Szef Spotify mówi, że HiFi wciąż nadchodzi, obwinia „innych graczy w branży” za opóźnienia


Mityczny poziom HiFi Spotify „nadejdzie w pewnym momencie”, przynajmniej zgodnie z nową aktualizacją współprezesa firmy, Gustava Söderströma. Spotify po raz pierwszy ogłosiło HiFi ponad dwa lata temu, ale nie spełniło swoich obietnic dotyczących faktycznego dostarczenia tej funkcji.

Jak zauważył o KrawędźSöderström skomentował ostatni odcinek programu The Dekoder podcast. Niestety jednak nie podał żadnych konkretów Kiedy HiFi zostanie uruchomione, tyle że nadal jest w toku i nie zostało całkowicie anulowane.

„Ogłosiliśmy to, ale potem branża zmieniła się z wielu powodów” – powiedział Söderström. „Zamierzamy to zrobić, ale zrobimy to w sposób, który będzie miał sens dla nas i naszych słuchaczy. Branża się zmieniła i musieliśmy się dostosować”.

Poproszony o szczegółowe informacje na temat zmian w branży lub tego, czy opóźnienie wynika z kosztów, Söderström w dużej mierze odmówił. „Chcemy to zrobić w sposób, który będzie dla nas opłacalny również z punktu widzenia kosztów. Nie wolno mi komentować naszych umów z wytwórniami ani tego, co zrobili inni gracze w branży, z oczywistych powodów”.

Spotify pierwszy ogłoszony jego poziom HiFi w 2021 roku, mówiąc, że byłby to osobny poziom Premium, aby „dostarczać muzykę w jakości CD, bezstratnym formacie audio do urządzenia i głośników obsługujących Spotify Connect”.

Ujęcie 9to5Mac

Kilka miesięcy po tym, jak Spotify ogłosiło swoje plany HiFi, Apple Music zadebiutował własną opcję bezstratnego przesyłania strumieniowego wysokiej jakości wraz z Dolby Atmos. Zarówno bezstratna jakość muzyki, jak i Dolby Atmos są dostępne dla subskrybentów Apple Music bez dodatkowych kosztów.

Reklama

Krawędź mówi:

Krawędź niedawno dowiedział się, że Spotify HiFi działa od ponad roku. Prace techniczne mające na celu wprowadzenie tej funkcji na rynek są w dużej mierze zakończone, a firma ponownie przetworzyła cały katalog muzyczny w bezstratnej jakości. Pracownicy Spotify mają dostęp do HiFi. Ale ponieważ pierwotnie miał kosztować więcej niż standardowy plan (a tym samym zwiększyć średni przychód Spotify na użytkownika), uruchomienie zostało zepsute przez Apple łączące bezstratnie z Apple Music za darmo.

Trudno sobie wyobrazić, że dodanie przez Apple Music bezstratnego dźwięku i Dolby Atmos nie pokrzyżowało planów Spotify. Zwłaszcza, że ​​Apple udostępnił te funkcje wszystkim użytkownikom Apple Music, a nie jako osobny poziom subskrypcji. Niezależnie od tego, poziom HiFi Spotify wciąż nadchodzi… przynajmniej w pewnym momencie. Może.

Podążaj za szansą: Świergot, InstagramI Mastodont

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple otwiera Swift Student Challenge na WWDC 2023

Apple ma ogłoszono WWDC 2023 dzisiaj i tym samym otworzyło doroczne wyzwanie Swift Student Challenge. Nagrodami będą ekskluzywna odzież wierzchnia na WWDC23,...

Forspoken przechodzi na pełną wersję Sailor Moon w nowym fabularnym DLC

Jestem jedną z nielicznych osób komu właściwie się podobało Zapomniane. Pomimo swoich wad (i tak, pomijając moją świetną recenzję, jest to gra...

The Legend of Zelda: Breath of the Wild wciąż zyskuje na popularności na TikToku

Nintendo wydane The Legend of Zelda: Breath of the Wild ponad sześć lat temu i jakimś cudem wciąż dowiaduję się o...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!