Szybki przenośny dysk SSD o pojemności 1 TB firmy Western Digital kosztuje obecnie mniej niż zwykle


Jeśli potrzebujesz kompaktowej pamięci zewnętrznej, którą można połączyć z konsolami do gier, komputerami PC, telefonami i innymi urządzeniami, istnieje kilka opcji, na które możesz dziś uzyskać ofertę. Jednym z nich jest najnowszy model My Passport firmy Western Digital o pojemności 1 TB, dostępny w Best Buy i Amazon. Ta pojemność zwykle kosztuje 190 USD, ale można go dostać już za 140 dolarów. Możesz także zaoszczędzić na dysku SSD Crucial X8 1 TB USB-C, co w Amazon kosztuje 125 USD (zwykle 140 USD).

W kontekście Western Digital i Crucial obie deklarują prędkość odczytu do 1050 MB / s, ale tylko Western Digital jest dostępny publicznie z prędkością zapisu 1000 MB / s. Oba te modele oferują również konstrukcję odporną na upadki, więc Twoja decyzja może sprowadzić się do preferencji projektowych.


Dysk WD My Passport 1 TB USB-C SSD

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Reklama

Najnowszy model My Passport firmy Western Digital Sports z szybkością sekwencyjnego odczytu / zapisu wynoszącą odpowiednio 1050 MB / si 1000 MB / s. Jest dostępny w wielu kolorach i zawiera adapter USB typu A w pudełku.


Dysk SSD Crucial X8 1 TB

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Wysokiej klasy przenośny dysk SSD USB-C firmy Crucial oferuje sekwencyjne prędkości odczytu do 1050 MB / s. Największą prędkość transferu uzyskasz przez USB-C, ale w zestawie znajduje się adapter USB typu A do łączenia się ze starszymi urządzeniami.

Zdjęcie: Activision

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 dla PS4 kosztuje tylko 25 USD w Best Buy. To dobry interes dla gry teraz, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że zapewni ci to bezpłatna aktualizacja pojawi się pod koniec marca który zoptymalizuje go na PS5. Posiadacze PS5 będą mogli grać w grę w rozdzielczości do 4K przy 60 klatkach na sekundę lub do 120 klatek na sekundę przy 1080p.


Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 Remake

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 aktualizuje podstawowe elementy oryginału Tony Hawk gry w doświadczenie odpowiednie dla nowoczesnych konsol.

Na wypadek, gdybyś chybił nasz post wczoraj, Ratchet & Clank jest teraz darmowy dla wszystkich posiadaczy PS4 i PS5 do pobrania i zachowania na zawsze. Jest to część inicjatywy Sony „Graj w domu” i masz czas do 31 marca, aby zagrać w grę bez konieczności wykupienia subskrypcji PS Plus.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wydarzenie Pokémon Go Tour w Sinnoh, czasy siedlisk i przewodnik po badaniach specjalnych

Wycieczka Pokémon Go: Sinnoh globalne wydarzenie świętuje zarówno pierwotny region Sinnoh, jak i region Hisui. Rozpoczyna się wielkie wydarzenie Od...

Wygląda na to, że kamera Ring Car Cam została wycofana

Potwierdzono, że dzwoni Krawędź że zaprzestał sprzedaży Kamera samochodowa z pierścieniem, hybrydowa kamera samochodowa i kamera bezpieczeństwa, która rejestruje drogę i kierowcę w...

TikTok rozszerza integrację z Apple Music na kolejne regiony

W zeszłym roku TikTok wprowadził nową „Dodaj do aplikacji Muzyka”, która, jak sama nazwa wskazuje, pozwala użytkownikom szybko zapisać piosenkę, którą usłyszeli w...
Advertisment