Team Group wypuszcza dyski SSD M.2-2230 PCIe Gen 4


Globalny lider w dziedzinie pamięci, Team Group, nieustannie opracowuje i produkuje innowacyjne, wydajne i niezawodne przemysłowe pamięci masowe, zapewniając klientom wygodne i elastyczne rozwiązania. Dzisiaj wprowadza na rynek zupełnie nowy dysk SSD P845-M30, zaprojektowany dla formatu M.2 2230 i interfejsu PCIe Gen 4. Ten kompaktowy, wysokowydajny dysk SSD jest odpowiedni dla minikomputerów przemysłowych, przenośnych aplikacji wbudowanych i zadań związanych z AIoT.

P845-M30 jest wyposażony w 112 warstw wysokiej jakości pamięci flash 3D NAND i wykorzystuje technologię mapowania stron w celu zmniejszenia częstotliwości cykli blokowych P/E, wydłużając jego żywotność i zwiększając prędkość dostępu losowego. Jest dostępny w pojemnościach od 256 GB do 1 TB i ma tylko 30 mm długości. Ponadto obsługa interfejsu PCIe Gen 4 umożliwia szybkie przesyłanie danych przy niskim zużyciu energii. P845-M30 może zwiększyć wydajność urządzenia bez zajmowania miejsca, co czyni go idealnym rozwiązaniem SSD dla małych komputerów przemysłowych, które wymagają niewielkich rozmiarów i dużej pojemności.

Aby sprostać wymaganiom aplikacji przemysłowych, nowy, wydajny i kompaktowy dysk SSD P845-M30 został zaprojektowany do normalnej pracy w szerokim zakresie temperatur od -40°C do 85°C. Zawiera wiele zastrzeżonych technologii. Obejmują one opatentowane rozwiązania chłodzące, takie jak ultracienki radiator grafenowy i ekskluzywna technologia dławienia temperatury, która może wydłużyć czas dławienia prędkości ze względu na wysokie temperatury i zapewnić stabilność dysku SSD. Co więcej, P845-M30 wykorzystuje technologię underfill i powłokę konforemną, aby zwiększyć jego trwałość i niezawodność, dzięki czemu nadaje się do wymagających zastosowań przemysłowych i wytrzymałych komputerów PC.

Marka produktów kontroli przemysłowej Team Group, TEAM INDUSTRIAL, jest oddana „ZAUFANIE”, a jej podstawową filozofią jest dostarczanie niezawodnych, wysoce stabilnych i wydajnych produktów. Firma będzie nadal rozwijać różnorodne i innowacyjne technologie i rozwiązania sterowania przemysłowego w odpowiedzi na zmieniający się krajobraz i potrzeby rynku magazynów przemysłowych.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowa przepustka bojowa z motywem Rzeźnika w Diablo Immortal jest pełna mięsnych zbroi

Rzeźnik był ikoną Diablo od samego początku. Przerażające spotkanie graczy z demonem pod kościołem Tristram w oryginale Diablo — i...
Advertisment