Synology przedstawia 4-kieszeniowy serwer NAS DiskStation DS423Firma Synology wprowadziła dziś na rynek 4-kieszeniowy serwer DiskStation DS423, najnowszy dodatek do serii Value, zaprojektowany jako wielofunkcyjne rozwiązanie pamięci masowej dla domów i małych firm. „Jako kompaktowe rozwiązanie do przechowywania danych, DS423 ma wszystko, czego potrzebują użytkownicy” — powiedział Michael Wang, menedżer produktu w firmie Synology Inc. , DS423 jest dostarczany od razu po wyjęciu z pudełka z wieloma przydatnymi funkcjami”.

Dzięki obsłudze maksymalnie 72 TB surowej pamięci masowej rozmiar i pojemność DS423 sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla pracowników zdalnych lub małych firm, które chcą skonsolidować dane na scentralizowanej platformie i uzyskać dostęp do niezbędnych aplikacji firmy Synology do zarządzania danymi. Wyposażony w system operacyjny DiskStation Manager (DSM) firmy Synology serwer DS423 jest wyposażony w intuicyjne rozwiązania do organizowania i ochrony danych, współpracy w różnych lokalizacjach oraz ochrony obiektów za pomocą monitoringu wideo. DSM wykorzystuje zaawansowany system plików Btrfs do samonaprawy plików (ochrona przed uszkodzeniem danych) oraz do tworzenia migawek z określonego punktu w czasie (umożliwiając użytkownikom cofnięcie wszelkich niezamierzonych lub złośliwych zmian.

Synchronizacja i pamięć hybrydowa

Dzięki Synology Drive użytkownicy DS423 mogą zarządzać, udostępniać, synchronizować i uzyskiwać dostęp do danych za pośrednictwem komputerów PC, Mac i urządzeń mobilnych, gdziekolwiek się znajdują. Firmy zatrudniające pracowników zdalnych lub firmy rozproszone geograficznie mogą wykorzystać Drive ShareSync do synchronizacji danych między urządzeniami Synology rozproszonymi w różnych lokalizacjach, aby zapewnić spójność zespołów.

Użytkownicy, którzy chcą zmniejszyć lokalną przepustowość i wykorzystanie pamięci masowej, mogą to zrobić, polegając na mocy chmury. Synology Hybrid Share pozwala użytkownikom przechowywać dane w centrach danych Synology C2, jednocześnie buforując często używane pliki lokalnie na jednym lub wielu systemach Synology NAS. Korzyści obejmują mniejsze rozmiary lokalnej pamięci masowej, niezawodną synchronizację w wielu lokalizacjach oraz szybki dostęp lokalny z szybkością sieci LAN.

Rozwiązanie do zarządzania wideo
Synology Surveillance Station to potężny system zarządzania wideo (VMS), obecnie używany do ochrony ponad 500 000 lokalizacji na całym świecie za pomocą intuicyjnego nadzoru kamer. Obsługuje ONVIF i ponad 8300 zatwierdzonych kamer IP, umożliwiając użytkownikom wybór urządzeń zgodnie z ich wymaganiami i lokalnymi przepisami.

Użytkownicy mogą łatwo konfigurować i zarządzać maksymalnie 30 kamerami na DS423 za pomocą nowoczesnego i konfigurowalnego interfejsu. Wbudowane funkcje pomagają szyfrować, tworzyć kopie zapasowe i archiwizować nagrania, a także nagrywać materiał jednocześnie w chmurze za pomocą opcjonalnego C2 Surveillance. Surveillance Station jest wysoce skalowalna i nadaje się do wdrożeń każdej wielkości, od wdrożeń w małych firmach z kilkoma kamerami do wdrożeń na dużą skalę z tysiącami urządzeń w setkach lokalizacji.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

EVGA wyprodukowała sklasyfikowaną płytę główną AMD X670E, prototyp kosztuje na aukcji 1300 dolarów

Firma EVGA zaprojektowała płytę główną z chipsetem AMD X670E dla segmentu entuzjastów dla platformy Socket AM5, która nigdy nie trafiła na rynek masowy....

Wydarzenie Pokémon Go „Spelunker’s Cove” i zadania badawcze w określonym czasie

PokemonGo organizuje wydarzenie Pokémon typu wodnego i skalnego o nazwie „Zatoka Spelunkera” zbiegło się z Pokémon Go Fest: Madrid. ...

Intel identyfikuje główną przyczynę problemów ze stabilnością jeziora Raptor w wadliwym algorytmie mikrokodu eTVB

Firma Intel zidentyfikowała główną przyczynę problemów ze stabilnością obserwowanych w niektórych wysokiej klasy modelach procesorów Core „Raptor Lake” 13. i 14. generacji, które...
Advertisment