Szkocka agencja dotująca farmę skraca czas deweloperski dzięki Pure all-flash


Rząd szkocki Dyrekcja Rolnictwa i Gospodarki Wiejskiej (ARE) porzucił zmagającą się z problemami hybrydową pamięć flash SAN EMC VNX i wdrożył Pure Storage all-flash. Ten ruch pozwolił na skrócenie o połowę czasu kompilacji nawet dla 100 programistów i zwiększenie wydajności w całym zakresie.

ARE jest działem odpowiedzialnym za proces składania wniosków i wypłacanie dotacji około 20 000 rolników, którzy zarobili około 750 milionów funtów rocznie, przedBrexi. Obsługuje wirtualizację Red Hat i VMware z maksymalnie 600 serwerami wirtualnymi i 350 wirtualnymi pulpitami.

Środowisko VDI z systemem Windows 10 jest podstawowym środowiskiem programistycznym dla szeregu aplikacji, które podlegają ciągłym zmianom w miarę dostosowywania się ARE do polityki rolnej UE i Wielkiej Brytanii. Dział podlega również audytowi w krótkim czasie i musi za wszelką cenę unikać przestojów.

Wcześniej działał EMC VNX SAN, ale, powiedział szef infrastruktury IT Neill Smith, istniejąca infrastruktura zaczęła cierpieć z powodu „wyzwań IOPS”.

„Hybrydowa pamięć flash VNX nie dawała nam wystarczająco dużo IOPS, w szczególności w przypadku kompilacji deweloperskich, które były bardzo popularne, a deweloperzy pracowali cztery razy dziennie ”- powiedział. „To spowodowało duże obciążenie pamięci masowej podczas odczytu / zapisu”.

Ponadto, powiedział Smith, używano VNX replikować do lokacji dodatkowej, dla którego aplikacja była dość „gawędziarski”I tu znowu problemy z IOPS spowodowały opóźnienia w replikacji, które doprowadziły do ​​jednej lub dwóch godzin opóźnienia.

Reklama

Jeśli chodzi o wybór aktualnej pamięci masowej, zespół Smitha przeprowadził weryfikację koncepcji Dell EMC Xtremio i sprzęt Pure Storage all-flash.

„Pure wygrał pod względem kosztów, wydajności i swoich możliwości dedupe metoda [that doesn’t use compression, unlike EMC’s]- powiedział Smith.

Początkowo wdrożono FA405 o pojemności kilku TB. Teraz ARE ma Pure w swojej posiadłości VDI, serwerach wirtualnych, obrazowaniu satelitarnym i operacjach bazodanowych, powiedział Smith.

Teraz ma cztery macierze, które są w pełni flashowymi FlashArray // M20 o łącznej pojemności prawie 90 TB. Dwie obsługują środowisko programistyczne, a dwie służą do produkcji, przy czym po jednej z każdej pary znajduje się w odzyskiwanie po awarii Lokalizacja.

Wykorzystywana jest funkcja klonowania migawek Pure, którą zarządza Ansible. Ponadto większość magazynów danych VMware VMFS została przeniesiona do VVOLs dla większej kontroli nad atrybutami głośności, powiedział Smith.

Kluczowe korzyści dla ARE to oszczędność kosztów czasu projektowania, a także możliwość łatwego korzystania z chmury.

„Jeśli masz 100 programistów i każda kompilacja zajmuje im 30 minut, a możesz skrócić ten czas do 15, skracasz czas bezczynności o połowę i możesz sobie wyobrazić oszczędności, zwłaszcza gdy pracujesz z dostawcą, – powiedział Smith. „Zazwyczaj departamentom rządowym trudno jest zapewnić zwrot z inwestycji [return on investment], ale to było łatwe ”. Nie ujawnił jednak rzeczywistych zaoszczędzonych kwot.

„Jeśli chodzi o ogólne wyniki, wszyscy zauważyli ogromną poprawę” – dodał. „Wcześniej występy były utrudnione i wszyscy narzekali na to”.

Zespół Smitha skorzystał również z programu beta Cloud Block Store firmy Pure Storage, który zapewnia poziom blokowej pamięci masowej w chmurze, z którą bezproblemowo łączą się zasoby lokalne.

ARE planuje również konteneryzację niektórych aplikacji i przeprowadzi weryfikację koncepcji przy użyciu trwałej pamięci masowej Portworx dla Kubernetes jeszcze w tym roku, powiedział Smith.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...

Avatar 2, Fast X i każdy nowy film do obejrzenia w domu w ten weekend

Oel ngati kameieCzytelnicy wielokąta! Co tydzień podsumowujemy najważniejsze nowości w streamingu i VOD, podkreślając największe i najlepsze nowe filmy do obejrzenia w...
Advertisment