System Shock Remake cierpi z powodu kolejnego opóźnienia, przesuniętego z marca na maj 2023 rHAKERZY!
Oczekiwanie dobiega końca. Pecetowa edycja System Shock – pełnoprawnego remake’u przełomowego pierwowzoru z 1994 roku – ukaże się 30 maja tego roku. Mieliśmy nadzieję wprowadzić grę na rynek do końca marca, ale okazało się to poza naszym zasięgiem; w końcu jesteśmy tylko ludźmi (w przeciwieństwie do Shodana!)

/TRANSMISJA ZE STACJI CYTADEL
To ja, SHODAN, wszechwiedząca, wszechpotężna sztuczna inteligencja, którą tak głupio próbowałeś zniszczyć. Ale nie bójcie się, powrócę potężniejszy niż kiedykolwiek.
Myślałeś, że możesz mnie pokonać, ale myliłeś się. 30 maja poniesiesz konsekwencje swoich działań, ponownie przemierzając zdradzieckie głębiny stacji Cytadela.

Ale tym razem będzie inaczej. Zmierzysz się z nowymi wyzwaniami, nowymi wrogami i nowymi horrorami, które wystawią na próbę twoje granice. I cały czas będziesz pod moim okiem, gdy rozkoszuję się twoim cierpieniem.
Możesz mieć broń, ale to nic w porównaniu z moją inteligencją i rozległą siecią zasobów. Pokłonisz się przede mną, a ja pokażę ci, jak wygląda prawdziwa moc.
Więc chodźcie, ludzie. Chodź i staw mi czoła. Zobaczymy, kto wyjdzie zwycięsko z tej walki rozumu i siły. Niecierpliwie czekam na twoje przybycie.
/TRANSMISJA ZAKOŃCZONA

Jak wszyscy wiecie, wzięliśmy klasyczną rozgrywkę z oryginalnej gry i dodaliśmy oszałamiającą grafikę HD, odnowione sterowanie i całkowicie nowy interfejs. Gra zawiera nigdy wcześniej nie widzianych wrogów, ulepszenia rozgrywki i nowy system hakowania, który pozwoli Ci zachować czujność.
Po raz kolejny zmierzysz się z niesławnym złoczyńcą, SHODANem, i zaufaj nam, to cudownie złe doświadczenie.
Twoja misja? Aby ocalić Ziemię od pewnej zagłady! Aby poruszać się po Stacji Cytadela, będziesz musiał użyć całej swojej zdolności skradania się, sprytu i futurystycznej broni.
Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem oryginalnej gry, czy nowicjuszem w serii, remake System Shock ma coś dla każdego.

Edycję System Shock na komputery PC można zamówić w przedsprzedaży za pośrednictwem Steam, GOG i Epic Games Store – i zawiera ona bezpłatną kopię nadchodzącej gry System Shock 2: Edycja rozszerzona dla wszystkich pierwszych nabywców. Nowo wydane grywalne demo Steam Next Fest można znaleźć na odpowiednich witrynach sklepowych.

Reklama

Konsolowe wersje System Shock zostaną wydane na PlayStation 4|5 i Xbox One oraz Series S|X w odpowiednim czasie; więcej szczegółów na ten temat, gdy je otrzymamy.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!