Szybkie gry podróżnicze do publikacji Guardians Frontline, strategiczna strzelanka VR science fictionFast Travel Games ogłosiło dziś umowę wydawniczą z VirtualAge Games na Guardians Frontline, strategiczną strzelankę VR osadzoną w realiach science-fiction. Wyposażony w potężną broń, tworzenie konstrukcji i edytor map w grze, Guardians Frontline pozwala graczom wcielić się w rolę zarówno żołnierza, jak i dowódcy. Pierwotnie wydany jako Guardians w Oculus App Lab, Guardians Frontline zostanie wydany w Meta Quest 2 i SteamVR na początku 2023 roku.

W Guardians Frontline gracze muszą bronić federacji przed atakiem wroga, próbując wydobyć tajemnicze źródło energii. Pola bitwy można strategicznie zabezpieczyć mieszanką mózgu i siły, w tym taktownie tworzonymi budynkami, mechami, statkami kosmicznymi, ciężką bronią i nie tylko. Grą można cieszyć się solo w trybie dla jednego gracza, czteroosobowej kooperacji lub z maksymalnie ośmioma przyjaciółmi w trybie PvP.

„Od dawna cieszymy się słynnymi grami, takimi jak Halo i Starcraft, które niezaprzeczalnie wpłynęły na nas podczas tworzenia Guardians Frontline” – powiedział Carles Ballabriga z VirtualAge Games. „Nasi utalentowani przyjaciele z Fast Travel Games są znani w przestrzeni VR ze swojego wciągającego asortymentu tytułów i są idealnym partnerem wydawniczym, aby zapewnić, że nasza gra dotrze do właściwych odbiorców”.

„Guardians Frontline natychmiast przykuło naszą uwagę. To świeże spojrzenie na gatunek akcji/strzelanek VR ze świetną mieszanką ukochanej mechaniki i imponująco dużym zakresem” – powiedział Patrick Liu, szef działu wydawniczego w Fast Travel Games. „VirtualAge stworzył rzadką mieszankę strzelanki i taktyki, która działa bardzo dobrze, dzięki czemu jest to gra warta powtarzania raz po raz dla różnych wyników końcowych”.

Podczas gdy Guardians Frontline wystartuje z zestawem gotowych do bitwy map, gracze będą mogli korzystać z wszechstronnego edytora poziomów w grze, aby tworzyć unikalne mapy, którymi może cieszyć się cała społeczność. Mapy społecznościowe można pobrać bezpłatnie, zachęcając graczy do sprawdzenia swoich umiejętności i strategii w niemal nieskończonych krajobrazach.

Więcej informacji i zasobów dla Guardians Frontline można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej oraz na Steamie. Śledź grę na @GuardiansFL na Twitterze i TikTok oraz @GuardiansFrontline na Facebooku i Instagramie, aby otrzymywać najnowsze aktualizacje.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Stage Manager jest już nie tylko dla iPadów M1

W ramach znaczącej...

KIOXIA podkreśla rozszerzone możliwości wydajności dysków SSD PCIe 5.0 podczas innowacji firmy Intel

KIOXIA America, Inc. jest w tym tygodniu na targach Intel Innovation, aby zademonstrować swoje dyski SSD NVMe z serii CM7, które zapewniają poziomy...

Chrome, Dysk Google zaktualizowany o widżety blokady ekranu iOS 16

Podgląd na początku tego miesiącaGoogle wprowadza teraz swoje pierwsze widżety ekranu blokady iOS 16 z aktualizacjami Chrome i Dysku. Wersja 106 Chrome to rozwijanie...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!