Szybko ładujący się bank mocy Apple Watch firmy Belkin może być czarownicą


Dzisiaj był po prostu kolejny czwartek, kiedy mój kolega i The Verge’s starszy redaktor wiadomości, Richard Lawler, oznaczył mnie tagiem w wątku Slack. Po otwarciu wspomnianego wątku, ja pterodaktyl wrzasnąłem. Oto, Belkin BoostCharge Pro — power bank o pojemności 99,99 USD i pojemności 10 000 mAh z małą przegrodą, która pozwala szybkie ładowanie kompatybilny Apple Watch lub słuchawki AirPods Pro drugiej generacji w podróży (oraz dowolne urządzenie ładowane za pomocą kabla USB-C z mocą do 20 W).

Czy jest drogie? Tak, zwłaszcza że nie jest jeszcze dostępny i dostępny tylko w przedsprzedaży. Nie żałowałbym nikomu, kto nie jest recenzentem urządzeń do noszenia lub wielbicielem smartwatcha, za kpiny. To rozsądna reakcja i w pełni rozumiem, dlaczego możesz myśleć, że jestem Dingusem Najwyższego Porządku za bycie Ten zadowolony z niesprawdzonego gadżetu. Rozumiem również, że mogłem zrobić równowartość spłukiwania 108 USD (z podatkiem od sprzedaży) w toalecie, jeśli ten power bank okaże się niewypałem.

Oto dlaczego jestem gotów podjąć to ryzyko.

Dzięki, nienawidzę tego. To jeden z kilku pojemników, które wciąż sortuję i etykietuję.
Zdjęcie: Victoria Song / The Verge

Inteligentne zegarki wyróżniają się tym, że są jednymi z niewielu typów gadżetów, które to umożliwiają nadal polegają na zastrzeżonych ładowarkach. Mam gniazdo Meduzy ładowarek do smartwatchów Apple, Samsung, Fossil, Google, Fitbit, Garmin, Mobvoi i tuzin innych różnych marek do noszenia, podzielonych na kilka szuflad i pojemników. Podczas gdy ustawodawcy mogą naciskać na producentów telefonów, tabletów i innych gadżetów zjednoczyć się wokół standardu ładowaniadostarczana jest moc technologii do noszenia wyjątkowe wyzwania.

Sfrustrowany moją „kolekcją” kilka lat temu zadzwoniłem do projektanta Gadi Amita, który założył agencję NewDealDesign, z której Fitbit wcześniej korzystał przy kilku produktach. Powiedział mi że każde standardowe złącze, czy to USB-C, czy coś innego, jest zasadniczo zbyt duże, aby współpracować z urządzeniem do noszenia, które byłoby wystarczająco małe, aby wygodnie je nosić. Dotyczy to również cewek do ładowania bezprzewodowego.

Reklama

Inny problem? Inteligentne zegarki umieszczają czujniki śledzenia zdrowia na dole, aby mogły usiąść na skórze, podczas gdy wyświetlacz jest umieszczony po przeciwnej stronie, dzięki czemu można faktycznie zobaczyć wyświetlacz Dang. Pozostawia to twórcom urządzeń bardzo ograniczone możliwości, gdzie mogą fizycznie umieścić mechanizm ładujący. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że firmy mogą nie używać tych samych czujników lub komponentów z jednego urządzenia do drugiego. Każdy radykalny remont wewnętrznych komponentów lub zmiana projektu może wymagać całkowicie nowy ładowarki, nawet jeśli wygląda prawie identycznie jak stara ładowarka.

Flagowe smartwatche mają również reputację niezbyt imponującej żywotności baterii w porównaniu z bardziej energooszczędnymi opaskami fitness z przeszłości. Zaawansowany GPS, zawsze włączone wyświetlacze OLED, ciągłe monitorowanie stanu zdrowia, łączność komórkowa — wszystkie te funkcje wyczerpują baterię. Im bardziej zaawansowany zegarek, tym gorsza będzie żywotność baterii. Innowacje w oprogramowaniu poprawiły żywotność baterii na przestrzeni lat, ale szybkie ładowanie jest szybkie, łatwe i szybkie wygodny kompromis w kwestii baterii smartwatcha.

Szybko ładujący się power bank oznacza, że ​​nigdy nie będziesz się zastanawiać, czy spakowałem odpowiedni kabel do Apple Watch

Jedynym problemem jest to, że szybkie ładowanie ma inne wymagania techniczne niż zwykłe ładowanie. A to oznacza — zgadliście — dodanie tej funkcji wymaga zupełnie nowej zastrzeżonej ładowarki. W przypadku zegarka Apple Watch, gdy Apple wprowadziło szybkie ładowanie w serii 7, oznaczało to, że potrzebujesz nowej ładowarki USB-C do zegarka Apple Watch I A zasilacz, który może dostarczyć więcej niż 5 watów mocy. Te małe kostki, które były dostarczane z urządzeniami Apple? To nie zadziała. A ze względu na „powody e-odpadów” nowsza jednostka zasilająca nie jest dołączona, gdy przechodzisz na kompatybilne z szybkim ładowaniem zegarki Apple.

I właśnie dlatego przeciętnemu konsumentowi może być mylące stwierdzenie na pierwszy rzut oka, czy używa odpowiedniej ładowarki do smartwatcha i zestawu zasilaczy, aby umożliwić szybkie ładowanie. Jak mówi mój małżonek: „Nie pomaga to, że stare i nowe ładowarki wyglądają dość podobnie”. (Wskazówka profesjonalisty: zawsze sprawdzaj, czy ma złącze USB-C i srebrną podkładkę na krążku.) To tylko w przypadku własnych ładowarek Apple, których wymiana kosztuje rękę i nogę, jeśli je zgubisz. Może to być dzikie dla wszystkich na rynku stron trzecich, jeśli nie dołożysz należytej staranności. I nawet jeśli chcesz trzymać się tylko ładowarek Apple, te też nie zawsze działają.

Ta rzecz nie będzie szybko ładować twojego zegarka Apple Watch.
Zdjęcie: Dieter Bohn / The Verge

Przykład: Apple MagSafe Duet. Mimo, że kosztuje absurdalne 130 dolarów za przywilej ładowania Twojego iPhone’a i Apple Watcha w podróży, nie można go używać do szybkiego ładowania zegarek.

Te podstawki ładujące 3 w 1 innych firm? Tylko niektóre z nich obsługują szybkie ładowanie dla Apple Watch Series 7, 8I Ultra. Nawet jeśli kupujesz je od producentów akcesoriów, z którymi współpracuje Apple — na przykład Belkin. Popełniłem błąd, prosząc o podstawkę ładującą Belkin 3 w 1 na Boże Narodzenie, a moi krewni nie sprawdzili, czy ta, którą mi dali, obsługuje szybkie ładowanie zegarka. Teraz utknąłem z tym, chociaż tak nie jest jedyna rzecz, której potrzebuję rano, kiedy budzę się na godzinny bieg, a bateria Apple Watcha ma 10 proc. Rezultatem jest to, że mój stolik nocny to kopiec spaghetti z oznaczonymi kablami, dzięki czemu nawet na wpół śpiący mogę wybrać odpowiednią ładowarkę do właściwego urządzenia do ładowania z odpowiednią prędkością.

Zapomnij o podróżach. Zawsze, gdy jestem poza domem, staram się zapakować odpowiednie ładowarki, klocki i power banki dla trzech do pięciu urządzeń do noszenia, które testuję. Zwariowałem wbrew sobie. Co gorsza, magnetyczne bezprzewodowe krążki i szpilki używane przez ładowarki do noszenia nie są tym, co nazwałbym bezpiecznym. Możesz podłączyć telefon do zwykłego power banku, wrzucić go do plecaka i mieć pewność, że telefon się naładuje. Nie dotyczy to smartwatchy. To zależy od tego, czy duchy twoich przodków pobłogosławią twojego magnetycznego krążka ładującego w danym dniu i czy będziesz się przepychać w tranzycie.

To mój problem, jasne. Ale nawet jeśli nie przeglądasz urządzeń do noszenia i masz do wyboru dziesiątki kabli, zawsze istnieje ryzyko pozostawienia kabla, złapania niewłaściwego podczas pakowania i wyboru między zakupem nowej ładowarki… lub zaakceptowaniem Twój zegarek jest martwy, dopóki nie wrócisz do domu.

Możesz podłączyć telefon do zwykłego power banku, wrzucić go do plecaka i mieć pewność, że telefon się naładuje. Nie dotyczy to smartwatchy

Nie wiem, czy ten Belkin BoostCharge Pro spełni swoją obietnicę. Sparzyłem się tyle razy, że próbuję złagodzić moje oczekiwania. Ale pomysł, że ten mały divot na zdjęciu, ten, w którym wygląda na to, że mogę bezpiecznie przymocować do niego zegarek Apple I podłączyć mój telefon? I potencjalnie wyeliminować dwa lub trzy dodatkowe kable z mojej torby? I dać mi pewność, że jeśli złapię tę jedną rzecz, będę w 100 procentach pewien, że szybko naładuje moje urządzenie? I może wyrzucę kable od smartwatcha w zamian za asortyment 3-5 powerbanków? Po raz pierwszy w moim pomarszczonym sercu płonie wystarczająca nadzieja, że ​​zamówiłem to cholerstwo, żeby samemu to przetestować.

Pobłogosław Belkina za choćby próbę wywołania tego. Pobłogosław armię naśladowców, którzy prawdopodobnie wejdą na pokład i zrobią to za niższą cenę. Pobłogosław nieuchronnych naśladowców naśladowców, którzy zrobią to dla Samsunga, Google, Fossil i innych inteligentnych zegarków.

Zgłoszę się, gdy tylko ta rzecz zostanie wysłana.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Opis przejścia Joniu Shrine i Ralis Channel Crystal w Zelda: TOTK

Sanktuarium Joniu znajduje się wewnątrz The Legend of Zelda: Łzy królestwa'S Lanaryu Wielka Wiosna region. Nasz poradnik pomoże Ci znaleźć Sanktuarium Joniu...

Super Flower prezentuje zasilacze ATX 3.0 z serii Leadex VII na targach Computex

Super Flower, gigant w dziedzinie zasilaczy OEM, powraca do kanału sprzedaży detalicznej dla majsterkowiczów dzięki najnowszym, w pełni modułowym zasilaczom klasy premium z...

Apple potwierdza trwające spowolnienie FaceTime i awarię iMessage

Apple twierdzi, że zarówno FaceTime, jak i iMessage doświadczają dziś spowolnień i przestojów. Problem zaczął się kilka godzin temu i trwa. Apple wymienia...
Advertisment