Tańszy plan HBO Max z reklamami, które mają zostać uruchomione w czerwcu


HBO Max to popularna opcja subskrypcji sieci premium bezpośrednio na iPhonie, iPadzie, Apple TV i nie tylko, ale jego cena bez wątpienia powstrzymuje niektórych potencjalnych subskrybentów. Teraz AT&T ogłosiło, że w czerwcu planuje uruchomić tańszą wersję HBO Max z reklamami.

Aktualizacja: AT&T poinformowało, że nowa wersja obsługująca reklamy nie będzie umieszczać reklam w oryginalnych filmach HBO, które wcześniej nie zawierały reklam. Dowiedzieliśmy się również, że subskrypcja z reklamami nie obejmuje dostępu do kinowych premier filmowych.


AT&T udostępniło wiadomości w pliku finanse i strategia aktualizacja na swojej stronie internetowej dzisiaj (za pośrednictwem CNET). Firma nie ujawniła, ile będzie kosztować tańsza subskrypcja HBO Max z reklamami, ale ogłosiła, że ​​będzie dostępna w czerwcu.

Ruch przychodzi HBO Max rozszerzy się na 60 kolejnych rynków w tym roku:

AT&T spodziewa się uruchomić HBO Max na 60 rynkach poza Stanami Zjednoczonymi w 2021 r. (39 terytoriów w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach pod koniec czerwca i 21 terytoriów w Europie w drugiej połowie 2021 r.). Również w czerwcu firma spodziewa się wprowadzenia na rynek amerykański wersji HBO Max z obsługą reklam (AVOD).

W Stanach Zjednoczonych, HBO Max kosztuje 14,99 USD / miesiąc. Będziemy musieli trochę poczekać, aby dowiedzieć się, o ile AT&T obniży cenę wersji z reklamami, ale w niektórych sytuacjach Hulu pobiera o 50% mniej za wersję z reklamami (5,99 USD) w porównaniu do 11,99 USD z wersja bez reklam.

AT&T projektuje, że w ciągu najbliższych czterech lat zwiększy liczbę abonentów HBO + HBO Max do nawet 150 milionów:

AT&T spodziewa się od 120 do 150 milionów abonentów HBO Max i HBO na całym świecie do końca 2025 roku, w porównaniu z 75-90 milionami przewidywanymi w październiku 2019 roku.

Reklama

W powiązanych wiadomościach AT&T również ogłosiło, że tak będzie zwiększenie planów TV Now (i DirecTV Now) o 10 dolarów w kwietniu.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowy kontrakt z WGA zmieni sposób działania Hollywood

(Ujawnienie: The Verge redakcja jest również zrzeszona w Writers Guild of America, East.)WGA opublikowała dziś wieczorem podsumowanie kontraktu i to historyczne. Najbardziej błyskotliwe...

Strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich zakończy się o północy

Po prawie pięciomiesięcznym strajku Writers Guild of America (WGA) każe swoim członkom opuścić znaki pikiety. W swoim poście WGA podała, że ​​jej...

Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa

Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch...
Advertisment