Ta mysz do gier ma wbudowany wentylator, który chłodzi spocone dłonie


Zaraz wyjdę i powiem, że tak naprawdę nie sądzę, żebym kiedykolwiek miał problem ze spoconymi dłońmi w ciągu mniej więcej 25 lat, kiedy regularnie używałem myszy. Ale moja aplikacja pogodowa mówi mi, że dziś w Tokio czuję się 100 ° F i nie czekam na moje rachunki za prąd w tym miesiącu, więc jeśli mogę przenieść choćby jeden procent obciążenia związanego z chłodzeniem z mojego klimatyzatora na USB mojego komputera port, czemu nie?

W tym miejscu pojawia się mysz Zephyr Gaming Mouse firmy Mindshunter. O ile wiem, jest to pierwsza mysz do gier z wbudowanym wentylatorem, który chłodzi dłoń. Jego dostępne (i w pełni opłacone) do zamówienia w przedsprzedaży na Kickstarterze teraz z cenami zaczynającymi się od 89 USD i przewidywaną datą wysyłki w październiku.

Mysz Zephyr jest możliwa dzięki projektowi, który w ciągu ostatnich kilku lat stał się coraz bardziej popularny w świecie myszy do gier. Obudowa jest mocno perforowana z otworami, co nadaje jej wygląd przypominający plaster miodu, który ma kilka zalet ze strony gier. Przede wszystkim sprawia, że ​​jest dużo lżejszy, waży zaledwie 68g. Po drugie, maksymalizuje potencjał oświetlenia RGB.

I po trzecie, tak, poprawia przepływ powietrza.

Reklama

Wentylator myszy Zephyr na pełnych obrotach

Na spodzie Zephyra znajduje się przycisk, który umożliwia włączanie wentylatora z różnymi prędkościami. Testowany przeze mnie model przedprodukcyjny najwyraźniej działa tylko z 70 procentami swojej mocy końcowej – takie jest życie, jeśli chodzi o sprawdzanie losowych produktów Kickstartera – ale to wystarczy, aby uzyskać dość zauważalny wysoki dźwięk w każdym ustawieniu. Nie wiem, czy byłbym w porządku z tym, co brzmi w 100 procentach bez słuchawek.

O ile dostarczana wersja myszy Zephyr nie robi dużej różnicy, nie należy spodziewać się silnego podmuchu chłodzenia bezpośrednio w dłoń. Efekt jest zauważalny, ale ogólnie dość subtelny, szczególnie gdy faktycznie używasz myszy. Zauważyłem, że robiło to większe wrażenie, gdy wracałem do komputera po kilku minutach odejścia – myszka była niezwykle chłodna, gdy usiadłem z powrotem przy biurku. Wydaje się, że wentylator lepiej chłodzi plastikową ramkę myszy niż wdmuchiwanie powietrza przez otwory.

Naprawdę nie polecałbym Zephyr na podstawie samego jego wentylatora, chyba że masz pewność, że zrobi to różnicę dla Ciebie osobiście. Na szczęście jest to dobra mysz do gier sama w sobie. Konstrukcja jest lekka, ale solidna, wszystkie przyciski są satysfakcjonująco klikalne, czujnik 16 000 dpi jest bardzo czuły i nie mogę sobie wyobrazić, by ktokolwiek był rozczarowany rozbudowanymi opcjami oświetlenia RGB.

Zasadniczo jest to dobra mysz do gier w przyzwoitej cenie ze specjalną niszową funkcją o spornej wartości. Jeśli „odporna na pot mysz do gier” jest czymś, co do Ciebie przemawia, z pewnością mogę uwierzyć, że byłby to najlepszy wybór. Po prostu nie szukam osobiście jego szczególnego, wyjątkowego punktu sprzedaży – ale muszę przyznać, że czasami miło jest usiąść z chłodnym napojem i fajną myszką.

Fotografia: Sam ByfordSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!