostrzana strona Przekoduj nie było „planów umieszczenia tego na razie w Whole Foods”.

Obietnica bezkasowych sklepów spożywczych jest wygodna: wejdź, kup artykuły spożywcze i wyjdź. Chociaż ten model „po prostu wyjdź” jest fajny, ta nowa technologia z dużym prawdopodobieństwem zastąpi pracę maszynami. Po tym, jak Amazon ogłosił to zacznie sprzedawać tę technologię detalistomZjednoczony Związek Pracowników Przemysłu Spożywczego i Handlowego skrytykował giganta technologicznego, mówiąc, że model bez kasjera jest „bezpośrednim zagrożeniem dla 16 milionów miejsc pracy w handlu detalicznym w Ameryce i jest częścią bezwzględnej strategii eliminacji jak największej liczby dobrych miejsc pracy”.

Amazon odmówił komentarza w sprawie plotek.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!