T-Pain automatycznie dostraja rzeczywistość w Vegas Apple Vision Pro


Kiedy Apple Watch pojawił się na rynku w 2015 roku, Apple obdarował takich artystów jak Beyonce I Katy Perry z wersjami z prawdziwego złota w ramach kampanii marketingowej. Żadne poparcie celebrytów nie może się jednak równać z tym (pozornie organicznym i nieco NSFW) podejściem samego Mr. Buy U a Drank, T-Paina.

Dziura w kształcie Google Glass w jego sercu

Trzeba oddać wszystko T-Painowi za to, że w zasadzie wynalazł użycie automatycznego dostrajania, aby uczynić wokale tak absurdalnym, jak to tylko możliwe. Najwyraźniej T-Pain od lat chodził z chipem na ramieniu po tym, jak społeczeństwo pozbyło się Google Glass.

„Wszyscy myśleliście, że zostawicie mnie w tej przyziemnej, złej grafice, z @$$, nudną, bez koloru, z rzeczywistością @$$. Niestety mylisz się. Zbliża się kolejna rzecz i wzywam policję, bo pasujesz do opisu hejtera” – mówi T-Pain, spacerując po hotelu i kasynie ARIA w Las Vegas.

„Po prostu daję wam znać, że nie zostawicie mnie w tym okropnie wyglądającym świecie. Odszedłem na zawsze. Noszę to wszędzie. To koniec. Wyłączcie Google Glass, bo mówicie, że nikt nie będzie nosił tych cholernych okularów z tym małym, małym elementem Dragon Ball Z z boku. Powiedziałeś, że nikt nie będzie ich nosił, i wszyscy to odwołaliście.

(Muszę uszanować okrzyk T-Paina skierowany do Scoutera. Kto tworzy pierwszą aplikację Scouter dla Vision Pro?! Czy ktoś pamięta aplikację do automatycznego dostrajania „I Am T-Pain” dla iPhone’a? Kolejny Vision Pro musi.)

Reklama

„Zbierz te cztery tysiące…”

Nigdy więcej – deklaruje, dając światu do zrozumienia, że ​​nie dopuści, aby coś takiego się powtórzyło w przypadku Apple Vision Pro.

„Teraz ich nie ma i spójrz, z czym zostawiliśmy. Jest już za późno. Teraz nie możemy wrócić. To koniec. Nie zostawicie mnie w tym głupim świecie. Chcę teraz zobaczyć wszystko przez tę matkę, a to się pogarsza. Doceniam, że wszyscy próbujecie, ale to daremne. To jest to, co nazywam $h!t. UH Huh. Zatem do zobaczenia w środku. Zbierz te cztery tysiące i przyjdź i kopnij je w dupę. Do zobaczenia. Spokój.

Szczerze mówiąc, mógłby po prostu w pojedynkę zmienić Vision Pro w elitarny symbol statusu, a nie tylko zestaw gogli techno w stylu Daft Punk.

Ponownie, nieco NSFW, PG-13, Twój przebieg może się różnić, postępuj ostrożnie, podziękuj swojemu kapitanowi itp.

Okropny nagłówek z automatycznym strojeniem, inspo przez @blizaine na X

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Concept przewiduje, że Apple może wprowadzić nowe funkcje do systemu VisionOS 2

Chociaż Vision Pro pojawił się w sklepach zaledwie kilka tygodni temu, Apple ogłosiło nowe urządzenie w czerwcu ubiegłego roku na WWDC – i...

Vice porzuca Vice.com i zwalnia setki pracowników

Po niemal trzech dekadach Wice przestanie publikować artykuły na swojej stronie internetowej. Wiceprezes ds. mediów, Bruce Dixon, powiedział dzisiaj, że firma zamierza...

Nasze ulubione gry, ubrania i akcesoria dla fanów Elden Ring

Pierścień Eldena jest przez wielu uważana za najlepsze doświadczenie FromSoftware, z mroczną, średniowieczną scenerią i głęboką historią napisaną częściowo przez...
Advertisment