Taylor Swift wykorzystuje teksty Apple Music do dzielenia się zagadkami na nowym albumie


Taylor Swift 19 kwietnia wyda swój najnowszy album zatytułowany „The Tortured Poets Department”. W zeszłym tygodniu piosenkarka nawiązała już współpracę z Apple Music nad wydaniem seria playlist z wiadomością głosową od Taylora promować jej nową płytę. Teraz Taylor Swift za pomocą tekstów Apple Music dzieli się z fanami kilkoma zagadkami.

Taylor Swift dzieli się zagadkami na temat swojego nowego albumu w Apple Music

Jak zauważyli niektórzy fani i potwierdzili Naród Taylora (oficjalny zespół zarządzający PR Taylor Swift), teksty co najmniej jednej z piosenek Taylor Swift w Apple Music zostały zredagowane tak, aby zawierały zagadki dotyczące Departament Torturowanych Poetów.

Dziś wcześniej Taylor Nation udostępniła na Instagramie historię zawierającą logo nowego albumu, tag Apple Music i emoji ze szkłem powiększającym. W tej historii pojawiły się pewne efekty, które skłoniły najbardziej zagorzałych fanów piosenkarza do poszukiwania tekstu piosenki „Glitch” z albumu Północy. Tekst tej piosenki został zmodyfikowany poprzez dodanie losowych wielkich liter.

Łącząc wszystkie wielkie litery, fani utworzyli słowo „NIŻEJ”. Aby dolać jeszcze więcej oliwy do ognia, Taylor Nation udostępnił post na X sugerując, że wkrótce w tekstach Apple Music pojawi się więcej zagadek.

Taylor Swift to przede wszystkim pisanki i nie jest to pierwszy raz, kiedy piosenkarka wykorzystuje teksty swoich poprzednich piosenek, aby zasugerować, co będzie dalej. Biorąc pod uwagę, że do premiery pozostał jeszcze tydzień Departament Torturowanych Poetówprawdopodobnie zobaczymy jeszcze jakieś inne ukryte słowa, które ujawnią coś na temat nowego albumu.

Reklama

Piosenki Taylora wróciły na TikTok

W powiązanych wiadomościach Piosenki Taylor Swift niedawno wróciły na TikTok po usunięciu w związku ze sporem pomiędzy platformą a Universal Music. Chociaż spór ten nie został jeszcze rozstrzygnięty, wydaje się, że Swift osiągnął indywidualne porozumienie z TikTokiem. Powracają jednak tylko te utwory, do których piosenkarka posiada pełne prawa (np. te znane jako Taylor’s Version).

Upewnij się, że podążasz Strona Taylor Swift w Apple Music otrzymać powiadomienie, gdy nowy album będzie dostępny.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dlaczego zarząd OpenAI zwolnił Sama Altmana

Jesteśmy rozczarowani, że pani Toner w dalszym ciągu powraca do tych kwestii. Niezależna komisja zarządu współpracowała z kancelarią prawniczą Wilmer Hale, aby...

Dzięki uprzejmości FCC wyciekły szczegóły dotyczące nowych Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring

Według zapisów testów FCC wygląda na to, że niezapowiedziany jeszcze Galaxy Z Flip 6 otrzyma nieznacznie większą pojemność baterii w porównaniu do Z...

Vivek Ramaswamy nie potrafi nawet dobrze wsadzić Buzzfeeda

Dobra, Vivek Ramaswamy, chciałeś mojej uwagi i teraz ją masz. Do tej pory znałem Cię przede wszystkim jako gościa, który tak histerycznie...
Advertisment