TapeACall wkrótce stanie się znacznie droższy


Koszt TapeACall, czasami wadliwej aplikacji, której wielu reporterów używa do nagrywania wywiadów, znacznie wzrośnie w ciągu niecałego miesiąca. Odkryłem to dzięki wyskakującemu powiadomieniu po otwarciu aplikacji, które powiadomiło mnie, że 16 kwietnia moja roczna subskrypcja wzrośnie z 29,99 USD do 79,99 USD rocznie.

Wzrost cen wydaje się być wynikiem nowego właściciela. W styczniu IAC sprzedała swoją Grupę Mosaic aplikacje mobilne — w tym TapeACall, aplikacja do edycji PDF Hero i aplikacja blokująca spam Robokiller — włoskiej firmie technologicznej Bending Spoons. Za Bloombergaw ramach umowy zwolniono wszystkich z 330 pracowników Mosaic.

Rzeczniczka Bending Spoons, Christy Keenan, powiedziała Krawędź w e-mailu, że cena rocznej subskrypcji TapeACall z nieograniczoną liczbą nagrań faktycznie zmienia się z 59,99 USD na 79,99 USD — stawka 29,99 USD, którą otrzymywałem, „została wycofana jakiś czas temu przez poprzedniego właściciela”. Keenan dodał, że niektórzy użytkownicy mogą „doświadczyć nieco innych cen podczas testowania konfiguracji”.

„W przypadku tego produktu krótkoterminowy nacisk położony jest na poprawę stabilności” – dodał Keenan. „W dłuższej perspektywie zamierzamy wykorzystać naszą wiedzę specjalistyczną w zakresie sztucznej inteligencji, aby między innymi ulepszyć funkcję transkrypcji”.

Niektórzy dziennikarze uważali, że TapeACall jest niewiarygodnie wadliwy, ale na tyle przystępny cenowo, że i tak uzasadnia płacenie za niego. „Kiedyś zadzwoniłem do profesjonalnego sportowca, multimilionera i okazało się, że TapeACall nie powiódł się” – powiedział mi dziennikarz sportowy Bradford William Davis. „Ale przynajmniej aplikacja była tania. Gwarantuję, że to nie zadziała trzy razy lepiej.”

Inni przeszli ze statku dawno temu i teraz zachęcają swoich kolegów, aby zrobili to samo. „W przeszłości korzystałem z TapeACall i podobnych aplikacji, ale sporadyczne problemy z oprogramowaniem (i sporadyczna utrata nagrań) ostatecznie skłoniły mnie do przejścia na rejestrator fizyczny” – powiedziała Paris Martineau, dziennikarka śledcza w Informacja. Martineau korzysta teraz z rejestratora dźwięku firmy Philips wyposażonego w mikrofon odbierający, który pozwala jej nagrywać rozmowy w słuchawkach.

Reklama

„Korzystam z tej konfiguracji od czterech lat i jeszcze ani razu nie straciłem połączenia!” powiedziała. W przeciwieństwie do TapeACall i innych aplikacji, rejestrator jest jednorazowym wydatkiem.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment