Te inteligentne piekarniki GE Appliances mogą teraz wiedzieć, co gotują


Jeśli masz inteligentny piekarnik ścienny GE Appliances, wkrótce stanie się on jeszcze inteligentniejszy. Cookcam AI to nowa funkcja, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do rozpoznawania tego, co włożyłeś do piekarnika i domyślania się reszty, dzięki czemu nie musisz najeżdżać na nią i martwić się, że spalisz pizzę. Firma twierdzi, że Cookcam AI dokona wyboru Profil GE I Kawiarniane piece ścienne z kamerami wbudowanymi w piekarnik dzięki bezpłatnej, bezprzewodowej aktualizacji oprogramowania.

Cookcam AI będzie współpracować Precyzyjny tryb gotowania, która jest już dostępna w większości podłączonych piekarników GE Appliances, w tym w modelach Monogram, Café, GE Profile i GE. Tryb precyzyjnego gotowania umożliwia gotowanie z przewodnikiem, które krok po kroku prowadzi Cię przez ustawienie urządzenia prawidłowo dla danej potrawy za pomocą ekranu dotykowego piekarnika lub aplikacji SmartHQ firmy GE Appliances. Dzięki Cookcam AI nie musisz szukać odpowiedniego trybu, zrobi to za Ciebie.

„Po włożeniu potrawy do piekarnika i zamknięciu drzwiczek kamera wykonuje zdjęcia komory piekarnika, a następnie wykorzystuje sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe do wykrywania i identyfikacji żywności” – podała firma w komunikacie prasowym. Następnie piekarnik wyświetli zalecany tryb gotowania precyzyjnego na ekranie dotykowym LCD i — zakładając, że jest prawidłowy — wystarczy go dotknąć, aby rozpocząć gotowanie. Następnie piekarnik automatycznie śledzi postęp potrawy i może w razie potrzeby modyfikować temperaturę i czas gotowania – twierdzi GE Appliances.

Wybrane piekarniki ścienne GE Appliances będą wkrótce współpracować z Cookcam AI. W przypadku piekarników z podwójną ścianką funkcja działa w górnym piekarniku.
Zdjęcie: Urządzenia GE

Początkowo Cookcam AI będzie działać tylko w przypadku pięciu dań – indyka, ciasteczek, pizzy, ciast i ciastek. GE Appliances twierdzi, że planuje udostępnić więcej aktualizacji. „Dopiero zaczynamy i nie możemy się doczekać, aby w przyszłości wprowadzać więcej rodzajów żywności” – powiedziała Rachael Schwartz, dyrektor wykonawcza ds. zarządzania produktami i kuchni do zabudowy w GE Appliances.

Czas pokaże, jak użyteczna będzie ta funkcja, ale jest to krok w kierunku większej inteligencji w naszych urządzeniach, do czego może to prowadzić inteligentniejszą i bardziej pomocną kuchnię. Rozpoznawanie jedzenia nie jest niczym nowym — było podstawową funkcją doskonałego, ale obecnie wycofany z oferty June Piekarnik. Samsung niedawno wprowadził podobną funkcję o nazwie AI Pro Gotowanie do piekarnika ściennego Bespoke, który również wykorzystuje kamerę i optymalizuje ustawienia gotowania, jednocześnie monitorując żywność.

Reklama

Ale choć piekarnik Samsunga rozpoznaje 80 różnych potraw i składników w porównaniu z pięcioma piekarnikami GE Appliance, to aby korzystać z funkcji Samsunga, trzeba kupić zupełnie nowy piekarnik. GE Appliances twierdzi, że bezpłatna aktualizacja Cookcam AI będzie dostępna pod koniec tego miesiąca.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mocowanie Tesli przypominało pedały Cybertruck z tą instalacją nitów

Chwila Film Aarona Casha opublikowany w serwisie X twierdzi, że jest to „35-sekundowa naprawa wycofania” zademonstrowana podczas wydarzenia „Cyber ​​Takeover” w Long Beach,...

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...
Advertisment