TAITRA ogłasza Computex 2023 — ponad 3000 stoisk, 1100 wystawcówTajwan wita gości z powrotem i nie będziesz już musiał przechodzić kwarantanny po przyjeździe. Nie przegap okazji do spotkania twarzą w twarz z wiodącymi firmami z branży ICT, IoT, informatyki, CE, gier, technologii itp. z Tajwanu na targach COMPUTEX TAIPEI. W targach weźmie udział ponad 1100 wystawców z 16 krajów, a wkrótce pojawi się ich więcej na 3000 stoiskach. Targi odwiedzi ponad 30 000 gości. W ramach targów COMPUTEX organizujemy targi start-upów skupione na innowacjach technologicznych o nazwie InnoVEX, w których w zeszłym roku wzięło udział 195 startupów z 14 krajów oraz 500 VC (Venture Capitalist), akceleratorów i partnerów. SZEŚĆ tematów na edycję 2023 COMPUTEX TAIPEI skupi się na:

 • Obliczenia o wysokiej wydajności – przetwarzanie brzegowe, przetwarzanie o wysokiej wydajności, półprzewodniki
 • Aplikacje sztucznej inteligencji — inteligentny samochód, urządzenia ubieralne, inteligentny dom, robotyka, inteligentne rolnictwo, inteligentna opieka zdrowotna, inteligentny handel detaliczny
 • Łączność nowej generacji — 5G/6G, technologia kosmiczna, technologia satelitarna na niskiej orbicie okołoziemskiej (LEO), GPS, IoT, WiFi 6 i 7, bezpieczeństwo cybernetyczne
 • Hyperreality – Rzeczywistość rozszerzona / wirtualna / rozszerzona, Metaverse, wciągające wrażenia, gry, cyfrowy bliźniak
 • Innowacje i Startupy – Startupy, Web 3.0, Blockchain, Crypto, NFT, zdecentralizowane finanse,
 • Zrównoważony rozwój — środowiskowy, społeczny, zarządczy (ESG), zero netto, neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla, ekologiczna technologia

COMPUTEX 2023 Nowa pozycja: połącz ręce z gigantami technologicznymi w kierunku zrównoważonej przyszłości

W odpowiedzi na otwarcie granicy z Tajwanem i powrót międzynarodowych gości w przyszłym roku, targi COMPUTEX 2023 obejmą nową pozycję „Razem tworzymy”. COMPUTEX chce współpracować z krajowymi i międzynarodowymi liderami technologii, globalnymi gośćmi, start-upami, kapitałem podwyższonego ryzyka, akceleratorami, mediami i innymi ważnymi partnerami ekosystemu technologicznego. Wspólnie zaprezentują perspektywiczne trendy i kompletne rozwiązania technologiczne, aby stworzyć zrównoważoną przyszłość, która przewodzi trendom technologicznym.

W ciągu ostatnich dwóch lat świat doświadczył wielu wyzwań. Ale globalny niedobór półprzewodników i ciągły rozwój zastosowań półprzewodników, takich jak inteligentne urządzenia, 5G, sztuczna inteligencja itp., Przyspieszają globalną transformację cyfrową i ugruntowują kluczową rolę Tajwanu. Jako wiodąca międzynarodowa wystawa ICT typu B-to-B, COMPUTEX dostarczy perspektywicznych trendów i przyszłości oraz stworzy lepsze i bardziej innowacyjne doświadczenie wystawiennicze dla wszystkich.

Również 2023 InnoVEX (Innovative Technological and Investment Exchanges), wystawa dedykowana wyłącznie start-upom w COMPUTEX, a także najlepsza platforma startowa w Azji, ułatwi nawiązywanie kontaktów i możliwości kojarzenia wystawców i kupujących, ponieważ wkrótce będziemy świadkami nowej przyszłości, gdy startupy przekształcą się jutro z innowacjami.

Kategorie wystaw

 • Zaawansowana komunikacja i sieci
 • Komponenty i zaawansowana technologia zasilania
 • Przemysłowy IoT i systemy wbudowane
 • Internet wszystkiego
 • Półprzewodniki
 • Inteligentne rozwiązania dla handlu detalicznego i biznesu
 • Rozwiązania do przechowywania i zarządzania
 • Akcesoria elektroniki użytkowej
 • Gry i Metaverse
 • Systemy i rozwiązania
 • InnoVEX (pokaz startupów technologicznych odbywający się podczas targów COMPUTEX)

COMPUTEX Keynotes & Forum koncentruje się na półprzewodnikach i zrównoważonym rozwoju

Reklama

Oprócz zgromadzenia krajowych i międzynarodowych uczestników produkcji, COMPUTEX 2023 odbędzie się kilka wydarzeń. Tematy dyskusji będą krążyć wokół najnowszych technologii w branży, w tym półprzewodników czy zrównoważonego rozwoju. Długo oczekiwana platforma COMPUTEX Keynotes umożliwia globalnym gigantom technologicznym omawianie gorących tematów branży technologicznej, dostarczając uczestnikom perspektywicznych spostrzeżeń technologicznych. W przeszłości zapraszano międzynarodowe firmy, takie jak AMD, Nvidia, Micron i NXP. Keynotes powrócą jako wydarzenia fizyczne po pandemii. Ponadto Forum COMPUTEX, które odbywa się od ponad dziesięciu lat, będzie koncentrować się na dziedzinach półprzewodników, zastosowaniach sztucznej inteligencji i komunikacji nowej generacji, zrównoważonej zielonej energii oraz Web 3.0.

Wystawa Wydarzenia / Działania

 • Spotkania dotyczące zamówień: (TAITRA zaprasza międzynarodowych nabywców, oferentów zamówień rządowych, kapitał podwyższonego ryzyka, akceleratory itp. do udziału w wydarzeniach związanych z zamówieniami oraz do prowadzenia indywidualnych spotkań z dostawcami i start-upami w formie fizycznej lub internetowej)
 • COMPUTEX Tech Talk: (Zapewnij wystawcom platformę do zaprezentowania swoich najnowszych eksponatów i podzielenia się produktami lub trendami branżowymi z odwiedzającymi)
 • COMPUTEX in Motion: (transmisja na żywo z wystawy w sposób dynamiczny dla odwiedzających z całego świata przez Internet bez ograniczeń stref czasowych)
 • Zwiedzanie z przewodnikiem: (Eksperci finansowi, eksperci branżowi i liderzy opinii z różnych dziedzin dają zwiedzającym wgląd w wystawę)
 • Startup Pitches & Demos: (Zapewnij międzynarodowym i tajwańskim zespołom start-upów nową platformę prezentacyjną – i pomóż w dopasowaniu międzynarodowego kapitału podwyższonego ryzyka w celu przyspieszenia skali nowych start-upów i rozwoju międzynarodowego)
 • Noc Kupujących: (Impreza powitalna z zagranicy. Organizatorzy pokazu wznowią Noc Kupujących, aby odwiedzający mogli się połączyć i cieszyć się ciepłym przyjęciem poprzez muzykę i jedzenie)

Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się, odwiedź ta strona.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Teorie Legend of Zelda’s Zonai powracają po nowym zwiastunie TOTK

Rzeka Floria łagodnie wije się wokół Faron Grasslands, wodnej przepaści, którą trzeba pokonać, zanim dotrze się do Ruin Zonai. Wspomniane...

Nowe funkcje iPhone’a i iPada: Co nadchodzi w tym roku

Chwila Spekulacje na temat iOS 17 już trwają, nadal istnieje kilka funkcji oprogramowania, które Apple ogłosiło, ale nie zostały jeszcze udostępnione użytkownikom iPhone'a...

Ogłoszono bezpłatne gry PlayStation Plus z kwietnia 2023 r. na PS4, PS5

Darmowe gry dla subskrybentów PlayStation Plus Essential na kwiecień Poznać twojego Stwórcę, Sackboy: wielka przygoda, I Ogony z żelazaSony ogłoszono w...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!