Szybkie ładowanie iPada: oto, czego potrzebujesz


Firma Apple na przestrzeni lat dołączała do swoich iPadów różne zasilacze aktualny skład w zestawie z ładowarkami o mocy 20W. Ale czego potrzebujesz, aby szybko naładować iPada? Oto, co możesz już mieć, a co będzie działać, lub co ty muszę kupić aby ładować tak szybko, jak to możliwe.

Apple oferuje szybkie ładowanie iPhone’a, iPada i komputera Mac. Jednak w przypadku iPhone’a i komputera Mac tak jest testy i konkretne stany urządzenia mogą zyskać nawet 50% baterii w ciągu zaledwie 30 minut.

dla iPada, Akcje Apple ładowarek, których można używać do „szybszego ładowania”, ale firma nie podaje tego samego dokładnego stwierdzenia dotyczącego ładowania 50% w ~ 30 minut – chociaż prawdopodobnie jest to prawie tak szybkie.

Jak szybko naładować iPada

  • Kolejna wskazówka, jak szybciej ładować iPada, wyłącz ekran i/lub włącz tryb samolotowy.
  • Możesz także używać ładowarek o większej mocy ze starszymi iPadami ze złączem Lightning, chociaż nie ładują się one tak szybko, jak nowoczesne iPady USB-C

Podobnie jak iPhone lub Mac, iPad określa, ile energii ma pobrać z zasilacza, dlatego bezpiecznie jest używać zasilaczy, które mogą zapewnić znacznie większą moc niż iPad.

Oto Apple pełne oświadczenie o jak najszybszym włączeniu iPada:

Jeśli masz zasilacz USB-C o większej mocy — na przykład ten dostarczony z laptopem Mac — możesz go używać z iPadem, aby przyspieszyć ładowanie. Możesz także naładować iPada, podłączając go do portu USB-C w komputerze.

Reklama

Co ciekawe, Apple nie ma konkretnego dokumentu pomocy dotyczącego szybko ładującego się iPada, w przeciwieństwie do instrukcji, jak to zrobić „Szybko naładuj swojego iPhone’a”.

Jak szybko naładować iPada 1

Więcej samouczków 9to5Mac:

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Knowledge24: „Nie możesz iść w życiu sam” – mówi aktorka Viola Davis

Podczas konferencji użytkowników ServiceNow Knowledge24 w Vegas aktorka, autorka i producentka Viola Davis powiedziała: „Nie zaczynałam od skoku, ale raczej od serii zataczania...

Kobiety w danych: CDO BAE Systems wyjaśnia, dlaczego różnorodność danych ma znaczenie

Praca z dzikimi gorylami i gibonami ratowniczymi nie jest tradycyjną drogą do kariery w branży danych i technologii. Ale dla Johanny Hutchinson...

Jak oglądać serial komediowy Próbowanie na Apple TV+

Dzisiaj, AppleTV+ Premiera czwartego sezonu brytyjskiego oryginalnego serialu komediowego Próbować, z udziałem Rafe’a Spalla i Esther Smith. Pierwsze dwa odcinki nowego sezonu...
Advertisment