Tajna misja beta: Krypta za śnieżną tundrą – poradnik Marvel’s Avengers Wiki


Kliknij lub dotknij poniższe linki, aby przejść do różnych sekcji:

W wersji beta Marvel’s Avengers znajduje się tajna misja, do której można uzyskać dostęp tylko po wykonaniu bardzo starannego zestawu kroków. Najpierw musisz rozpocząć misję Stark Realities.

Aby uzyskać dostęp do tajnej misji, musisz znaleźć pod ziemią tajny bunkier SHIELD. Niestety, twoja świadomość taktyczna nie powie ci, gdzie to jest. Zamiast tego będziesz musiał użyć sygnału Jarvisa, aby znaleźć jego lokalizację.

Przy pierwszym uruchomieniu Sektor zagrożenia sabotażem: surowe realia, spójrz na główny cel i skieruj się do przodu w lewo od niego. Po uderzeniu w otaczającą górską ścianę kontynuuj w tym samym kierunku. Kiedy dotrzesz do spadku w tym kierunku, będziesz blisko.

Reklama

Kieruj się w tę stronę, a zobaczysz, że w lewym górnym rogu ekranu pojawi się ścieżka. Zacznie również piszczeć.

Reklama

Podążaj za tym dźwiękiem i tropicielem, a w końcu dotrzesz do podziemnego bunkra SHIELD. Wejdź z nim w interakcję (to biała kropka na poniższym obrazku), a Avengers wejdą do środka.

Chwyć tu skrzynię z zasobami, a następnie otwórz skrzynię z lokalizacją oznaczoną przez punkt w środku. W ten sposób otrzymasz lokalizację tajnej misji w postaci zasobu skarbca. Otrzymasz także sprzęt i zasoby.

W tym momencie możesz przejść do menu i wrócić do Quinjet. Na stole wojennym zobaczysz nowy dostępny region: Snowy Tundra.

Ruch oporu odkrył ukrytą lokalizację kolejnej krypty SHIELD, ale AIM jest w okolicy. Avengers muszą odzyskać jego zawartość, zanim AIM będzie mógł ingerować.

Gwarantowana nagroda: Epicki sprzęt.

Kiedy wylądujesz w Śnieżnej Tundrze, prawdopodobnie ten obszar wyda Ci się znajomy. To dlatego, że było to miejsce trzeciej misji fabularnej, Misja Beta 3: Brakujące linki.

Użyj swojej świadomości taktycznej, a znajdziesz dwa cele poboczne. Usuńmy je z drogi, zanim udamy się do Krypty.

Pierwszym celem pobocznym, którym się zajmiemy, jest ten po prawej stronie.

Udaj się na waypoint i zlikwiduj wszystkich wrogów w okolicy. Następnie wejdź na żółty kwadrat przed drzwiami. Zmieni kolor na niebieski. Szybko wejdź na plac po lewej, po prawej i na placu za budynkiem, aby zmienić kolor z żółtego na niebieski, a następnie na zielony. To otworzy drzwi.

W środku jest skrzynia z elementem wyposażenia i pewnymi zasobami. Przejdźmy teraz do drugiego celu pobocznego.

Skorzystaj ze świadomości taktycznej, aby znaleźć punkt orientacyjny tego celu pobocznego i udaj się w tę stronę.

Na szczęście w tym punkcie nie ma żadnych zagadek do rozwiązania – czeka tylko skrzynia z zasobami i modułem ulepszeń.

Teraz, gdy jesteś głębiej w poziomie, powinieneś zobaczyć kilka dodatkowych bocznych celów, które się pojawiły. Weźmy te.

Udajmy się do tych prawie na wprost. Są bliżej niż dwie pozostałe po lewej stronie.

Pierwszym celem pobocznym, na który prawdopodobnie natkniesz się tutaj, jest specjalna jednostka wroga, którą należy zniszczyć. Wyjmij go, aby zakończyć tę poboczną misję. Ma silną tarczę, więc upewnij się, że używasz Ataków Mocy, aby go ominąć i uważaj, gdy jego elektryczne ramiona uderzają mocno i mocno.

Otrzymaliśmy moduł ulepszenia i epicki element wyposażenia, gdy pokonaliśmy specjalną jednostkę wroga. Przejdźmy do kolejnych dwóch celów w pobliżu.

W tym celu znajdziesz sojusznika SHIELD uwięzionego w pudełku. Aby otworzyć skrzynię i uratować sojusznika, musisz zniszczyć dwa cylindry, które zamykają skrzynię.

Możesz zobaczyć, jak wyglądają na poniższym zrzucie ekranu. Zniszcz je, aby uratować sojusznika i wypełnić ten cel.

Około 50 metrów dalej powinieneś zauważyć skrzynię oznaczoną przez waypoint.

Wejdź na klif i otwórz go, aby znaleźć trochę zasobów i rzadki element wyposażenia.

Z miejsca, w którym się teraz znajdujesz, powinieneś być w stanie dostrzec następny cel. Udajmy się tam.

Gdy podejdziesz bliżej, zobaczysz, że w rzeczywistości jest pięć dodatkowych celów pobocznych. Przejdźmy do tego po prawej na zrzucie ekranu poniżej.

Kiedy zbliżysz się do tego punktu, zobaczysz, że jest to skrzynia kilka pięter wyżej.

Wejdź do niego po schodach i otwórz go, by znaleźć kilka Nanitów i Uru.

Tuż obok poprzedniej jest kolejna skrzynia. Jest po prawej stronie. Udaj się tam, wespnij się po konstrukcji i otwórz skrzynię na szczycie, aby zdobyć Jednostki, Uru i Rzadki element wyposażenia. Możesz zignorować wrogów, wspinając się w stronę skrzyni.

Teraz udamy się do punktu oddalonego o około 100 metrów, jak widać na poniższym zrzucie ekranu.

Po przybyciu znajdziesz się w budynku.

Pokonaj tutaj wrogów, a następnie odszukaj maszynerię na poniższym zrzucie ekranu. Uderz go trzy razy lub aż sześciokąt zmieni kolor na niebieski.

To otworzy drzwi do skrzyni wewnątrz. Otwórz skrzynię, by zdobyć Jednostki, Uru i rzadki element wyposażenia. Przejdźmy do następnego celu. Stąd jest najbliżej nas.

Kiedy dotrzesz do budynku z tym punktem, udaj się na jego tył. Poszukaj żółtego koła i uderz go.

To otworzy drzwi prowadzące do skrzyni. Otwórz skrzynię, aby zdobyć Jednostki, Uru i nietypowy element wyposażenia.

Udajmy się do następnego punktu trasy oddalonego o około 100 metrów.

Kiedy dotrzesz do tego punktu, zdejmij wrogów.

Zobaczysz, że skrzynia to historia lub dwie, ale przekonasz się, że nie możesz jej dosięgnąć bez względu na to, jak wysoko skoczysz. Zamiast tego spójrz w prawo i wespnij się po klifach, tak abyś był na tyle wysoko, że będziesz mógł doskoczyć do miejsca, w którym jest skrzynia. Otwórz skrzynię, aby zdobyć jednostki, Uru i rzadki element wyposażenia, a także kolekcję Marvels of AIM.

Ostatni cel boczny znajduje się około 200 metrów od miejsca, w którym się teraz znajdujesz. Kieruj się tą drogą.

Kiedy dotrzesz do tego budynku, zostaniesz otoczony przez wybuchające synthoidy. Wyjmij je i oczyść resztę tego obszaru. Teraz udaj się na tył budynku, a zobaczysz dwie maszyny poniżej. Uderz je oba trzy razy lub aż sześciokąt zmieni kolor na niebieski (ten po prawej stronie na poniższym zrzucie ekranu jest przed uderzeniem, a ten po lewej został uderzony trzy razy).

Następnie uderz trzecią w pobliżu i po lewej stronie budynku (jeśli patrzysz na to z przodu), jest czwarta i ostatnia maszyna do uderzenia. Po wykonaniu tej czynności otworzą się drzwi do złotej skrzyni.

Otrzymasz komiks, moduł ulepszeń, rzadki sprzęt i kilka jednostek. Otwórz również drugą skrzynię w tym pomieszczeniu, aby zdobyć dodatkowe zasoby.

Po usunięciu wszystkich celów pobocznych możemy w końcu wytropić ten skarbiec. Spójrz na celownik w lewym górnym rogu ekranu i podążaj za nim, aż osiągnie 0 metrów.

Kiedy osiągnie 0 metrów, oznacza to, że dotarłeś do celu. Kiedy osiągniesz punkt 0 metrów, powinieneś znaleźć się przed drzwiami SHIELD poniżej.

Wejdź w interakcję z pobliskim mechanizmem i wejdź do środka. Zjedź windą na dół.

Udaj się głębiej do Krypty, a znajdziesz prawdziwą kryptę, w której znajduje się skarb. Nie możemy jeszcze uzyskać do niego dostępu. Zamiast tego wejdź w interakcję z maszyną, na której Jarvis grał w punkt orientacyjny.

Teraz musisz zakończyć weryfikację kodu, aby odblokować zawartość skarbca. Zobaczysz wyskakujący punkt trasy: jest losowy i może być dowolną liczbą, 1-5. To, co musisz tutaj zrobić, jest takie samo, niezależnie od tego, co się pojawi. Idź do numeru, a znajdziesz kwadrat. Stań na tym placu, aż Jarvis będzie miał do niego dostęp – zajmie to około 3 sekund.

W lewym górnym rogu ekranu zobaczysz dwie liczby i licznik czasu. Musisz pozwolić Jarvisowi uzyskać dostęp do obu terminali numerycznych, zanim skończy się czas. Możesz generalnie ignorować wrogów podczas tego wszystkiego.

Po zrobieniu pierwszych dwóch liczb wróć do skarbca.

Pozostań na tym kwadracie, eliminując wszystkich wrogów, którzy grożą, że cię z niego usuną, aż niebieski pasek w lewym górnym rogu ekranu zapełni się.

Po zakończeniu potraktuj to jako jeden z trzech przypadków, gdy będziesz musiał wykonać cały ten proces. Za każdym razem do procesu zostanie dodany jeden dodatkowy terminal numeryczny, więc w miarę postępów w procesie będziesz musiał być szybszy w lokalizowaniu kwadratu każdego terminala numerycznego.

Gdy pomyślnie ukończysz tę rotację trzy razy, skarbiec zostanie otwarty. Wejdź do środka, aby znaleźć mnóstwo skrzynek z zasobami, skrzynię z niektórymi Jednostkami i niezwykłym elementem wyposażenia oraz drugą skrzynię z niektórymi jednostkami, modułem ulepszenia, Uru i niezwykłym elementem wyposażenia.

Kiedy będziesz gotowy do ukończenia misji, wejdź w interakcję z komputerem z zielonym ekranem, a zostaniesz przeniesiony z powrotem do Quinjeta. Za ukończenie misji powinieneś otrzymać epicki sprzęt.

W tym momencie nie możesz wrócić do Śnieżnej Tundry. Jeśli chcesz to zrobić, musisz powtórzyć cały proces tajnej misji beta od nowa. Oznacza to znalezienie zasobu skarbca w Sektor zagrożenia sabotażem: surowe realia jeszcze raz.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Insta360 Flow to gimbal do telefonu ze wszystkimi dodatkami

Insta360 wkracza na rynek gimbali smartfonów z urządzeniem, które ma ułatwić filmowanie gładkich, ustabilizowanych i dobrze wykadrowanych filmów za pomocą aparatu w smartfonie....

Focus Entertainment i Deck13 potwierdzają, że Atlas Fallen jest opóźniony, przesunięty na sierpień

Drodzy gracze - dziękujemy za ogromne wsparcie, jakie otrzymaliśmy do tej pory w grze Atlas Fallen! Od waszych entuzjastycznych komentarzy na temat...

Wypożyczanie e-książek z bibliotek będzie wymagało Libby; OverDrive przeszedł na emeryturę

Jeśli obecnie korzystasz z aplikacji OverDrive podczas wypożyczania e-booków z bibliotek, musisz się na nią przełączyć Libby od 1 maja. Firma po raz...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!