Synology przedstawia 4-kieszeniowy serwer NAS DiskStation DS423+Firma Synology ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek 4-kieszeniowego serwera Synology DiskStation DS423+, najnowszego w swojej ofercie uniwersalnych rozwiązań pamięci masowej do użytku w biurach domowych i małych firmach. Obsługiwany przez wszechstronny system operacyjny Synology DiskStation Manager (DSM), serwer DS423+ oferuje kompleksowe rozwiązania do ochrony danych biznesowych i zarządzania nimi, ułatwia współpracę nad dokumentami, zapewnia zdalny dostęp do plików i służy jako rdzeń systemu monitoringu opartego na kamerach IP, a wszystko to w ramach kompaktowy format pulpitu.

„Nowy serwer DS423+ oferuje wyjątkową wartość użytkownikom o ograniczonych wymaganiach dotyczących pamięci masowej” — powiedziała Anya Lin, menedżer produktu w firmie Synology. „Może pochwalić się o 21% szybszym indeksowaniem zdjęć w porównaniu z poprzednikiem, a także innymi ulepszeniami wydajności i nadal oferuje kompleksowe i niezawodne funkcje, na których polegają nasi klienci”.

Platforma pamięci masowej stworzona z myślą o domu i małym biurze

Dzięki maksymalnej pojemności 72 terabajtów serwer DS423+ jest idealny dla zespołów profesjonalistów, małych firm, które chcą wkroczyć w świat scentralizowanej pamięci masowej lub służyć jako węzeł brzegowy we wdrożeniach rozproszonych. DSM w DS423+ wykorzystuje zaawansowany system plików Btrfs do ochrony danych przed uszkodzeniem i umożliwia użytkownikom szybkie cofanie wszelkich niezamierzonych lub złośliwych zmian za pomocą technologii migawek.

Serwer DS423+ jest wyposażony w dwa łatwo dostępne gniazda M.2 NVMe, których można użyć do szybkiego buforowania flash lub tworzenia woluminów pamięci masowej SSD bez zajmowania standardowych wnęk na dyski. Pule pamięci masowej SSD są idealne dla obciążeń, które wymagają małych opóźnień i wysokiej wydajności zapisu losowego, podczas gdy woluminy pamięci podręcznej SSD mogą znacznie zwiększyć wydajność we/wy na wolniejszych woluminach HDD.

Magazyn lokalny z integracją z chmurą
DS423+ zapewnia intuicyjne zarządzanie plikami i udostępnianie ich za pomocą usługi Synology Drive, która łączy międzyplatformowy dostęp do plików z prywatnością oferowaną przez lokalną pamięć masową. Dla zespołów pracujących zdalnie i firm działających w wielu lokalizacjach dostępna jest synchronizacja plików między lokacjami w celu tworzenia kopii lustrzanych treści między urządzeniami Synology.

Możliwości chmury hybrydowej oferowane przez Synology Hybrid Share pozwalają użytkownikom łączyć zalety środowiska lokalnego i chmury poprzez przechowywanie zimnych danych w chmurze przy jednoczesnym przechowywaniu często używanych plików w pamięci podręcznej na urządzeniu lokalnym w celu uzyskania dostępu z szybkością sieci LAN.

Reklama

Centralne centrum kopii zapasowych z wielowarstwową ochroną danych
Zapewnienie, że krytyczne dane są zawsze chronione przed współczesnymi zagrożeniami cybernetycznymi, jest niezbędne, aby uniknąć nieodwracalnej utraty cennych informacji. Pakiet Active Backup Suite firmy Synology umożliwia bezpieczne tworzenie kopii zapasowych infrastruktury IT, takiej jak systemy Windows i Linux, maszyny wirtualne Hyper-V/VMware oraz konta Microsoft 365/Google Workspace na serwerze DS423+ i łatwe przywracanie w razie potrzeby.

W celu zwiększenia redundancji można również tworzyć kopie zapasowe i migawki danych z określonego punktu w czasie przechowywane na serwerze NAS i przesyłać je poza siedzibę firmy do innego serwera lub usługi w chmurze.

Kompaktowy serwer nadzoru
Synology Surveillance Station to potężny system zarządzania wideo (VMS), który obecnie chroni ponad 500 000 lokalizacji na całym świecie. Obsługa standardu ONVIF i ponad 8300 zweryfikowanych kamer IP oznacza, że ​​użytkownicy mogą wybrać urządzenia najlepiej odpowiadające ich wymaganiom.

Surveillance Station ułatwia konfigurację i zarządzanie nawet 40 kamerami w DS423+ dzięki nowoczesnemu i konfigurowalnemu interfejsowi. W przypadku wdrożeń rozmieszczonych na dużych obszarach lub w wielu budynkach plany pięter i mapy Google Maps lub OpenStreetMap można nakładać, aby zmaksymalizować świadomość sytuacyjną.

Surveillance Station ułatwia szyfrowanie, tworzenie kopii zapasowych i archiwizowanie nagrań, a także jednoczesne nagrywanie materiału w chmurze za pomocą opcjonalnego oprogramowania C2 Surveillance. Surveillance Station jest wysoce skalowalna i nadaje się do wdrożeń każdej wielkości — od wdrożeń w małych firmach z kilkoma kamerami do wdrożeń na dużą skalę z tysiącami kamer w setkach lokalizacji.

Dostępność
Synology DS423+ jest dostępny od dziś u partnerów i sprzedawców Synology na całym świecie. Aby uzyskać szczegółowe informacje, sprawdź strona produktu.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!