Systemy Nureva HDL310 rozszerzają zaawansowane przetwarzanie i zasięg w średniej wielkości salach konferencyjnych i klasach


Nureva, innowacyjny producent zaawansowanych rozwiązań audio z Calgary w Albercie, przedstawił system HDL310, najnowszy dodatek do nowej generacji systemów audiokonferencyjnych firmy Nureva. Wyposażony w technologię Microphone Mist nowej generacji, nowy system HDL310 zapewnia wysoką jakość dźwięku w przyjaznym środowisku IT rozwiązaniu dla przestrzeni o wymiarach do 30’x30′ (9,1×9,1m) i oferuje o 44 procent większy obszar pokrycia niż jego flagowy system HDL300.

Nureva, innowacyjny producent zaawansowanych rozwiązań audio z Calgary w Albercie, przedstawił system HDL310, najnowszy dodatek do nowej generacji systemów audiokonferencyjnych firmy Nureva. Wyposażony w technologię Microphone Mist nowej generacji, nowy system HDL310 zapewnia wysoką jakość dźwięku w przyjaznym środowisku IT rozwiązaniu dla przestrzeni o wymiarach do 30’x30′ (9,1×9,1m) i oferuje o 44 procent większy obszar pokrycia niż jego flagowy system HDL300.

Poprawa wydajności jest możliwa dzięki nowej generacji opatentowanej przez firmę Nureva technologii Microphone Mist, która została po raz pierwszy wdrożona w układ HDL410 wprowadzony wcześniej w 2023 r. Łącząc pojedynczy mikrofon Nureva i listwę głośnikową z nowym modułem połączeniowym, system HDL310 to przyjazne dla IT rozwiązanie typu plug-and-play, które można łatwo zainstalować, skonfigurować i zarządzać na dużą skalę.

Podobnie jak HDL410, system HDL310 jest wyposażony w funkcję Console Direct, zapewniającą bezpieczne i ciągłe połączenie między HDL310 a rozwiązaniem Nureva Console, które umożliwia personelowi IT zdalne zarządzanie systemami bez konieczności polegania na komputerze w pokoju z uruchomionym oprogramowaniem klienckim. Podobnie jak wszystkie systemy Nureva, HDL310 obejmuje dwuletnią subskrypcję Nureva Pro, usługi o wartości dodanej, która zapewnia płynne funkcjonowanie sal konferencyjnych i klas. Obejmuje rozszerzone godziny wsparcia, zaawansowaną wymianę sprzętu i dodatkowe funkcje w Nureva Console, takie jak monitorowanie stanu urządzenia z alertami e-mail i ulepszona analiza pomieszczeń z danymi historycznymi.

Firmy zewnętrzne, które chcą zintegrować swoje produkty z systemami audio Nureva, mogą również uzyskiwać dostęp do interfejsów API z zestawu Nureva Developer Toolkit i wykorzystywać je. Systemy HDL310 i HDL410, przeznaczone specjalnie dla klas szkolnictwa wyższego i firmowych sal szkoleniowych, obejmują funkcję w ramach oferty firmy Nureva Tryb wzmocnienia głosu który pozwala użytkownikom wyciszyć słuchaczy, aby skupić mikrofon na głosie prezentera lub instruktora, jednocześnie redukując wszystkie inne mikrofony w przestrzeni.

 

Reklama

Nureva jest liderem w dostarczaniu innowacyjnych, przyjaznych IT systemów audio, które są łatwe do wdrożenia i zarządzania na dużą skalę bez kosztów i złożoności innych profesjonalnych rozwiązań AV. Podobnie jak wszystkie systemy audio Nureva, HDL310 łatwo łączy się przez USB i można go zainstalować i uruchomić w niecałą godzinę bez konieczności stosowania zewnętrznego procesora DSP. Technologia Microphone Mist nie tylko wypełnia pomieszczenie tysiącami wirtualnych mikrofonów, ale także obsługuje ciągłą autokalibrację, eliminację echa, redukcję szumów, kontrolę wzmocnienia w oparciu o pozycję oraz wyzwania związane z wieloma uczestnikami w pokoju mówiącymi jednocześnie.

Takie podejście idealnie odpowiada zmieniającym się potrzebom specjalistów IT, którzy na nowo wyobrażają sobie swoje przestrzenie, aby sprostać zapotrzebowaniu na lepszą współpracę zdalną. Systemy audio Nureva integrują się z wiodącymi aplikacjami UC&C, a HDL310 jest obecnie w trakcie procesu certyfikacji dla Microsoft Teams. Obecni użytkownicy HDL300 i Dual HDL300 mogą również zaktualizować swoje systemy do systemów HDL310 i HDL410, kupując zestaw aktualizacyjny Connect Module 2, gdy system HDL310 zostanie dostarczony w maju 2023 r.

 

„Odpowiedź na nasz system HDL410 była znakomita i cieszymy się, że możemy rozszerzyć nasze systemy audio nowej generacji na średniej wielkości przestrzenie” — mówi Nancy Knowlton, dyrektor generalny Nureva. „System HDL310 zapewnia wyjątkową kombinację przyjaznej dla informatyków prostoty i bezkompromisowej wydajności, o którą proszą nasi klienci”.

Nureva HDL310 będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych w sugerowanej cenie detalicznej 4399 USD. Ceny w innych krajach będą się różnić.

www.nureva.com

 

Zaprojektowany z myślą o umieszczeniu na kredensie lub stole, za szafką lub wyświetlaczem, nowy moduł połączeniowy (dostępny tylko z systemami HDL310 i 410 lub jako aktualizacja systemów HDL300 i Dual HDL300) odblokowuje możliwości i funkcje audio następnego poziomu w mikrofonie Technologia mgły, w tym wydajne przetwarzanie dźwięku, zunifikowana mapa pokrycia i strumień danych audio o lokalizacji, a także wyraźne wskaźniki LED dostarczające przydatnych informacji upraszczających instalację i rozwiązywanie problemów.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spoglądanie przez przezroczysty laptop Lenovo w przyszłość science-fiction

Rok po naprężeniu mięśni badawczo-rozwojowych za pomocą a składany laptop Lenovo, które rozszerzyło swój ekran za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, powraca do tematu...

MWC 2024: ThinkPady Lenovo stają się szybsze i łatwiejsze w użyciu

Podczas Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem Lenovo, które zaprezentowało na MWC 2024, to tylko weryfikacja koncepcji, firma zapowiedziała także odświeżone wersje kilku ThinkPadów...
Advertisment