Tańszy plan HBO Max z reklamami, które mają zostać uruchomione w czerwcu


HBO Max to popularna opcja subskrypcji sieci premium bezpośrednio na iPhonie, iPadzie, Apple TV i nie tylko, ale jego cena bez wątpienia powstrzymuje niektórych potencjalnych subskrybentów. Teraz AT&T ogłosiło, że w czerwcu planuje uruchomić tańszą wersję HBO Max z reklamami.

Aktualizacja: AT&T poinformowało, że nowa wersja obsługująca reklamy nie będzie umieszczać reklam w oryginalnych filmach HBO, które wcześniej nie zawierały reklam. Dowiedzieliśmy się również, że subskrypcja z reklamami nie obejmuje dostępu do kinowych premier filmowych.


AT&T udostępniło wiadomości w pliku finanse i strategia aktualizacja na swojej stronie internetowej dzisiaj (za pośrednictwem CNET). Firma nie ujawniła, ile będzie kosztować tańsza subskrypcja HBO Max z reklamami, ale ogłosiła, że ​​będzie dostępna w czerwcu.

Ruch przychodzi HBO Max rozszerzy się na 60 kolejnych rynków w tym roku:

AT&T spodziewa się uruchomić HBO Max na 60 rynkach poza Stanami Zjednoczonymi w 2021 r. (39 terytoriów w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach pod koniec czerwca i 21 terytoriów w Europie w drugiej połowie 2021 r.). Również w czerwcu firma spodziewa się wprowadzenia na rynek amerykański wersji HBO Max z obsługą reklam (AVOD).

W Stanach Zjednoczonych, HBO Max kosztuje 14,99 USD / miesiąc. Będziemy musieli trochę poczekać, aby dowiedzieć się, o ile AT&T obniży cenę wersji z reklamami, ale w niektórych sytuacjach Hulu pobiera o 50% mniej za wersję z reklamami (5,99 USD) w porównaniu do 11,99 USD z wersja bez reklam.

AT&T projektuje, że w ciągu najbliższych czterech lat zwiększy liczbę abonentów HBO + HBO Max do nawet 150 milionów:

AT&T spodziewa się od 120 do 150 milionów abonentów HBO Max i HBO na całym świecie do końca 2025 roku, w porównaniu z 75-90 milionami przewidywanymi w październiku 2019 roku.

Reklama

W powiązanych wiadomościach AT&T również ogłosiło, że tak będzie zwiększenie planów TV Now (i DirecTV Now) o 10 dolarów w kwietniu.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spoglądanie przez przezroczysty laptop Lenovo w przyszłość science-fiction

Rok po naprężeniu mięśni badawczo-rozwojowych za pomocą a składany laptop Lenovo, które rozszerzyło swój ekran za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, powraca do tematu...

MWC 2024: ThinkPady Lenovo stają się szybsze i łatwiejsze w użyciu

Podczas Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem Lenovo, które zaprezentowało na MWC 2024, to tylko weryfikacja koncepcji, firma zapowiedziała także odświeżone wersje kilku ThinkPadów...
Advertisment